Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ptasznik

3 listopada 2018, 20:01

Ej ku*wa też spałem że schodów w 6 klasie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 listopada 2018, 20:02

@Ptasznik: żółwik

Avatar wetekin

3 listopada 2018, 20:03

@Ptasznik: spałeś?że?

Avatar ReptilianJan

3 listopada 2018, 20:03

@Ptasznik: ej..ja też!

Avatar Sushinator

3 listopada 2018, 20:31

@Ptasznik: Ja spadlem w 4, wiec... umm... prawie 6!

Avatar Natka_tatka123

3 listopada 2018, 20:41

@Sushinator: ja spadłam w 3 i miałam stłuczony nadgarstek :(

Avatar WarzywoOSmakuDrewna

3 listopada 2018, 22:00

@Natka_tatka123: Cześć, ja nigdy nie spadłem ze schodów

Avatar Natka_tatka123

3 listopada 2018, 22:25

@WarzywoOSmakuDrewna: Witam,miło poznać

Avatar
Krzakoslaw

18 listopada 2018, 10:02

@Ptasznik: A ja zacząłem spadać, ale w ostatniej chwili złapała mnie koleżanka... a na ostatnim stopniu skręciłem kostkę.

Avatar Czarna_Madonna

18 listopada 2018, 10:23

a ja skręciłem kostkę we wrześniu bo mnie coompel popchnal na schodach

Avatar kacp80

18 listopada 2018, 11:21

@WarzywoOSmakuDrewna: hej, ja też nie

Avatar HeyBrother

18 listopada 2018, 14:55

@kacp80: ja spadłam w 1 gimnazjum i lecąc w dół przypadkowo zaczepiłam ręką się o włosy jednej dziewczyny, nie wyobrażam sobie jak ją to musiało boleć...

Avatar ruchamzebryikojoty123

19 listopada 2018, 00:16

@Ptasznik: ja spadam co roku xD

Avatar Dardanelle

18 listopada 2018, 14:20

raz w gimbie dla mojego ziomka się nie chciało siedzieć na geografii, to udawał że se nogę skręcił. problem w tym że lekarz nie zrobił prześwietlenia i wsadził mu zdrową nogę w gips

Avatar
asasinpio

18 listopada 2018, 14:41

@Dardanelle: I co dalej?

Avatar Dardanelle

18 listopada 2018, 17:11

przez to, że miał zdrową nogę w gipsie, coś mu się w niej uszkodziło i niedługo potem znowu był z nią u lekarza i chyba nawet znowu musiał go nosić

Avatar
asasinpio

18 listopada 2018, 17:14

@Dardanelle: Czyli jednak cel udany.

Avatar WelcomeBack_

Edytowano - 18 listopada 2018, 11:52

Postawisz nogę 2 schodki za dużo i już wiesz ze czeka cię niechybna śmierć

Avatar DHF1232

18 listopada 2018, 13:24

@WelcomeBack_: ja wchodząc i schodząc pomijam tak schodki

Avatar SzyMONECKI009

3 listopada 2018, 20:31

Ja spadłem w 4 i miałem aż wstrząśnienie, dzięki mnie założyli w szkole taśmy antyposlizgowe na schodach.

Avatar ReptilianJan

3 listopada 2018, 20:42

Avatar Ananas0104

3 listopada 2018, 21:17

@SzyMONECKI009: nie każdy bohater nosi pelerynę...

Avatar SzyMONECKI009

4 listopada 2018, 22:03

@Ananas0104: Nie każdy nosi tez kołnież ortopedyczny przez 7 dni...

Avatar Ananas0104

4 listopada 2018, 22:09

@SzyMONECKI009: też fakt

Avatar Rafik005

18 listopada 2018, 11:04

@SzyMONECKI009: xDDD to zajebista szkoła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Były nóżki, nie ma nóżek

Rel

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka