Ciekawe, czy w środku też
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Brawo za czujność!
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2018, 00:07
jaki jest sens budować komin praktycznie poza domem??? przeciez cale ciepło ucieka tą stroną od zewnątrz :/
Odpisz
3 listopada 2018, 04:10
@guniov: taki sam jak normalnie.
Odpisz
3 listopada 2018, 09:11
@gumstg: nie ;-;
Odpisz
3 listopada 2018, 10:58
@guniov: Jak nie jak. Jak nie masz kominka to mozesz nie wiedziec jak dziala. W tym miejscu pewnie stoi kominek a cala instalacja umieszczona jest wewnatrz tego wystajacego miejsca
Odpisz
4 listopada 2018, 01:07
@gumstg: tak się sklada że właśnie mam kominek, i jest on umieszczony na środku budynku jak i caly komin ciepłe powietrze ucieka do góry więc ogrzewa caly komin i od komina do okola promieniuje ciepło.
Odpisz
4 listopada 2018, 08:05
@guniov: Tez mam kominek i mam go umieszczone na boku budynku moze nie tak jak tutaj ale jest umieszczony przy wysciu na taras. I do tego dochodzi kwestia czy jest plaszcz wodny na caly dom czy tylko wylot cieplego powietrza na dane pomieszczenie. Bo u siebie mam plaszcz wodny
Odpisz
4 listopada 2018, 09:28
@gumstg: no taaaak ale tutaj jest zwykly ceglany komin i raczej niema takiego rozwiazania
Odpisz
4 listopada 2018, 09:51
@guniov: Rodzaj oraz budowa komina nie ma nic wspolnego z plaszczem wodnym. Kwestia tego czy podczas budowy domu byl on uwzgledniony w planach. Druga kwestia cieplo nie bedzie uciekalo na zwenatrz bo wylot cieplego powietrza zawsze masz w miejscach gdzie jest wybudowany komin. Ja u siebie mam wyloty zaraz nad kominkiem i w swoim pokoju
Odpisz
4 listopada 2018, 16:43
@gumstg: ale jesli tego płaszcza nie ma to przez cegły w tym kominie ucieka pewnie 70% ciepla.
Odpisz
4 listopada 2018, 19:08
@guniov: Jak masz wylot na ciebple powietrze to ci nie ucieka
Odpisz
2 listopada 2018, 20:45
Dom może jest prawdziwy, ale auto już nie
Odpisz
2 listopada 2018, 20:39
Źle odwzorowane bo cień ma być na północno-wschodniej ścianie
Odpisz
Edytowano - 2 listopada 2018, 19:54
ile wy macie lat że ogladacie bajki
Odpisz
2 listopada 2018, 20:01
@Morbin: ile ty masz lat , że się czepiasz ludzi którym się podobają rzeczy których ty nie lubisz
Odpisz
2 listopada 2018, 09:24
"Simsonów"...
...
Odpisz
2 listopada 2018, 19:06
@rozwalgo: Poprawił admin
Odpisz
2 listopada 2018, 19:46
@rozwalgo: Simsony to dobre motorowery były, może z blachy z nich dach zrobili?
Odpisz
2 listopada 2018, 19:09
Jeszcze tylko dom z "Family Guy" i mogę umierać w spokoju.
Odpisz
2 listopada 2018, 06:49
Ponadto jest duża szansa że ktoś go zbudował na cześć Simpsonów a nie odwrotnie.
Odpisz