Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Habiski

3 kwietnia 2022, 16:30

Uuuu mamy już pierwsze leaki odnośnie następnego eventu

Avatar Zpolskijestem0

14 lutego 2023, 22:22

@Habiski: tu podróżnik w czasie, coraz bliżej eventu, może będą jakieś dropy premium typu tsar

Avatar Nikt_nowy0182

18 stycznia 2020, 13:56

Ej to prawda

Avatar
Grzesieku

5 listopada 2018, 06:49

Ej gdzie jest ten anon Jasnowidz?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Grzesieku

24 grudnia 2018, 23:04

@Jasnowidz: siema

Avatar Jasnowidz

24 grudnia 2018, 23:11

No elo

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2018, 20:04

summon/Jasnowidz

Avatar Jasnowidz

21 grudnia 2018, 14:23

Lepiej późno niż wcale

Avatar Silent_Cat

5 listopada 2018, 20:08

Hitler w 3 wojnie światowej
to najs

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Selkes

6 listopada 2018, 20:49

i żyje na marsie razem z elvisem presleyem oraz michaelem jacksonem

Avatar heroder55

24 listopada 2018, 19:36

@Silent_Cat: Stalin też jest

Avatar nuiqes

Edytowano - 4 listopada 2018, 21:38

Tak wygląda cała okładka jakby ktoś chciał wiedzieć.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ZSRRBall

6 listopada 2018, 09:15

Tak.

Avatar stachu220

6 listopada 2018, 09:19

@nuiqes: 3+2 daje 5...o boże piąta wojna światowa?!?

Avatar Jakubauke

5 listopada 2018, 07:56

Mam taki sam. Jak zgaduje pierwsza liceum

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2018, 06:56

@Jakubauke: albo 1 technikum

Avatar WarzywoOSmakuDrewna

5 listopada 2018, 20:42

W trzeciej wojnie światowej Niemcy znowu coś odwalą, powstanie/odrodzi się ZSRR, a w konflikcie będzie brał udział m.in. Stalin i Hitler,

nice

Avatar Kapitalista

5 listopada 2018, 20:25

"Polityka okupacyjna Niemiec"
Kto by się spodziewał że znowu coś odpie**olą.

Avatar xyzis

5 listopada 2018, 20:21

Serio to przeszło na główną?

Avatar kuniaz

Edytowano - 4 listopada 2018, 21:54

książka od historii z przyszłości

Avatar Lumaq

4 listopada 2018, 21:43

r/crappydesign

Avatar Morbin

4 listopada 2018, 21:19

Xdddddddddddddd hahhhaa

Avatar ZdzisioKoniobijca

4 listopada 2018, 21:31

Avatar heroder55

24 listopada 2018, 19:37

@Morbin: idź z tym komentarzem rodem z 2007 roku
PS usuń konto

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Brawo za czujność!

Hobby dla faceta

Typowy NPC

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka