Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Totalnie
Młodzi gniewni
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2021, 19:56
Ja mierze w bananach
Odpisz
7 listopada 2018, 02:00
Co to za urządzenie w pierwszym?
Odpisz
7 listopada 2018, 06:29
@gelo1238: Mikrometr.
Odpisz
7 listopada 2018, 19:50
@fixo12: Hah, nie spodziewałem się tak oczywistej nazwy.
Odpisz
7 listopada 2018, 11:05
ach suwmiarka najlepsza :3
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2018, 10:31
Na Podlasiu wyrażają odległość w kilogramach
Odpisz
4 listopada 2018, 10:33
@rozwalgo: kilogramach na sekundę kwadratową*
Odpisz
4 listopada 2018, 10:43
@Dolores_Umbridge: *na sekundę w kwadratach kilometrowych
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2018, 16:21
@rozwalgo: To jest logiczne, gdyż u nich meter to 100kg.
Zresztą, na Lubelszczyźnie też.
U mnie się sprzedaje zboże "na metry" w półmetrowych workach.
I tu wcale nie chodzi o odległość i długość, a o wagę właśnie.
Odpisz
7 listopada 2018, 07:15
@kawentov2: *w godzinach na sekundę
Odpisz
6 listopada 2018, 23:22
Chachachacha chodzi o cootazza? (^^)
Odpisz
6 listopada 2018, 21:16
Ja zawsze mierzyłem że
rozpiętość dłoni = 25 cm
Odpisz
6 listopada 2018, 21:16
Tip-Topki
Odpisz
6 listopada 2018, 20:04
1 patyk
1 centymetr
Odpisz
4 listopada 2018, 10:40
Modły zostały wysłuchane
Odpisz
4 listopada 2018, 10:50
a i owszem
Odpisz
4 listopada 2018, 10:50
♪♫♬ Po to Bozia dała oczy
aby robić na oko ♪♫♬
Odpisz
4 listopada 2018, 10:46
Oh... To nasze Podlasie... NAWET GO W AFRYCE NIE CHCĄ!!!
Odpisz
4 listopada 2018, 10:37
>listopad 2018.
>Podlasie.
Odpisz