Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Były nóżki, nie ma nóżek
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2018, 20:01
Ej ku*wa też spałem że schodów w 6 klasie
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2018, 20:02
@Ptasznik: żółwik
Odpisz
3 listopada 2018, 20:03
@Ptasznik: spałeś?że?
Odpisz
3 listopada 2018, 20:03
@Ptasznik: ej..ja też!
Odpisz
3 listopada 2018, 20:31
@Ptasznik: Ja spadlem w 4, wiec... umm... prawie 6!
Odpisz
3 listopada 2018, 20:41
@Sushinator: ja spadłam w 3 i miałam stłuczony nadgarstek :(
Odpisz
3 listopada 2018, 22:00
@Natka_tatka123: Cześć, ja nigdy nie spadłem ze schodów
Odpisz
3 listopada 2018, 22:25
@WarzywoOSmakuDrewna: Witam,miło poznać
Odpisz
18 listopada 2018, 10:02
@Ptasznik: A ja zacząłem spadać, ale w ostatniej chwili złapała mnie koleżanka... a na ostatnim stopniu skręciłem kostkę.
Odpisz
18 listopada 2018, 10:23
a ja skręciłem kostkę we wrześniu bo mnie coompel popchnal na schodach
Odpisz
18 listopada 2018, 11:21
@WarzywoOSmakuDrewna: hej, ja też nie
Odpisz
18 listopada 2018, 14:55
@kacp80: ja spadłam w 1 gimnazjum i lecąc w dół przypadkowo zaczepiłam ręką się o włosy jednej dziewczyny, nie wyobrażam sobie jak ją to musiało boleć...
Odpisz
19 listopada 2018, 00:16
@Ptasznik: ja spadam co roku xD
Odpisz
18 listopada 2018, 14:20
raz w gimbie dla mojego ziomka się nie chciało siedzieć na geografii, to udawał że se nogę skręcił. problem w tym że lekarz nie zrobił prześwietlenia i wsadził mu zdrową nogę w gips
Odpisz
18 listopada 2018, 14:41
@Dardanelle: I co dalej?
Odpisz
18 listopada 2018, 17:11
przez to, że miał zdrową nogę w gipsie, coś mu się w niej uszkodziło i niedługo potem znowu był z nią u lekarza i chyba nawet znowu musiał go nosić
Odpisz
18 listopada 2018, 17:14
@Dardanelle: Czyli jednak cel udany.
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2018, 11:52
Postawisz nogę 2 schodki za dużo i już wiesz ze czeka cię niechybna śmierć
Odpisz
18 listopada 2018, 13:24
@WelcomeBack_: ja wchodząc i schodząc pomijam tak schodki
Odpisz
3 listopada 2018, 20:31
Ja spadłem w 4 i miałem aż wstrząśnienie, dzięki mnie założyli w szkole taśmy antyposlizgowe na schodach.
Odpisz
3 listopada 2018, 20:42
@SzyMONECKI009: xD
Odpisz
3 listopada 2018, 21:17
@SzyMONECKI009: nie każdy bohater nosi pelerynę...
Odpisz
4 listopada 2018, 22:03
@Ananas0104: Nie każdy nosi tez kołnież ortopedyczny przez 7 dni...
Odpisz
4 listopada 2018, 22:09
@SzyMONECKI009: też fakt
Odpisz
18 listopada 2018, 11:04
@SzyMONECKI009: xDDD to zajebista szkoła
Odpisz