Rewolucja w przemyśle energetycznym!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2018, 10:43
samochody paliłby mniej gdyby nie dodawane do paliwa substancje wypełniające typu olej kokosowy pozyskiwany syntetycznie. przez to w litrze paliwa spalamy gdzieś około 50% benzyny a reszta to wypełnienie aby spółki mogły zarobić na produkcie dwukrotnie.
Odpisz
7 listopada 2018, 11:12
@liconek02: ojej bo tak bardzo mnie obchodzi że za 300 lat będzie dużo smogu. Ta planeta przeżyła meteoryt o wielkości księżyca (w sumie to ten luj w nas je**ął)To jakiś smog napewno nas wszystkich zabije
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2018, 11:14
@Soldier69: tak tankuję 95o i mam to gdzieś
[Okrzyki jakiegoś zje** co tankuje 95o]
Odpisz
7 listopada 2018, 12:04
@Soldier69: Po pierwsze nie księżyc walnął tylko to oderwany kawałek po uderzeniu. Po 2 nie 300, a parędziesiąt lat może być już bardzo źle.
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2018, 12:32
@VipekGuy: po 3 palę kaloszami po 4 czepiasz się szczegółów gdy komentarz miał być sarkastyczny
Odpisz
7 listopada 2018, 15:24
@Soldier69: Denerwują mnie nie ścisłości takie poprostu, sorkaaa
Odpisz
7 listopada 2018, 15:47
@VipekGuy: spk każdy ma fetysz ja piję 98o na kolację
Odpisz
Edytowano - 7 listopada 2018, 16:04
@Soldier69: no to widzę że eko pełną parą
Odpisz
7 listopada 2018, 21:10
@VipekGuy: ale 98 a 95 jakby coś to różnia się zwyczajnie stopniem kompresji, 98 ma wyższy więc silnik pracuje lepiej i równiej, przez to daje większe osiągi do mniejszych strat energetycznych
Odpisz
19 listopada 2018, 14:49
@Soldier69: wiecej co2 wiecej roslin wiecej roslin mniej co2
Odpisz
19 listopada 2018, 14:55
@LosowyLudek: więcej CO2 != Więcej roślin
Bylo by tak gdyby był niedobór CO2
Odpisz
19 listopada 2018, 14:56
@VipekGuy: gdyby byl niedobor duza czesc roslin by wymarla
Odpisz
19 listopada 2018, 14:59
@LosowyLudek: dlatego palę kaloszami
Odpisz
19 listopada 2018, 16:44
@liconek02: Dolicz do tego użycie paliwa przez silnik. Przypuśćmy, że jest to 30% czyli tankujesz wtedy za 100, a jedziesz za 30 i 70 wyrzucasz.
Odpisz
19 listopada 2018, 16:55
@LosowyLudek: no właśnie i zwiększenie co2 powodowałoby wzrost liczebnosci
Odpisz
19 listopada 2018, 18:53
@Soldier69: dobra postawa!
Odpisz
19 listopada 2018, 12:36
Myślałem że ten typ nazywa sie Taylor Swift
Odpisz
19 listopada 2018, 13:07
@stefus: A ja myślałem że Will Smith
Odpisz
7 listopada 2018, 08:37
Lol mam wrażenie że Elon Musk też nie płaci za benzynę
Odpisz
7 listopada 2018, 08:58
@Skowir: dlatego jest tak bogaty
Odpisz
7 listopada 2018, 08:15
Mam nadzieje,że nie było.
Odpisz
7 listopada 2018, 08:17
@wetekin: ja mam nadzieję że prawdziwy Elon to napisał
Odpisz