Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

10 grudnia 2010, 14:29

2

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2019, 22:35

Avatar Frutti56

12 stycznia 2019, 23:27

9

Avatar santana2002

31 grudnia 2010, 19:51

dinozaury właściwie względem karola darwina i innych uczonych wyginęły z powodu ogromnego asteroida który walną w naszą planetę i spowodował wyginięcie wszystkich istot żyjących na ziemi (oprócz niektórych ludzi)

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2011, 16:05

@santana2002: po 1 - to, co powiedział ci poloxini.

Po 2 - ku**a wskaż mi osobę, która tego nie wie.

Avatar poloxini

11 marca 2011, 09:46

@santana2002: mi się zdaje że ludzi wtedy nie było ...

Avatar koment

29 grudnia 2010, 13:56

Muminka popieram a fanka ma troche racij jak sie dobrze przyjrzec

Avatar amadi

22 grudnia 2010, 12:58

ale dobre no normalnie ***iste 1000/1000

Avatar PoGo007

14 grudnia 2010, 17:01

jak bedziecie palić to samo bedzie ale to śmieszne 1

Avatar marcinluzak1

14 grudnia 2010, 15:50

3/5 :h

Avatar gr3s1

13 grudnia 2010, 06:20

@SerScull:
wychodzi na to że pterodaktyle były palaczami biernymi, a to podobno też nie jest zdrowe ;)

Avatar ZiomalQ

12 grudnia 2010, 11:29

zgadzam się z SerScull'em

Avatar SerScull

11 grudnia 2010, 09:41

ale pterodaktyle by miały problem z jaraniem z locie, powinny wymrzeć jako ostatnie...

Avatar chupacabra001

10 grudnia 2010, 22:39

Prawdziwym powodem wyginięcia dinozaurów jest Bear Grylls :) A Frankę (czy jakos tak) zostawmy bez komentarza.

Avatar pawu95

10 grudnia 2010, 16:58

@Fanka: jak to ci wygląda na ***a to cie serdecznie pozdrawiam... tak samo mógłbym powiedzieć że ten fioletowy ma ciąże pozamaciczną na plecach...

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2010, 16:37

Nudy! Fanka, Ty masz skojarzenia :D

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2010, 15:58

Tak samo wyginą gimnazjaliści. ;-D

Avatar Fanka

10 grudnia 2010, 15:06

tyłteg czarnego w powietrzu wygląda jak penis

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Frustrujące

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka