Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
A, okej
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 listopada 2018, 18:41
"To precyzja odróżnia rzeźnika od chirurga" ❤
Odpisz
6 listopada 2018, 18:52
@Szortek: "Jeśli brak ci talentu do walki, wykaż się choć rozsądkiem i giń."
Odpisz
6 listopada 2018, 20:57
@metakot: "nie można cofnąć tego co ja zrobiłem"
Odpisz
6 listopada 2018, 21:01
@InsaneFOX13: "*bardo-dźwięk*"
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2018, 21:04
@NieWiemCoWpisac: "Chcesz zadrzeć z mistrzem!?"
Odpisz
7 listopada 2018, 06:32
@Szortek: "You need not follow, but you must witness." OTP Azir z tej strony.
Odpisz
7 listopada 2018, 08:57
@metakot: "cofnij sie za bardzo a wylądujesz w moich kłach" otp warwick here
Odpisz
7 listopada 2018, 14:40
@InsaneFOX13: *INHALE* pathetic
Odpisz
9 listopada 2018, 08:03
@Szortek: "Nasze włócznie nie mają dziś godnych celów."
Odpisz
9 listopada 2018, 08:10
@BencV: SIKASZ Z ZAPIĘTYM ROZPORKIEM? HEHEHE.
Odpisz
9 listopada 2018, 08:18
@Szortek: OTP Irelia here
Odpisz
9 listopada 2018, 08:23
@Depression: hatfu
Odpisz
9 listopada 2018, 08:35
@Pitrekkk: Grałem nią jeszcze przed reworkiem kek
Odpisz
9 listopada 2018, 08:40
@Szortek: "Lambert Lambert ty ch*ju"
Odpisz
9 listopada 2018, 09:41
@Depression: Gra ktoś 3v3 na rankedach? Golda trzeba wbic
Odpisz
9 listopada 2018, 10:00
@rosyn: W weekend mogę coś pograć, napisz pv to dam nick
Odpisz
9 listopada 2018, 11:17
@metakot:
Odpisz
9 listopada 2018, 11:45
@roberto948:
Odpisz
9 listopada 2018, 11:48
@rosyn: ja moge nick ratata, solo duo mam p5 i bardzo ogarniam 3 vs 3 i mam s1
Odpisz
9 listopada 2018, 11:57
@kokosek112: g5 na flex i soloq, nick PanOdKappy, w sobotę można
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2018, 12:29
@rosyn: Rozmiar nie ma znaczenia
Odpisz
9 listopada 2018, 12:46
@kowalski12: czas pędzi jak strzała a mój wujek pędzi bimber
Odpisz
9 listopada 2018, 14:54
@Szortek: "a co by było gdybym walczył prawdziwą bronią"
Odpisz
9 listopada 2018, 16:14
@Depression: To też hatfu
Odpisz
9 listopada 2018, 16:17
@Azzap: Zazzap co ty tu robisz.
Odpisz
9 listopada 2018, 16:18
@FeedorMid1: dwie dupy w drużynie przeciwnej
Odpisz
9 listopada 2018, 16:33
@kowalski12: Najkrótsza droga do serca wiedzie między żebrami.
Odpisz
9 listopada 2018, 16:48
Jedynym prawdziwym grzechem jest zaprzeczyć swoim pragnieniom
Odpisz
9 listopada 2018, 17:10
@Jejowicz2: RUCHY D W A T R Z Y C Z T E R Y
Odpisz
9 listopada 2018, 18:28
@FeedorMid1: I PRAWILNIE, JAX NAD ŻYCIE <3
Odpisz
9 listopada 2018, 20:24
@Szortek: "TUDUDUDDUDUUDUD DUDUUDUDUDUD
O' HELLLO"
Btw ja to będę grau dopiero w niedzielę wieczorem
Odpisz
9 listopada 2018, 22:32
@kokosek112: ja w poniedzialek ale zalezy od serwa to masz dwa nicki
starypijanyyy EUNE
NiezłyWilczekPL EUW
Odpisz
9 listopada 2018, 09:14
jak się nie naucze to chocasz coś narysuje na spr
Odpisz
9 listopada 2018, 08:24
"Myśleliście że możecie za..." *Dźwięki mielarki urgota*
Odpisz
6 listopada 2018, 18:14
Czyżby pierwszy mem z lola, który ma prawo przejść?
Odpisz
6 listopada 2018, 18:41
@Shadow_blade: No nie do końca pierwszy
Odpisz