Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ShadowLizard393

15 lutego 2021, 23:26

Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2018, 09:55

I nagle cebula po 19 złoty za kg bo większość wywieziona do Niemiec

Avatar McLayer

10 listopada 2018, 17:33

Ale w marketach i tak mamy ziemniaki z Egiptu.

Avatar Szillse

10 listopada 2018, 17:03

Avatar marek20004

6 listopada 2018, 18:50

Gospodarka Europy w naszych rękach

Avatar ptasznik5

6 listopada 2018, 19:21

@marek20004: jak za dawnych lat

Avatar Mart1n

10 listopada 2018, 14:27

@marek20004: polska gospodarka oparta na cebuli

Avatar LSD2000

10 listopada 2018, 11:11

Avatar PeeHa

10 listopada 2018, 11:24

@LSD2000: bób, homar i włoszczyzna

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2018, 16:03

Cebula jest mniam.

Avatar
kroganin

10 listopada 2018, 10:11

Jem jak jabłka.

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2018, 10:46

Ja również

Avatar Noteus

10 listopada 2018, 10:34

Avatar Strex

6 listopada 2018, 19:45

dobrze że na naszym kontynencie jest urodzaj

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2018, 19:14

czy jak piszę że w europie nie ma cebuli to jakim sposobem jest u nas
czy pis coś zmienił?

Avatar Uruchamiacz

10 listopada 2018, 11:56

Co ty pie**olisz

Avatar
Konto usunięte

24 listopada 2020, 10:16

@Uruchamiacz: chodziło mu o to że w Polsce jest a w Europie nie ma (Polska jest krajem Europy)

Avatar Pietrzek

6 listopada 2018, 18:52

Gdy wszyscy inni mają źle, to dla Polaków dobrze. Warstw cebuli w tym artykule jest wiele

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar scrof
Dodane przez: scrof

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dwa oblicza

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka