Obejdzie się, od czego są spodnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co to takiego?
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2019, 19:57
Gdyby człowiek miał dużo włosów na całym ciele, to wyglądał by jak małpa.
Odpisz
21 września 2019, 19:57
I tak jest ich za mało.
Odpisz
31 grudnia 2018, 13:45
a gdyby dziewczyny nie goliły nóg, nie było by tak fajnie. mogę to potwierdzić z własnego doświadczenia.
Odpisz
11 listopada 2018, 09:27
U facetów ogrzewanie nie działa
Odpisz
11 listopada 2018, 10:07
@Jasnowidz: Mów za siebie, u mnie się sprawdza
Odpisz
11 listopada 2018, 10:32
@venomman: Cowiek maupa
Odpisz
11 listopada 2018, 10:49
@Archeologwinternetach: zostaw mnie sku*wysynu!
Odpisz
20 listopada 2018, 08:49
@venomman: Który rok już siedzisz w budce na bezpieczniki?
Odpisz
20 listopada 2018, 09:11
@stepson: trzeci, ale pewnego dnia się uwolnię
Odpisz
20 listopada 2018, 14:19
@venomman: przyślecie mi tą pastę o człowieku maupie
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2018, 15:16
@setinek2006_2: Kiedyś obudziłem się w nocy, była zima... mieszkam na osiedlu w bloku na 4 piętrze.
Leżałem bez ruchu, swiatło latarni odbijało się od pokrytej śniegiem ulicy, wszędzie było tak biało, ale uświadomiłem sobie, jaki to dźwięk mnie obudził, dobiegał jakby ze śmietnika, taki skrzek ptaka i drapanie, ten dźwięk był tak głośny, że pomyślałem, że zaraz jakiś starszy frustrat wyjdzie na balkon i coś ryknie.. albo zadzwoni na policję, ale nic takiego się nie stało.
Ten dźwięk kraczenia połączonego ze skowytem i drapaniem był jednostajny i miarowy, doprowadzał mnie do takej skrajnosci, że mówiłem sobie tylko: przecież to się nie może dziać naprawdę, to nie jest horror tylko prawdziwe życie, serio miałem już łzy w oczach , nie wiem ile leżałem bez ruchu, ale gdy kraczenie trochę ucichło, zebrałem się w sobie i delikatnie podszedłem do okna.
Na śmietniku nic się nie działo, postanowiłem więc, że uchylę trochę firankę i zobaczę dokładniej. Chwyciłem lekko za krawędź... JEEEBBBBB! KRAAAAAA! Jak coś nie pie**olnie w szybę, chwyci mnie za rękę, patrzę a tu Cuowiek Maupa, największy zbrodniarz wojenny! "Sku*wysynie zostaw mnie!!!" darłem się jak poje**ny, a on tylko: KRAAAAAA! KRAAAAAA! UUUUUU...! Wje**łem się do pokoju, a on stanął przedemną na parapecie w całej okazałości, szybko wybiegłem z mieszkania, otworzyłem szafkę na bezpieczniki na korytarzu, chcąc urwać drzwiczki, aby mieć czym się bronię, ale Cowiek juz był za mną... KRAAAAAAAAAAA! Odskoczyłem... a on jak nie pie**olnie w te bezpieczniki, w całym bloku zamigotało swiatło, a ja korzystając z okazji, zamknąłem drzwiczki i zakleiłem je gumą do żucia... A on tylko wył i prychał, po czym się uspokoił, a ja wróciłem do swojego łóżka...
Cowiek Maupa siedzi już w budce na bezpieczniki drugi rok... A ja tylko modlę się, żeby nie było jakiejś awarii w bloku..
Odpisz
20 listopada 2018, 15:17
@setinek2006_2: Polecam aplikację "pasty" ma prawie każdą pastę.
Odpisz
21 listopada 2018, 00:06
@venomman: O ku*wa ale futro!
Odpisz
21 listopada 2018, 07:09
@Piket: niestety, natura mnie przyswoiła do środowiska syberyjskiego ;-;
Odpisz
21 listopada 2018, 13:01
@venomman: Raz siostra woskiem depilowała mi nogę i bolało jak jasny ch*j, im więcej włosów tym bardziej boli... Ziom, nie przeżył byś tego...
Odpisz
21 listopada 2018, 15:15
@Piket: Raz mnie siostra chciała oje**ć zwykłym depilatorem; bronilem się rękami i nogami, chociaż tymi drugimi trochę się bałem xD
Odpisz
21 listopada 2018, 19:09
@venomman: Lepszą akcje miałem kiedy ''też siostra'' zgoliła mi nogi żyletką na ''sucho''! Boże, tak mnie swędziało i szczypało a ten małpiszon miał zaciesz bo wiedział co robi...
Odpisz
21 listopada 2018, 20:01
@Piket: małpiszon...
jakby mi coś takiego zrobiła, to bym ją tymi włosami zmumifikował xD
Odpisz
21 listopada 2018, 21:22
@venomman: Ja żałuję że jej nie dosypałem do żarcia...
Odpisz
20 listopada 2018, 21:20
włosy (już nie) na nogach:Spływają w kiblu.
Odpisz
11 listopada 2018, 10:13
U mnie nie zrobiło różnicy jak ogoliłem, wcale nie było mi chłodniej
Odpisz
11 listopada 2018, 10:22
@Gaiaphage: Bo dawniej jak ludzie mieli generalnie więcej włosów na ciele to działało. Teraz jest to bardziej jako irytująca pozostałość
W sumie też sobie nogi muszę ogolić niedługo...
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2018, 13:58
@cotthlette: tak samo z włosami na klacie, plecach, pod pachami i twarzy
Odpisz
20 listopada 2018, 21:01
@Gaiaphage: Jak jadę na rowerze latem i zawieje to czuję różnicę.
Odpisz
20 listopada 2018, 17:09
Jak to jest z goleniem nuk i facetów? Powinni nie powinni?
Zapraszam do wyrażania opinii.
Odpisz
20 listopada 2018, 17:10
@kokosek112: ale ryma zaje**łem, ku*wa a mogłem zostać raperem.
Odpisz
11 listopada 2018, 09:07
i tak dostają bluzy od facetów
Odpisz
11 listopada 2018, 09:10
@Piotro165: na nogi?
Odpisz
11 listopada 2018, 09:29
można oberwać rękawy i założyć
Odpisz
20 listopada 2018, 12:13
@Piotro165: nie każda ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
20 listopada 2018, 12:50
@Alysha: złych kolegów masz
Odpisz
20 listopada 2018, 08:52
Normalna ilość włosów na nogach i tak nic nie daje
Odpisz
11 listopada 2018, 22:50
Jak byłem na 2-dniowej wycieczce z klasą i zasnąłem jako pierwszy zdepilowali mi włosy na prawej nodze
Odpisz
11 listopada 2018, 08:18
gady są zmiennocieplne
Odpisz
11 listopada 2018, 08:38
złoto
Odpisz
11 listopada 2018, 08:10
I tak źle, i tak niedobrze
Odpisz