Może powinienem przesiąść się do pierwszej ławki?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pozdrawiam świetliki
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ostry ten sędzia
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2021, 15:33
Mnie nie było cały dzień a nieobecność miałam na pierwszej i ostatniej lekcji
Odpisz
9 listopada 2018, 09:03
Ale o nim to już nikt nie pamięta...
Odpisz
9 listopada 2018, 07:28
Nareszcie memy z Freddim.
Odpisz
8 listopada 2018, 23:40
Raz mój kolega z klasy dostał uwagę,będąc wpisanym jako nieobecny.
Odpisz
8 listopada 2018, 21:38
*płacze
Odpisz
8 listopada 2018, 21:25
Wgóręgłos, bo Queen
Odpisz
8 listopada 2018, 13:54
Ja mam nieobecność na lekcji, na której odpowiadałam przy tablicy. Oczywiście ocenę z odpowiedzi mi wystawiono, mimo, że wg dziennika mnie nie było
Odpisz
8 listopada 2018, 21:12
Odpisz
8 listopada 2018, 21:19
no to nieźle
Odpisz
8 listopada 2018, 21:18
My mamy teraz wymiane uczniow, to znaczy ze kilka osob pojechalo do Hiszpanii. Na lekcji pani sprawdza obecnosc, to kolega ktorego zawolala powiedzial ze jest w Hiszpanii. Pani mu wpisala nieobecnosc, a polowie lekci go upomniala (po nazwisku) i sie nie skapla ze ja oklamal, do tej pory mysli ze jest w Hiszpanii (Pojechali tydzien temu)
Odpisz