Po to pan Bóg dał nam oczy, żeby robić na oko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Dobrze czasem się oderwać
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 listopada 2018, 23:41
moja szkoła
Odpisz
16 grudnia 2018, 12:55
@ziomy44: "Po to pan Bóg dał nam oczy, żeby robić na oko."
Odpisz
18 listopada 2018, 13:59
Zamiast suwmiarki elektronicznej powinien być mikrometr.
Odpisz
18 listopada 2018, 15:03
@Crido: Jest tak samo dokładny, ale faktycznie, powinien być. Nie ufam elektronicznym suwmiarką.
Odpisz
18 listopada 2018, 15:46
@Crido: Od kiedy niby suwmiarka elektroniczna jest tak samo dokładna jak mikrometr? Ty wiesz o czym mówisz?
Odpisz
18 listopada 2018, 16:16
@Crido: Nie, wcale nie wiem, nie uczę się o tym w szkole technicznej, trafiłem tu przypadkiem
Odpisz
18 listopada 2018, 21:28
@Zenon_Smolik: Jeżeli tego cię uczą w szkole, to polecam ją zmienić.
Odpisz
18 listopada 2018, 23:03
@Crido: Oświeć mnie czym się różni wynik pomiaru wykonanego mikrometrem a suwmiarką elektroniczną?
Odpisz
19 listopada 2018, 00:45
@Zenon_Smolik: mikrometr jest o wiele dokładniejszy. Suwmiarka cyfrowa jest dokładna, ale ta cała elektronika też czasem pominie setną milimetra...
Odpisz
19 listopada 2018, 05:21
@Zenon_Smolik: Suwmiarka elektroniczna mierzy z dokładnością do jednej setnej milimetra, a mikrometr do jednej tysięcznej. Taka malutka różnica.
Odpisz
19 listopada 2018, 08:25
@Crido: To daj mi mikrometr, który mierzy do jednej tysięcznej, bo ja takiego jeszcze w rękach nie miałem.
Odpisz
19 listopada 2018, 08:27
@Zenon_Smolik: Są takie, owszem. Ale my mówimy o przeciętnych mikrometrach.
Odpisz
19 listopada 2018, 14:35
@Zenon_Smolik: Jeżeli uczysz się w technikum, które nie ma takiego mikrometru, to świadczy tylko o szkole.
Odpisz
18 listopada 2018, 20:59
@Zenon_Smolik to niezłe technikum jak cie tak uczą :D
Odpisz
18 listopada 2018, 15:41
za kazdym je**nym razem w geogebrze jak robilem kolo o promieniu 1 bez siatki, to wychodzilo to je**ne 1,01 NO KU*WA JAK SIE TU NIE ZDENERWOWAC
Odpisz
18 listopada 2018, 15:24
blok ekipa,pan Wiesio i jego tekst ' u siebie rób jak u siebie a u obcego na odpie**ol.
Odpisz
18 listopada 2018, 13:19
ch*ja w dupe, ewolucja jest upośledzona, na pewnym etapie rozwoju mieliśmy zajebisty wzrok, ale matka natura pomyślała sprawdzić co się stanie jak zmienimy to i owo
i co?
ku*wa kalmary lepiej widzo
Odpisz
18 listopada 2018, 12:35
U siebie, rób jak u siebie
Odpisz
18 listopada 2018, 12:08
A gdzie krok = metr
Odpisz
3 listopada 2018, 12:53
A gdzie łokieć?
Odpisz
3 listopada 2018, 12:48
Po to Bozia oko dała, byś na oko robił
Odpisz
3 listopada 2018, 12:46
Na samej górze powinien być mikrometr
Odpisz
3 listopada 2018, 12:41
Ale suwmiarkę to ty szanuj
Odpisz
3 listopada 2018, 12:40
Oko niestety nie ma jednostek
Odpisz
3 listopada 2018, 12:09
na 4 obrazku powinno byc odmiezanie z napleta bo i tak macie 3 cm.
Odpisz
3 listopada 2018, 12:10
@AmericanBall: czlowiek maupa mial legitne 15 cm
Odpisz
3 listopada 2018, 12:10
@AmericanBall: pamietam to
Odpisz
3 listopada 2018, 12:12
@AmericanBall: nie pisz tyle komentarzy bo cie zgw*łcę
Odpisz
3 listopada 2018, 12:12
@Morbin: z chęcią zapraszam na wawel
Odpisz
3 listopada 2018, 12:13
@AmericanBall: z hans frankiem gram w wolfenstein czy jakos tak sie pisze
Odpisz
3 listopada 2018, 12:19
@AmericanBall: ej ej jejaki to był żart macie duże badziongi przepraszam to bylo nawiazanie do starego komentarza czlowieka maupy
Odpisz
3 listopada 2018, 12:20
@AmericanBall: jednak nikt tego nie zauwazyl
Odpisz
3 listopada 2018, 12:24
@AmericanBall: Miło się minusuje takich bękartów jak ty
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2018, 12:25
@MrRolan: przeciez przez taka glupote wiadomo ze da strzalke w dol a to i tak satysfakcjonuje
Odpisz
3 listopada 2018, 14:15
@AmericanBall: Ale wiesz że 15cm to nie jest jakiś wielki? W moim odczuciu to jest taki mały/średni.
Odpisz
3 listopada 2018, 14:20
@NyanKun: super
Odpisz