@Modern_Asassin: Wystarczy próbować zaaktywować system złym kodem, z płyty głównej o innym numerze seryjnym. Szkoła nie bawiłaby się w nielegalne systemy, więc na pewno ma licencje. Sama kwestia, czy system jest aktywowany, czy nie, nie ma żadnego znaczenia
U mnie w szkole (technikum informatyczne) jest to samo ponieważ gdy instalujemy systemy, najczęściej po egzaminach, jesteśmy na tyle leniwi, że nie chce nam się spisać kodu z płyty. I tak trzeba będzie to zrobić jeszcze raz za kilka miesięcy, lub tygodni jeśli ktoś coś popsuje.
@szymon229: u nas częściej instalujemy system tylko na jednym komputerze wraz z sterownikami i programami, a następnie wykonujemy obraz dysku tego komputera, by go przywrócić na komputerach bliźniaczych
Komentarze
Odśwież1 lutego 2021, 09:06
A może na informatyce na tapetę dodać taki napis...?
Odpisz
31 października 2018, 14:50
Wystarczy by zmienić kilka komponentów by takie coś dostać.
Odpisz
31 października 2018, 14:56
@Modern_Asassin: Wystarczy próbować zaaktywować system złym kodem, z płyty głównej o innym numerze seryjnym. Szkoła nie bawiłaby się w nielegalne systemy, więc na pewno ma licencje. Sama kwestia, czy system jest aktywowany, czy nie, nie ma żadnego znaczenia
Odpisz
31 października 2018, 21:41
@Wowa_Tatarin:
Nawet jak system aktywujesz wymiana kilku podzespołów da ci komunikat "Ta kopia systemu windows nie jest orginalna" .
Odpisz
31 października 2018, 22:19
@Modern_Asassin: jest duża
Odpisz
1 listopada 2018, 14:32
@ReptilianJan: co?
Odpisz
11 października 2020, 16:18
@Modern_Asassin: np. zainstalować windows activator.
Odpisz
11 października 2020, 16:17
A mi wmawiali,że nie można piracić. Co za oszuści dlatego nie lubię szkoły.
Odpisz
14 października 2019, 22:06
U mnie też
Odpisz
1 listopada 2018, 12:28
U mnie to samo
Odpisz
Edytowano - 1 listopada 2018, 07:16
Tytuły obrazków mówią
Głupia jakaś
Może trzeba to zgłosić do odpowiednich służb?
Odpisz
31 października 2018, 22:57
W mojej szkole całkiem niedawno wymienili stare monitory na płaskie xD
Odpisz
31 października 2018, 23:08
@LostInSpace: no body cares
Odpisz
31 października 2018, 23:25
@Mr_Quicky: *nobody cares
Odpisz
1 listopada 2018, 00:23
@LostInSpace: A jednak jestem troche pijany, albo za mocno mnie call of duty odmórzdżyło xd
Odpisz
Edytowano - 31 października 2018, 21:23
U mnie w szkole (technikum informatyczne) jest to samo ponieważ gdy instalujemy systemy, najczęściej po egzaminach, jesteśmy na tyle leniwi, że nie chce nam się spisać kodu z płyty. I tak trzeba będzie to zrobić jeszcze raz za kilka miesięcy, lub tygodni jeśli ktoś coś popsuje.
Odpisz
31 października 2018, 22:53
@szymon229: u nas częściej instalujemy system tylko na jednym komputerze wraz z sterownikami i programami, a następnie wykonujemy obraz dysku tego komputera, by go przywrócić na komputerach bliźniaczych
Odpisz
31 października 2018, 22:28
masz informatyke na lapku? dziwne
Odpisz
31 października 2018, 22:18
Same
Odpisz
31 października 2018, 22:10
My też coś takiego mamy.
Odpisz
31 października 2018, 21:34
SPORACILI
Odpisz
31 października 2018, 21:32
To nieźle laptopy na informatyce
Odpisz
31 października 2018, 21:22
Policja już jedzie
Odpisz
31 października 2018, 21:12
To jest nieaktywowane a nie nielegalnie sam w szkole tak mam bo co chwilę uczniowie w szkołach instalują gunwa które potem trzeba jakoś usuwać...
Odpisz