Powód wyginięcia dinozaurów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Frustrujące
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2010, 14:29
2
Odpisz
4 lutego 2018, 12:33
@darcus: Co?
Odpisz
11 stycznia 2019, 08:24
@darcus: 2
Odpisz
12 stycznia 2019, 09:43
@Frutti56: stfu
Odpisz
12 stycznia 2019, 09:50
2
Odpisz
12 stycznia 2019, 11:49
@Frutti56: 3
Odpisz
12 stycznia 2019, 12:18
4
Odpisz
12 stycznia 2019, 12:46
@Frutti56: 5
Odpisz
12 stycznia 2019, 18:23
6
Odpisz
12 stycznia 2019, 20:37
@Frutti56: 7
Odpisz
12 stycznia 2019, 22:35
@StrusPedziwiatr: 8
Odpisz
12 stycznia 2019, 23:27
9
Odpisz
31 grudnia 2010, 19:51
dinozaury właściwie względem karola darwina i innych uczonych wyginęły z powodu ogromnego asteroida który walną w naszą planetę i spowodował wyginięcie wszystkich istot żyjących na ziemi (oprócz niektórych ludzi)
Odpisz
22 czerwca 2011, 16:05
@santana2002: po 1 - to, co powiedział ci poloxini.
Po 2 - ku**a wskaż mi osobę, która tego nie wie.
Odpisz
11 marca 2011, 09:46
@santana2002: mi się zdaje że ludzi wtedy nie było ...
Odpisz
29 grudnia 2010, 13:56
Muminka popieram a fanka ma troche racij jak sie dobrze przyjrzec
Odpisz
22 grudnia 2010, 12:58
ale dobre no normalnie ***iste 1000/1000
Odpisz
14 grudnia 2010, 17:01
jak bedziecie palić to samo bedzie ale to śmieszne 1
Odpisz
14 grudnia 2010, 15:50
3/5 :h
Odpisz
13 grudnia 2010, 06:20
@SerScull:
wychodzi na to że pterodaktyle były palaczami biernymi, a to podobno też nie jest zdrowe ;)
Odpisz
12 grudnia 2010, 11:29
zgadzam się z SerScull'em
Odpisz
11 grudnia 2010, 09:41
ale pterodaktyle by miały problem z jaraniem z locie, powinny wymrzeć jako ostatnie...
Odpisz
10 grudnia 2010, 22:39
Prawdziwym powodem wyginięcia dinozaurów jest Bear Grylls :) A Frankę (czy jakos tak) zostawmy bez komentarza.
Odpisz
10 grudnia 2010, 16:58
@Fanka: jak to ci wygląda na ***a to cie serdecznie pozdrawiam... tak samo mógłbym powiedzieć że ten fioletowy ma ciąże pozamaciczną na plecach...
Odpisz
10 grudnia 2010, 16:37
Nudy! Fanka, Ty masz skojarzenia :D
Odpisz
10 grudnia 2010, 15:58
Tak samo wyginą gimnazjaliści. ;-D
Odpisz
10 grudnia 2010, 15:06
tyłteg czarnego w powietrzu wygląda jak penis
Odpisz