memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 czerwca 2013, 14:22
Podobno rozmawianie z samym sobą podnosi pewność siebie.
Odpisz
30 lipca 2015, 16:56
@Mermeros: racja
30 lipca 2015, 16:55
@KontoUsunięte: nie tylko ty
11 czerwca 2013, 20:21
lubię gadać do siebie,ale nie lubię jak ktoś to słyszy. PS.Gadanie do siebie pomaga rozwiązywać problemy itp.
26 lipca 2013, 21:18
@Alicja800: czyli często gadasz do lustra bo chyba tak się gada ze sobą ja nie wiem :/
1 sierpnia 2013, 13:48
@mrklorens: nie koniecznie trzeba do lustra gadać
@Alicja800: identico
10 czerwca 2013, 15:15
ja też lubie gadać sam ze sobą :)
Edytowano - 10 czerwca 2013, 14:28
Ja lubię rozmawiać sam ze sobą ;) (Forever Alone) @EDIT A szczególnie jak gram w jakieś gry. np: - Kurcze mogłem zrobić to tak to by lepiej wyszło. itd. itp
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2013, 14:22
Podobno rozmawianie z samym sobą podnosi pewność siebie.
Odpisz
30 lipca 2015, 16:56
@Mermeros: racja
Odpisz
30 lipca 2015, 16:55
@KontoUsunięte: nie tylko ty
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:21
lubię gadać do siebie,ale nie lubię jak ktoś to słyszy.
PS.Gadanie do siebie pomaga rozwiązywać problemy itp.
Odpisz
26 lipca 2013, 21:18
@Alicja800: czyli często gadasz do lustra
bo chyba tak się gada ze sobą
ja nie wiem :/
Odpisz
1 sierpnia 2013, 13:48
@mrklorens: nie koniecznie trzeba do lustra gadać
Odpisz
30 lipca 2015, 16:55
@Alicja800: identico
Odpisz
10 czerwca 2013, 15:15
ja też lubie gadać sam ze sobą :)
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2013, 14:28
Ja lubię rozmawiać sam ze sobą ;) (Forever Alone)
@EDIT A szczególnie jak gram w jakieś gry. np: - Kurcze mogłem zrobić to tak to by lepiej wyszło. itd. itp
Odpisz