Dzięki nowemu Xbox One możecie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jakby trochę nie fair
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jeszcze jak
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2015, 20:27
Nastoletni Chuck Norris cieszący się z możliwości ogladania filmów porno i wybierania w między czasie kolejnych? To możliwe dzięki: Internetom :D
Odpisz
8 czerwca 2013, 15:24
Dlaczego ta kobitka się cieszy ? ;)
Odpisz
8 czerwca 2013, 16:40
@oskare117: Kobiety też mogą oglądać porno
Odpisz
8 czerwca 2013, 22:04
@oskare117: A czemu miałaby się nie cieszyć? ;)
Odpisz
21 października 2014, 15:53
@Oliweczkaa: Bo sama ma cycki
Odpisz
9 czerwca 2013, 02:17
Ten jegomośc po lewej wygląda jak Chuck Norris... On jest wszędzie. :-\
Odpisz
14 października 2013, 11:25
@chupacabra001: Tylko młodszy.
Odpisz
14 października 2013, 13:03
Chuck jest wiecznie młody.
Odpisz
14 października 2013, 14:31
@chupacabra001: Ale ten nie ma zmarszczek :)
Odpisz
14 października 2013, 14:44
A zasadził Ci ktoś kiedyś kopa z półobrotu? ;P
Odpisz
14 października 2013, 15:10
@chupacabra001: Tak ;_;
Odpisz
14 października 2013, 15:43
Ściemniasz, bo byłbyś wtedy trupem. ;_;
Odpisz
14 października 2013, 19:53
@chupacabra001: Chyba zmienię nick na "Jezus".
Odpisz
15 października 2013, 17:26
On też ściemniał.
Odpisz
15 października 2013, 21:09
@chupacabra001: Jezus miał po prostu "god" mode'a (jeśli wyczułeś żart- BROFIST)
Odpisz
15 października 2013, 21:12
Nie miał, bo nie istniał. ;P Zacznijmy może od tego.
Odpisz
16 października 2013, 16:21
@chupacabra001: Racja. ;P
Odpisz
8 czerwca 2013, 19:23
Xbox to gówno!
Odpisz
25 sierpnia 2013, 10:07
@kazakol2000: zgadzam się
Odpisz
8 czerwca 2013, 22:02
-A co z grami?
-K***a, wiedziałem że o czymś zapomnieliśmy... :D
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:58
Już kupuję! :0
Odpisz
8 czerwca 2013, 16:31
w cd-action czy jakoś tak było też o xbox one że dali tam wszystko ale zapomnieli o grach XD
Odpisz
8 czerwca 2013, 15:11
a to sie nie miało nazywać "xbone"? o.O
Odpisz
14 października 2013, 14:32
@LubieKartofle: Tak w ogóle, to się miało (chyba) nazywać Xbox 720.
Odpisz