Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2015, 20:27

Nastoletni Chuck Norris cieszący się z możliwości ogladania filmów porno i wybierania w między czasie kolejnych? To możliwe dzięki: Internetom :D

Avatar oskare117

8 czerwca 2013, 15:24

Dlaczego ta kobitka się cieszy ? ;)

Avatar benman

8 czerwca 2013, 16:40

@oskare117: Kobiety też mogą oglądać porno

Avatar Oliweczkaa

8 czerwca 2013, 22:04

@oskare117: A czemu miałaby się nie cieszyć? ;)

Avatar
Konto usunięte

21 października 2014, 15:53

@Oliweczkaa: Bo sama ma cycki

Avatar chupacabra001

9 czerwca 2013, 02:17

Ten jegomośc po lewej wygląda jak Chuck Norris... On jest wszędzie. :-\

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 11:25

@chupacabra001: Tylko młodszy.

Avatar chupacabra001

14 października 2013, 13:03

Chuck jest wiecznie młody.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 14:31

@chupacabra001: Ale ten nie ma zmarszczek :)

Avatar chupacabra001

14 października 2013, 14:44

A zasadził Ci ktoś kiedyś kopa z półobrotu? ;P

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 15:10

@chupacabra001: Tak ;_;

Avatar chupacabra001

14 października 2013, 15:43

Ściemniasz, bo byłbyś wtedy trupem. ;_;

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 19:53

@chupacabra001: Chyba zmienię nick na "Jezus".

Avatar chupacabra001

15 października 2013, 17:26

On też ściemniał.

Avatar
Konto usunięte

15 października 2013, 21:09

@chupacabra001: Jezus miał po prostu "god" mode'a (jeśli wyczułeś żart- BROFIST)

Avatar chupacabra001

15 października 2013, 21:12

Nie miał, bo nie istniał. ;P Zacznijmy może od tego.

Avatar
Konto usunięte

16 października 2013, 16:21

@chupacabra001: Racja. ;P

Avatar kazakol2000

8 czerwca 2013, 19:23

Xbox to gówno!

Avatar lipa2106

25 sierpnia 2013, 10:07

@kazakol2000: zgadzam się

Avatar keitel

8 czerwca 2013, 22:02

-A co z grami?
-K***a, wiedziałem że o czymś zapomnieliśmy... :D

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2013, 20:58

Już kupuję! :0

Avatar mrklorens

8 czerwca 2013, 16:31

w cd-action czy jakoś tak było też o xbox one że dali tam wszystko ale zapomnieli o grach XD

Avatar LubieKartofle

8 czerwca 2013, 15:11

a to sie nie miało nazywać "xbone"? o.O

Avatar
Konto usunięte

14 października 2013, 14:32

@LubieKartofle: Tak w ogóle, to się miało (chyba) nazywać Xbox 720.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

To się nie może nie udać

Ładne rzeczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trzeba brać osobną torbę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka