Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Co za przypadek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2019, 17:21
9876 7042 8219 kod frienda
Odpisz
15 września 2019, 14:56
Ja nadal w to gram
Odpisz
31 października 2018, 20:44
Najlepszy starter IV geny
Odpisz
16 czerwca 2019, 14:15
@qaz123: #TeamChimchar
Odpisz
16 czerwca 2019, 14:12
Nawet nie skapłem się jak 4 gena weszła
Odpisz
9 listopada 2018, 19:29
Ja gram
Odpisz
10 listopada 2018, 15:04
mój kod trenera to 2694 9252 8081
Odpisz
11 listopada 2018, 00:07
@Siwiderek97: wysłame ci zaproszenie mordo
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:08
Też wyśle
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:13
@Onix_Wodny: szybki jesteś
Odpisz
14 kwietnia 2019, 19:33
@Siwiderek97: Znalazłem mem w losowych
Odpisz
14 kwietnia 2019, 20:31
@Onix_Wodny: czekaj ja tez ci wysle
Odpisz
14 kwietnia 2019, 20:32
mój kod 0613 7558 8434
Odpisz
14 kwietnia 2019, 21:47
Czk
Odpisz
12 czerwca 2019, 21:29
też ci wyśle
Odpisz
4 listopada 2018, 13:40
ostatnio sobie pobrałem i gramXD
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2018, 21:01
@the_endrju: mam 21 poz.
Odpisz
5 listopada 2018, 21:23
@Siwiderek97: 36 :)
Odpisz
5 listopada 2018, 23:44
@PanP0tezny: 2694 9252 8081 mój kod trenera. Ktoś doda?
Odpisz
10 listopada 2018, 15:01
@Siwiderek97: ktoś dodał Ale nie powiedział kto.
Odpisz
10 maja 2019, 08:08
@Siwiderek97: ja
Odpisz
12 czerwca 2019, 21:26
@login_: halo odkopuje bo też pykam, bardzo chętnie cie dodam Siwiderek bo nie mam komu giftów wysyłać a aż smutnawo je usuwać
Odpisz
16 stycznia 2019, 23:01
4780 8745 8229 mój kod trenera
Odpisz
14 kwietnia 2019, 18:10
@Amellinium: Zaraz dodam
Odpisz
31 października 2018, 20:32
Ta gra jeszcze żyje?
Odpisz
31 października 2018, 21:01
nawet dostaje aktualizacje jakimś cudem
Odpisz
31 października 2018, 22:06
szczerze mówiąc przeżywa drugą młodość (jeśli pierwsza wgl istniała)
Odpisz
4 listopada 2018, 13:21
Jak mnie szczerze wku*wiaja osoby dziwiace sie, ze ta gra zyje. Ja pie**ole.
Odpisz
4 listopada 2018, 15:52
ale ta gra była jest i będzie ch*jowa więc czemu się dziwisz
Odpisz
5 listopada 2018, 21:25
gdyby była faktycznie ch*jowa to by nie grało w nią jakieś 50 mln ludzi na całym świecie. Na dodatek obecnie jest to jedna z najlepiej zarabiających gier
Odpisz
5 listopada 2018, 21:52
@PanP0tezny: xDDDDDDD
NAJLEPIEJ ZARABIAJACA GRA NA ŚWIECIE - MOBILNA XDDD
Odpisz
1 listopada 2018, 04:16
Ostatnio widziałam jak jakiś bachor z podbazy kopał spokojnie siedzącego psa, bo miał tam pokemona.
Nie no. Spoko.
Wnosze o możliwość strzelania do dzieci poniżej 12 roku życia.
Odpisz
4 listopada 2018, 13:53
@Attero: aha, to fajnie, zabijmy wszystkie dzieci i będzie lepiej nono
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2018, 13:59
@piekasz: w sensie te downy 12 letnie bym chetnie zaje**l
Odpisz
4 listopada 2018, 13:59
@piekasz: prkl gdzie ja napisałam, że "zabić wszystkie dzieci"?
Odpisz
4 listopada 2018, 14:06
@Attero: Fajnie by było gdyby tak ten pies mu rękę uje**ł
Odpisz
4 listopada 2018, 14:46
@Attero: Akcja z wczoraj ze sklepu rtv, dziecko na oko 10 lat kupuje pada do ps4, wybiera model droższy o 70 zł od zwykłego tylko dlatego że jest na nim postać z fortnite ;-;
Odpisz
4 listopada 2018, 15:07
@albert7168: *despacito fortnite theme*
Odpisz
4 listopada 2018, 16:31
@Attero: ale gdyby można było to by ludzie strzelali poprostu
Odpisz
4 listopada 2018, 16:48
@piekasz: Ale chyba nie wszyscy, nie? I chyba raczej nie do dzieci, które zachowują się normalnie, czyli nie kopią spokojnych zwierząt, bo mają tam ku*wa pokemona
Odpisz
4 listopada 2018, 19:14
@Attero: mordercy by zabijali jak popadnie a zatrzymanie takiego to złamanie prawa w takim wypadku
Odpisz
31 października 2018, 20:33
Teraz to modne jest JC GO.
Odpisz
4 listopada 2018, 16:38
@Litops: Ale jest po hiszpańsku :/
Odpisz
31 października 2018, 22:07
Jakiś dziwny ten mewtwo
Odpisz
4 listopada 2018, 12:39
Mewthree
Odpisz
4 listopada 2018, 12:17
W sumie grałbym tylko mam ciulowy telefon
Odpisz
1 listopada 2018, 08:36
Tak szczerze to pograłbym sobie. Niestety... Mieszkam na zadupiu, nie stać mnie na pakiet neta i powerbanka no i mało kto w to gra. Żeby mieć jakąś frajde to trzeba grać w dużym mieście (wieś 100 mieszkańców here).
Odpisz
4 listopada 2018, 12:07
@Palauball: Też bym pograł tylko że nie mogę sie zalogować
Odpisz
31 października 2018, 22:11
wczoraj jadąc na uniwerkek wsiadło 4 chłopaków, na oko 15 lat i pierwsze co to wszyscy odpalili pokemon go
Odpisz
31 października 2018, 20:38
Skąd masz tyle piplupów?
Odpisz