Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2020, 08:40
Odpisz
10 listopada 2018, 21:06
Ja tak zrobiłem. No prawie tak. Wyglupiałem się z kolegami i pan od matmy ich wywalił. Wszystkich poza mną więc spytałem "Czy mnie też pan wyrzuci?". I wyrzucił. Poszliśmy na pyszną szkolną herbatkę i śmialiśmy się do końca lekcji. Ach, szalone czasy gimbazy. Niektórzy tego nie zaznają.
Odpisz
10 listopada 2018, 21:33
@Sputnik: Niestety tego nie zaznam, chociaż gimbusem nie będę
Odpisz
13 listopada 2018, 23:17
@Sputnik: To się zgadza, gimnazjum to bardzo... specyficzny czas. Potem się tego wstydzisz, ale chyba najsmjeszniejszy, bo kazde, ale to na prawdę każde żarty są zabawne.
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2018, 23:24
@Kociomaniak: ahh kiedy nauczycielka kazała ci wziąść coś z jej samochodu bo zapomniała a ty pojechałeś na drugi koniec miasta po kebaba i zostawiłeś tam samochód ahh szalone czasy gimby
Odpisz
14 listopada 2018, 14:21
@ziomy44: Okej to akurat jest przesada, mówiłem o czymś mniej bezmyslnym.
Odpisz
14 listopada 2018, 14:35
@Kociomaniak: przesadą było jak dwóch debili wszystkie kible wysadzili
Odpisz
14 listopada 2018, 14:38
@ziomy44: Ty chodziłeś do ośrodka wychowawczego czy do gimnazjum?
Odpisz
14 listopada 2018, 15:05
@Kociomaniak: gimba
Odpisz
14 listopada 2018, 15:07
@ziomy44: to był przełom roczników ogarniętych jeszcze w miarę z dresami i szacunkiem na rejonach jak jechałeś betą
Odpisz
19 listopada 2018, 22:59
@ziomy44: u mnie jeszcze mniej niż miesiąc temu ktoś wsadził do toalety petardę (żeby nie było - podpaloną), zdaje się że jacyś siódmoklasiści
Odpisz
10 listopada 2018, 21:09
Ciekawe czy ktoś tak kiedyś zrobił
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2018, 21:10
@Jasnowidz: Tak, u mnie np.
Odpisz
10 listopada 2018, 21:10
@Jasnowidz: i to:
Odpisz
10 listopada 2018, 22:41
@Jarzebina5: haha że niby otwarty Messenger z jakąś dziewczyną ale prawda jest taka, że jesteśmy na jeja więc to pewnie twoje multikonto
Odpisz
10 listopada 2018, 22:49
@Wormy: XD
To że piszę z dziewczyną nie oznacza, że jest moją dziewczyną, a stereotypy jejaków są o tym że nie mają dziewczyn
Odpisz
10 listopada 2018, 22:56
@Wormy: Ciekawe czy ktoś jest takim przegrywem, by stworzyć multikonto, napisać do siebie, zmienić konto i nie odbierać wiadomości by zrobić screenshota na jeja
Odpisz
10 listopada 2018, 23:00
@Jarzebina5:
Odpisz
10 listopada 2018, 23:01
@Wormy: Masz jakieś przykłady?
Odpisz
10 listopada 2018, 23:03
@Jarzebina5: tylko jeden
Odpisz
10 listopada 2018, 23:05
@Wormy: Pokażesz? pv lub tutaj (jak mój wg cb sprzed chwili to nie :3)
Odpisz
10 listopada 2018, 23:07
@Jarzebina5: ja
Odpisz
10 listopada 2018, 23:09
@Wormy: rofl
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2018, 23:13
@Jarzebina5: fajna kaczucha
Odpisz
14 listopada 2018, 16:47
@Kupahaha: głupia kaczucha
Odpisz
14 listopada 2018, 16:53
@Slithey: odwal się :<
Odpisz
14 listopada 2018, 16:55
@Jarzebina5: wyjdź kwaczorze
Odpisz
14 listopada 2018, 16:56
@Slithey: Co ty do mnie masz lol
Odpisz
15 listopada 2018, 12:01
@Jarzebina5: Jeszcze ja!
Odpisz
15 listopada 2018, 14:05
Kek
Odpisz
15 listopada 2018, 16:14
@Jarzebina5: i tak głupia kaczucha jesteś
Odpisz
15 listopada 2018, 16:15
@Slithey: Jesteś 11-latką
I oglądałaś hentai
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2018, 16:53
@Jarzebina5: a ty jesteś upierdliwa kaczucha
Odpisz
15 listopada 2018, 17:07
@Slithey: Ponieważ?
Nie jestem upierdliwy
Odpisz
15 listopada 2018, 17:08
@Jarzebina5: nie pamiętam ale pamiętam że mnie wnerwiłes i zapisałam żeby cię szkalować
Odpisz
15 listopada 2018, 17:13
@Slithey: Ja Ciebie "wnerwiłem" w internecie? I teraz będziesz mnie (bądź kaczuche) obrażać? Ewentualnie "usuń konto", "wyjdź" "REEEEE"
Odpisz
15 listopada 2018, 17:13
@Jarzebina5: ale nie chce bana znowu
Odpisz
15 listopada 2018, 17:16
@Slithey: i love all this retarded kids
Odpisz
15 listopada 2018, 17:17
@Slithey: To się ode mnie odwal. Nawet nie wiem co Ci zrobiłem
Odpisz
Edytowano - 15 listopada 2018, 17:17
@Wormy: Sam Jesteś nierozwinięty pani w samej bieliźnie
Odpisz
15 listopada 2018, 17:18
@Jarzebina5: no dobra 🐔
Odpisz
15 listopada 2018, 17:18
@Slithey: Zaznaczyć: potrafi formułować zdania proste.
Odpisz
15 listopada 2018, 17:19
@Wormy: sam jesteś niedorozwinięty, jeszcze ta baba na twoim avatarze
Odpisz
15 listopada 2018, 17:20
@Slithey: Nie podoba ci się mój ultraironiczny przezabawny awatar?
Odpisz
15 listopada 2018, 17:21
@Wormy: byś lepiej podał/a nazwę
Odpisz
15 listopada 2018, 17:24
@Slithey: Wormy
Odpisz
14 listopada 2018, 13:52
Nauczycielka: Jak cię nie interesuje lekcja to wyjdź
Uczeń: A co będę miał?
N: Nieobecność
U: No to idę
I wyszedł naprawdę
To była 1. lekcja
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2018, 05:40
Nauczycielka: Uwaga i nieobecność
Odpisz
13 listopada 2018, 23:23
Mam w klasie gościa który robił podobnie. Dwie lekcje fizyki pod rząd, 7 i 8. W przerwie na 8 lekcje, gość mówi do Pana że idzie bo musi się wyspać. Inna sytuacja na lekcji HiSu(Historia i społeczeństwo, przedmiot dla ludzi którzy rozszerzają przedmioty ścisłe). Też dwie ostatnie godziny pod rząd. Były w szkole wybory. Gość łapie tam Panią i mówi że nie będzie go. Na drugiej lekcji bo mu się zwyczajnie nie chce.
Ten sam gość na inną lekcję Hisu przyszedł z poduszką bo mieliśmy film oglądać.
Odpisz
13 listopada 2018, 20:23
Jak on śmiał?
Odpisz
13 listopada 2018, 23:03
@Kabaczek15:
Odpisz
13 listopada 2018, 20:05
Detektyw Pikachu Trailer 4K FULL HD
Odpisz
11 listopada 2018, 23:08
-Naprawdę mogę ?
-Tak, ale dostaniesz nieobecność.
Odpisz
10 listopada 2018, 21:14
Co z tego że nauczycielka następnie wpisuje uwagę o dość dużej sumie punktów ujemnych, wpisuje nieobecność oraz ewentualnie wzywa rodziców.
Odpisz
10 listopada 2018, 21:16
@maxiu1244: Rozkaz to rozkaz
Odpisz
10 listopada 2018, 21:05
Jeszcze jakby był tekst w jedej lini to by było idealnie ale dalej gratuluję naprawy
Odpisz
10 listopada 2018, 21:06
@Soldier69: spoko
Odpisz
10 listopada 2018, 21:03
brawo
Odpisz
Edytowano - 10 listopada 2018, 21:05
dzieki
Odpisz