To chyba jakieś nieporozumienie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tęskniliście za upałami?
Dobrze że są streszczenia
Dwa różne spojrzenia
Wielka przygoda
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2018, 17:19
A ludzie wciąż myślą ze jak powstanie Fallout New Vegas 2 to będzie to najlepsza gra świata....
Odpisz
9 listopada 2018, 21:15
@BishopPL123: Jeżeli zabraliby się za to ludzie z Obsidianu to może było by świetnie, to co odpi***ala Bethesda z Falloutem to jest je**ny żart.
Odpisz
11 listopada 2018, 13:02
@DMCJCD: Dokładnie.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2018, 13:45
@DMCJCD: Ale ty wiesz, że Avellone i spółka (ludzie od klasycznych odsłon i nv) już dawno nie pracują w obsydianie, a same studio przejął microsoft?
Odpisz
13 listopada 2018, 16:03
@Hawaiiball: Wiem o tym. Nadal nie zmienia to faktu, że Fallout robiony przez Bethesdę to je**ny żart.
Odpisz
14 listopada 2018, 14:25
@DMCJCD: Ludzie na reddicie jakoś się cieszą.
Odpisz
13 listopada 2018, 14:52
Czemu ludzie hejtują fallout 76?
Odpisz
13 listopada 2018, 15:11
@AurelionSol: Bo nie ma singleplayer czy ki ch*j
Odpisz
13 listopada 2018, 15:28
@AurelionSol: Bo to fallout 4 po przejsciu calej fabuly
Odpisz
13 listopada 2018, 15:39
@Fafikens12: Bo nie będzie go na steamie
Odpisz
13 listopada 2018, 15:43
@RussianVodka: do szkoły byś poszedł ku*asiarzu.
Odpisz
13 listopada 2018, 16:34
@mandarynka520:
Odpisz
13 listopada 2018, 16:36
@mandarynka520: RussianVodka "Bo nie będzie go na steamie"
mandarynka520"do szkoły byś poszedł ku*asiarzu"
AHA
Odpisz
13 listopada 2018, 16:48
@PANSZTANGA123: ta rozmowa za szybko zmieniła sens
Odpisz
13 listopada 2018, 17:16
dzban ze szkoły
Odpisz
13 listopada 2018, 17:17
@RussianVodka: się pruje
Odpisz
13 listopada 2018, 17:17
@RussianVodka: ch**
Odpisz
13 listopada 2018, 22:29
@RussianVodka:
Odpisz
13 listopada 2018, 22:32
@mandarynka520: o ch** chodzi w tej rozmowie
Odpisz
13 listopada 2018, 22:59
nie ogarniesz
Odpisz
13 listopada 2018, 23:01
@mandarynka520: właśnie też tak sądzę
Odpisz
14 listopada 2018, 10:04
@mandarynka520:
Odpisz
13 listopada 2018, 22:29
Szablon idealnie dobrany
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2018, 10:52
Z czego z marketingu fallout 76 wydaje mi się być żartem.
Specjalna edycja gry, bez gry, aktualizacja na premierę większą od gry, ostrzeżenie o błędach, możliwość odinstalowania bety po kupienia pełnej wersji, jakiś trailer w wesolutką muzyczka...
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2018, 23:21
Ktoś robi moda Fallout 4 New Vegas, jakby kogoś to interesowało. Okazuje się, że Bethesda jest teraz bezużyteczna ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
9 listopada 2018, 21:25
fallout 4 nie jest zły, właśnie zacząłem drugiego save'a Josephem Stalinem
Odpisz
9 listopada 2018, 13:38
ahh a ja czekam na TES6
Odpisz
9 listopada 2018, 13:42
@massesd: ehh a ja czekam na Metro Exodus
Odpisz
9 listopada 2018, 14:42
@RamsayBolton: Moja krew
Odpisz
9 listopada 2018, 14:21
xD fallout new vegas był trochę spie**olony (znaczy ja osobiście uważm go i tak za najlepszego fallouta 3D ) ponieważ: było tam dużo błędów, połowa rzeczy była robiona w pośpiechu np. wątek legionu, był na silniku fallout 3 a on był bardzo słaby, itd.
ale gdyby obsidan zrobił kolejnego fallouta ale z większą ilością czasu i dobrym silnikiem to by był wyku*wisty
Odpisz
13 listopada 2018, 10:40
@szalonememe: Technika autystyczna ale i tak gra wspaniała.
Odpisz
9 listopada 2018, 14:08
Nie chcę NV 2 chce dobrego fabularnego Fallouta a nie to że będzie odbywał się w okolicach Vegas skoro będzie spie**olony jak 4 zbieraj buduj i zabijaj
Odpisz