Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2018, 15:05
Czy istnieje w kulturze taki bóg, który nagradza za homofobię?
Odpisz
5 listopada 2018, 15:08
@Reichtangle: Chyba Żydowski.
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2018, 15:12
@Reichtangle: Allach, Allach nagradza za zabijanie Homo
Odpisz
5 listopada 2018, 15:15
@massesd: I'm interested your religion
Odpisz
5 listopada 2018, 15:21
@Reichtangle: Ale ty wiesz że to morderstwo ?
Odpisz
5 listopada 2018, 15:41
@Reichtangle: JEDYNY PRAWDZIWY BÓG!!!
BÓG RZYMSKOKATOLICKI!!!
Odpisz
5 listopada 2018, 16:25
Odpisz
12 listopada 2018, 11:24
no to ja mam takiego boga. Jest spizganą żyrafą. Jego cechy wyglądają tak:
-nie wiadomo czy stworzyła świat czy nie
-może zrobić wszystko, ale nirobi zbyt dużo bo jej sie nie chce
-może wszystko co nie przeczy samo sobie. Tzn może rozdupić księżyc na pół, ale może go też złączyć w taki sposób żeby nie było śladu po rozdupieniu, ale nie może przesunąć kamienia, który zrobiła w taki sposób żeby nawet ona nie mogła poruszyć
-nie jest ani nieskończenie dobra ani zła, poprostu jest spizgana
-nie zna przyszłości. Może poprostu jej nie pamiętać bo jest spizgana
-to samo z przeszłością
-jest żyrafą bo uznała że żyrafy są fajne i chce być żyrafą
-obiawia się czasem różnym ludziom, ale nie zawsze w taki sam sposób. Nudzi jej się i jest spizgana. Poza tym nie zależy jej na tym by ludzie w nią wierzyli. Lubi za to patrzeć jak świat płonie
-jedyne czego chce to rozwoju, bo im cywilizacja lepsza tym lepsze gówno do spizgania produkuje
-nigdy nic nie napisała, ani nie kazała napisać. Czasem sobie rysuje kopytem po piachu ale to raczej nic wartego uwagi
Możesz podać dowód mówiący o tym że twój bóg istnieje, ale spizgana żyrafa już nie?
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2018, 11:31
JEDYNY PRAWDZIWY BÓG TO BÓG RZYMSKI
CHWAŁA JOWISZOWI!!!
Odpisz
12 listopada 2018, 11:33
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ch** ku*wa pastafarianizm
AVE LATAJĄCY POTWÓR SPAGHETTI
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2018, 11:42
ale wiesz że całe chrześcijaństwo i nawet judaizm ma tego samego Boga? Stwierdzenie że nasz Bóg jest inny od Boga protestantyzmu, anglikanizmu czy prawosławia jest największym debilizmem roku
Odpisz
12 listopada 2018, 16:54
@Tymek590: E tam pastafarianizm, Cthulhu fhtagn!
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2018, 18:17
@NightFox: Ch** ku*wa bogowie skandynawscy
CHWAŁA WSZECHOJCOWI
Odpisz
12 listopada 2018, 18:56
@KoalaStefan: Nie zabronisz mi w to wierzyć! Dla ciebie to "debi**zm".
Dla mnie to fakt.
Odpisz
12 listopada 2018, 19:31
@massesd: nie, w koranie nie ma o tym nic napisane, zabijanie kogokolwiek jest potępiane tak jak w chrześcijańtwie (islam wywodzi się z chrześcijańtwa. btw uwarzają Jezusa za proroka)
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2018, 19:52
@Brazilball_: ten moment kiedy muzułmanie wierzą w tego samego boga co chrześcijanie
Odpisz
12 listopada 2018, 19:59
1. kto cenzuruje debilizm?
2. sam jestem katolikiem ale Bóg jest w całym chrześcijaństwie taki sam
Odpisz
12 listopada 2018, 20:18
Nie, nie wierzą w tego samego, chrześcijanie i żydzi wieżą w tego samego czyli "jachwe"(nie wiem jak to się pisze) tylko że żydzi nie uznają Jezusa (tak w skrócie), a muzułmanie uważają Jezusa za proroka i mają też drugiego bardzo ważnego proroka czyli Mahometa i od niego ta religia jakby "wyszła"
Odpisz
12 listopada 2018, 21:05
@Brazilball_: koran jest traktowany na równo z Torą i ewangelią więc to że w Koranie nie jest coś napisane nic nie znaczy
Odpisz
12 listopada 2018, 21:45
@Yasu_Tori: Rozwiń myśl, jest troche dziwnie skonponowana i wygląda jakby
biblia była sequelem tory a sequelem bibli koran... popraw myśl, średnio rozumiem
Odpisz
13 listopada 2018, 16:47
@Brazilball_: znaczy ja nie jestem specem ale wiem że dla muzłumanina te 3 księgi są mniej więcej tak samo ważne
Odpisz
13 listopada 2018, 16:51
@Yasu_Tori: O tym akurat nie słyszałem, jestem pewny że wzmianki z bibli oraz tory napewni znajdują się w koranie. Ale wątpie w twoją wersje(co nie oznacza że nie masz racji)
Odpisz
4 lipca 2020, 12:16
Bóg kocha mnie TAKIEGO JAKIM JESTEM, raduje się każdym moim gestem. Alleluja! Boża radość mnie rozpiera. Uuuu.
Odpisz
5 listopada 2018, 16:29
„literufki” do poprawy dla Admina:
Odpisz
12 listopada 2018, 10:37
@Litops: Zapomniałes o trzecim kadrze "spójrzy"
Odpisz
12 listopada 2018, 19:55
@tomzizek2: admin tego nie zmienił ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
12 listopada 2018, 17:31
Lepsza Nicość niż Odległy Pierścień Otchłani
Odpisz
12 listopada 2018, 10:54
Właśnie. Chrześcijanizm powstał w I wieku naszej ery. Ludzie istnieją kilka milionów lat. Najstarsza znana cywilizacja - Mezopotamiaiała własny panteon i wierzenia ponad 5500 lat przed Chrześcijaństwem. Czy to oznacza, że mieszkańcy Mezopotamii wyznawali te prawdziwe bóstwa?
Odpisz
12 listopada 2018, 12:29
Jest teoria żw sumeryjskie bóstwa to cywilizacja kosmiczna, także ten...
Odpisz
12 listopada 2018, 13:16
@stepson: I że kosmici zbudowali piramidy w Egipcie
Odpisz
12 listopada 2018, 15:44
Nie. To oznacza że nie ma żadnych bóstw
Odpisz
12 listopada 2018, 11:26
było
Odpisz
12 listopada 2018, 11:11
I tak większe zdziwienie maiłby ateista, który odkryłby że bóg istnieje
Odpisz
12 listopada 2018, 12:05
@dawidz1612: Za to teista, nie odkryłby, że Bóg nie istnieje, po prostu przestałby egzystować. Nie miałby jak się zdziwić
Odpisz
12 listopada 2018, 13:57
@dawidz1612: gimboateista napewno. Normalny by pewnie zaczął gadać z typem żeby się dowiedzieć o ch*j tu chodzi
Odpisz
12 listopada 2018, 15:09
@Marequel: Prze co automatycznie by się zdziwił, bo coś co myślał że nie istnieje przez całe swoje życie tak naprawde istnieje
Odpisz
12 listopada 2018, 17:33
@Marequel: "Panie co to ma być, czemu ja wciąż egzystuje!?"
Odpisz
12 listopada 2018, 17:52
@lorax12: dawaj mie tu kierownika zmiany i zwrot hajsu
Odpisz
12 listopada 2018, 10:08
LiTrUwKa!!!!!!!!!!11111111!!!!!!!!!!!!
Odpisz
5 listopada 2018, 21:49
*wstaw tu mem z smash ultimate*
Odpisz
5 listopada 2018, 15:59
Jeśli zostane rastamanem, i odpale sobie jointa, a policja będzie chciała mnie zatrzymać, mogę nazwać ich rasistami i że szkalują mnie i moją religię?
Odpisz
5 listopada 2018, 16:37
@Ares011: A ty wiesz, że u rastafarian za homoseksualizm jest kara śmierci?
Odpisz
5 listopada 2018, 16:48
A jak to się ma do mojego komentarza bo nie rozumiem?
Odpisz
5 listopada 2018, 16:53
@Ares011: Jak chcesz przejść na jakąś religie, to najpierw dobrze ją poznaj!
Odpisz
5 listopada 2018, 17:31
Nie taki był zamysl, intetesuje mnie inny fakt, jak wyżej
Odpisz
5 listopada 2018, 15:14
Szczerze, nicość po śmierci powinna być nagrodą
Odpisz
5 listopada 2018, 15:19
@Mysz_Komputerowa: Czy to oznacza że pochwala ob takie zachowania?
Odpisz
5 listopada 2018, 15:58
@Mysz_Komputerowa: nicość jest ch*jowa
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2018, 16:00
@Frutti56: Jest ch*jowa tylko wtedy, gdy jesteś świadomy, że będziesz tam na wieki. Jest zajebista gdy nie masz tam żadnej świadomości, czyli wtedy gdy nic nie czujesz
Odpisz
5 listopada 2018, 16:30
@Mysz_Komputerowa: Najlepsze niebo byłoby takie gdzie nie ma nic i możesz sobie z nim zrobić co chcesz
Odpisz
5 listopada 2018, 15:40
Za homofobie idzie się do nieba!
Odpisz
5 listopada 2018, 16:07
Odpisz
5 listopada 2018, 16:29
@Litops: Po co wstawiasz zdjęcie rolnika który przejeżdża sie własnym pługiem?
(Get it?Samozaoranie?)
Odpisz
5 listopada 2018, 17:14
Nie.. bo Niebo nie istnieje joł
Odpisz
5 listopada 2018, 20:37
@ReptilianJan: Mic drop
Odpisz
12 listopada 2018, 11:20
Twoje pseudopobożne pie**olenie nie ma nic wspólnego z nauką Kościoła Katolickiego. Może to ci się wydać złe, ale nic nie stoi na przeszkodzie by homoseksualista został księdzem czy papieżem, a nawet świętym. Jeśli tylko nie będzie grzeszył ciężko nieczystością, to jego homoseksualne skłonności nie mają żadnego znaczenia. A tak się właśnie składa że homofobia JEST grzechem i uniemożliwia zbawienie. Jest ona czymś podobnym do sytuacji w której poznajesz ateistę i od razu dajesz mu w pysk zamiast porozmawiać z nim i jakoś nawrócić. Homofobia nie ma sensu bo jest odtrącaniem człowieka, a to zupełnie niezgodne z nauczaniem Jezusa i Kościoła. Zastanów się następnym razem zanim kogoś obrazisz i w dodatku wytrzesz sobie "zdradziecką mordę" twoją wypaczoną wersją nauki Jezusa.
Odpisz
12 listopada 2018, 11:47
a takie coś jak „miłowanie bliźniego swego jak siebie samego” to pan preriokur zna?
Odpisz
5 listopada 2018, 15:34
byo raczej
Odpisz