Jak mam zdobyć doświadczenie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Cóż za brak szacunku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 czerwca 2013, 09:09
No właśnie!
Odpisz
8 czerwca 2013, 21:40
zostają praktyki, staże no i jeszcze można robić charytatywnie, no chyba że masz znajomości
Odpisz
8 czerwca 2013, 18:37
idź podekspić na ścierwojadach :P
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:46
@Paulius: Kretoszczury dają więcej expa! ;x
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:58
zależy od części :P
Odpisz
8 czerwca 2013, 21:01
@Paulius: A o której mówimy? ;x
Odpisz
8 czerwca 2013, 21:23
no raczej o jedynce :P
Odpisz
8 czerwca 2013, 18:02
a szkołę wyższą pan ukończył?
Odpisz
8 czerwca 2013, 18:31
@gryBlocker: tak? Gratulujemy posady Konserwatora powierzchni płaskich!
Odpisz
8 czerwca 2013, 20:47
@Agent00Kurczak: ...w burdelu.
Odpisz
8 czerwca 2013, 18:15
Są studia jest doświadczenie jest kasa, jest kasa jest zona jest zona sa dzieci
Odpisz
8 czerwca 2013, 18:57
studia dają doświadczenie od kiedy? jak np. będzierz dużo czytał o piłce nożnej i w ogóle nie będziesz trenował to czy będziesz najlepszym piłkażem(porównanie kiepskie ale najlepiej ilustruje)? doświadczenie to jak się coś robi dużo (np. dużo jeździsz samochodem i dobrze jeździsz więc jesteś doświadczonym kierowcą) a na wykładach i w książkach/internecie masz teorie a nie doświadczenie
Odpisz
8 czerwca 2013, 19:05
@bylejakbylegdzie: Studia są praktyki zapomniałem dodać 1
Odpisz
8 czerwca 2013, 18:02
Praktyki? Pierwsza praca w kiepskiej pracy?
Odpisz