Dzisiejsza młodzież potrafi zaskoczyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Ikony
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2017, 07:37
wyobrazcie sobie dresa ktory tak robi ;D
Odpisz
26 maja 2014, 18:39
100 procenta prawdy, i zgadzam się z Jamniczką.
Odpisz
6 czerwca 2013, 22:16
To że jest punk, emo czy metal nie znaczy, że jest debil, pedał albo wredny.
Odpisz
9 czerwca 2013, 14:29
Odnoszę wrażenie, że właśnie tacy ludzie są mądrzejsi od tych co słuchają regae, hip-hop, rap, czy muzykę klubową... A mówią, że gusta muzyczne nie mają znaczenia na osobowość.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2013, 15:11
nie zawsze... znam emo, którzy ćpają na potęgę, bo chyba nie wiedzą, że prawdziwi emo nie stosują żadnych używek. Ale wku*wia mnie, gdy na słowo "punk", "emo", "metal" itd ktoś robi wielkie oczy i z góry zakłada, że to jakiś debil jest. 96% młodzieży polskiej to debile, w tych 96 procentach znajdują się również subkultury. MNIE tak naprawdę wku*wia to, że jeśli zwykły pojeb dre mordę, to wszyscy powiedzą "och, jaki on jest fajny", a jak to robi już np punk albo emo, to wszyscy palcem pokazują. W Polsce są duże uprzedzenia do subkultur. Jeśli jesteś emo, to musisz iść się pociąć, być odludkiem i zapewne ćpasz A zdarzają się tacy, którzy należą do subkultury właśnie dlatego, że wszyscy "normalni ludzie" to debile. Ja osobiście wyznaję poglądy ludzi emo, żeby było poprawnie - ludzi scene. Czekam, aż ktoś zarzuci mi, że jestem głupia.
Odpisz
7 września 2013, 15:11
,,OMG JAKASI TY GUPIA RZALOWE EMO OMG........................................
Odpisz
8 września 2013, 12:26
haha dziękuję Ci za ten komentarz ;D Dzięki niemu pokazałaś cały swój debilizm ^^
Odpisz
8 września 2013, 12:30
Czy ty myslalas, ze to na powaznie? XD
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:45
ja słyszałem że emo pochodzi ogólnie z Japonii... i że mają tam duży odsetek homo... zarówno gejów jak i lesbijek... więc polskie "emo" raczej gdzieś zboczyło po drodze...
Odpisz
6 czerwca 2013, 15:49
Błąd (zdziwić pisze się przez z). No i nigdy nie widziałem żeby butelka się z kimś pobiła. Zrobione na szybko, brakuje polskich znaków i przecinków lub są w złych miejscach
Odpisz
9 czerwca 2013, 13:07
@Jejowicz: bynajmniej jest
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:09
@Jejowicz: wyraźnie jest napisane że butelka im się zbiła a nie pobiła.
Chlopie czytaj dokładnie.
Odpisz
Edytowano - 9 czerwca 2013, 15:11
@hiperek: Kiedy wrzucili ten obrazek miał masę błędów
Odpisz
9 czerwca 2013, 12:07
Chyba "k*rwa" jak już
Odpisz