Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2022, 22:14
Nie wiem, nie znam zbyt wielu chłopaków.
Odpisz
27 sierpnia 2019, 01:20
A potem okazuje się że się zgodził, ponieważ się w tobie nie podkochuje
Odpisz
10 listopada 2018, 18:07
Nie polecam
Odpisz
13 listopada 2018, 22:15
czemu?
Odpisz
14 listopada 2018, 00:03
@ruzwelt1: posiadanie osoby, którą kochasz za przyjaciela to jedno z gorszych uczuć. Wiem co mówię .-.
Odpisz
14 listopada 2018, 05:25
@klyj_: Z tej samej pozycji osobiście uważam, że to jednak dużo lepsza pozycja niż brak kontaktu i bliskości z taką osobą w ogóle.
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2018, 08:10
@darcus: Taa i kończysz trochę jak Werter
Odpisz
14 listopada 2018, 08:11
@darcus: Ja zerwałem kontakt z friend one i czuję się z tym świetnie
Odpisz
14 listopada 2018, 08:51
To nigdy ich nie kochałeś.
Odpisz
14 listopada 2018, 08:51
@Ameron: No jakby ci to... Nie.
Zresztą, Werter był idiotą.
Odpisz
14 listopada 2018, 09:31
@darcus: co ty tu robisz ?
Odpisz
14 listopada 2018, 09:37
@ruzwelt1: Komentuję, subskrybuję, oceniam, oglądam.
Odpisz
14 listopada 2018, 10:02
@darcus: Wróć do avka Einsteina i super długich, mądrych i kreatywnych komentarzy
Odpisz
14 listopada 2018, 11:44
@Saiyan: Nie.
Odpisz
14 listopada 2018, 17:23
@darcus: Czemu nie?
Odpisz
14 listopada 2018, 18:34
@Saiyan: Bo ta zmiana była nie bez powodu.
Odpisz
14 listopada 2018, 18:49
@darcus: Jaki był powód tej niepodobającej mi się zmiany.
Odpisz
14 listopada 2018, 19:04
@Saiyan: A to, że byłem gburem i nie chcę więcej nim być.
Odpisz
14 listopada 2018, 19:11
@darcus: Ale jakim fajnym gburem .-.
Odpisz
14 listopada 2018, 19:23
@Ameron: Znałeś mnie osobiście?
Odpisz
14 listopada 2018, 19:32
@darcus: Wydawałeś się być fajnym gburem* bo cię nie znałem i dalej nie znam.
Odpisz
14 listopada 2018, 19:44
@Ameron: O właśnie!
To może wszyscy zamiast pie**olić wciąż o tym jak to źle że się zmieniłem spróbujecie mnie najpierw poznać, co?
Odpisz
14 listopada 2018, 19:53
@darcus: "Każdy pyta czemu Darcus się zmieniłeś, ale nikt nie spyta jaki humor ma Darcus :( "
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2018, 05:53
@Ameron: ;')
Odpisz
15 listopada 2018, 06:43
@darcus: darcus ;,)
Odpisz
14 listopada 2018, 06:50
bigmouth?
Odpisz
14 listopada 2018, 00:06
Tak miałem ;_;
Odpisz
13 listopada 2018, 23:02
trener stave?
Odpisz
13 listopada 2018, 22:17
Hej, zawsze lepsze siedzenie w friendzone niż bycie ponownie bez nikogo :slight_smile:
Odpisz
13 listopada 2018, 22:09
A co innego mógł zrobić nie miał biedak wyboru
Odpisz
10 listopada 2018, 15:52
Jestem ciekawa czy to jest nowy sposób na friendzone czy na zawieranie przyjaźni.
Odpisz
10 listopada 2018, 15:53
@BardzoOryginalnaNazwa: Freindzone
Odpisz
13 listopada 2018, 21:59
@BardzoOryginalnaNazwa: Zawieranie przyjaźni bo najpierw dajesz dupy a później mówisz zostańmy przyjaciółmi i masz przyjaciela (prawdopodobnie)
Odpisz
13 listopada 2018, 21:40
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2018, 18:52
Wlasnie przed chwilą mialem taką sytuacje. Costa coffe? (to bylo przytakniecie)
Odpisz
10 listopada 2018, 17:25
Ja tam bym się zgodził też
Odpisz