@darcus: chodzi mi o to, że możesz stracić nogę w wyniku wypadku, który może zdarzyć Ci się w każdej chwili np otwarte złamanie nogi podczas wychodzenia spod prysznica, a następnie wdanie się zakażenia, niż inwestowanie na giełdach, żeby zarobić majątek porównywalny do tego, który ma Bill Gates czy Elon Musk
ależ to głupie myślenie ze lepiej się cieszyć bo ktoś ma gorzej. W takim razie każdy powinien być super zadowolony z życia bo zawsze znajdzie się jakiś makumba z Afryki bez rączek i nóżek ktory ma gorzej od Ciebie
a żebyś wiedział, że jeśli kiedyś niestety stracę nogi, to zrobię sobie największą kolekcję butów na świecie
I tak w sumie to na protezach to się chyba nosi buty
Komentarze
Odśwież23 listopada 2018, 17:16
Ja jak widzę człowieka bez nóg to się pytam
,,Którą dziś wstałeś, że nie masz humoru"
[Ku*wahelpme]
Odpisz
23 maja 2019, 22:42
@Desuv: Co
Odpisz
24 listopada 2022, 23:42
@Desuv: Co
Odpisz
17 listopada 2018, 10:03
Ja płakałem jak nie miałem dziewczyny, teraz płacze z tego powodu.
Odpisz
17 listopada 2018, 07:24
Było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było, było!
Odpisz
16 listopada 2018, 20:56
Jak widzę człowieka bez nóg to płaczę jeszcze bardziej.
Nie wiem jakim chorym degeneratem trzeba być żeby cieszyć się bo ktoś ma gorzej.
Odpisz
16 listopada 2018, 21:20
@darcus: cieszysz się nie z tego, że on ma źle, tylko dlatego, że ty nie masz tak źle jak on
Odpisz
16 listopada 2018, 22:26
@venomman: Debilne. Równie dobrze można smucić się, bo nie ma się tak dobrze jak Elon Musk albo Bill Gates.
Odpisz
16 listopada 2018, 22:52
@darcus: tak, tylko ze łatwiej jest stracić rękę czy nogę, niż zarobić miliardy dolarów
Odpisz
16 listopada 2018, 22:53
@venomman: To ma niewiele do rzeczy.
Odpisz
16 listopada 2018, 22:57
@darcus: chodzi mi o to, że możesz stracić nogę w wyniku wypadku, który może zdarzyć Ci się w każdej chwili np otwarte złamanie nogi podczas wychodzenia spod prysznica, a następnie wdanie się zakażenia, niż inwestowanie na giełdach, żeby zarobić majątek porównywalny do tego, który ma Bill Gates czy Elon Musk
Odpisz
16 listopada 2018, 23:04
@venomman: To dość przykre, nie sądzisz?
Odpisz
16 listopada 2018, 23:07
@darcus: W sensie nieporównywalnie większa szansa na stracenie nogi niż przepisanie majątku przez Billa Gatesa na mnie?
Odpisz
16 listopada 2018, 23:18
@venomman: Tak. A ogólniej - nieporównywalnie większa szansa na coś złego, niż na coś dobrego.
Odpisz
17 listopada 2018, 09:00
@darcus: Faktycznie, przyszło nam żyć w poje**nym świecie, gdzie trudno jest być szczęśliwym
Odpisz
17 listopada 2018, 16:26
@venomman: Świat jest źle skonstruowany.
Odpisz
16 listopada 2018, 22:56
Wy zwyrole O_O
Odpisz
11 listopada 2018, 10:12
Było
Odpisz
16 listopada 2018, 22:56
@Uruchamiacz:
Odpisz
16 listopada 2018, 21:38
ależ to głupie myślenie ze lepiej się cieszyć bo ktoś ma gorzej. W takim razie każdy powinien być super zadowolony z życia bo zawsze znajdzie się jakiś makumba z Afryki bez rączek i nóżek ktory ma gorzej od Ciebie
Odpisz
16 listopada 2018, 20:55
Płakałem bo słabo widziałem, ale przestałem gdy zobaczyłem gwoździe spadające z półki na moje oczy...
Odpisz
16 listopada 2018, 20:54
dałbym linka ale nie chce mi się szukać
Odpisz
16 listopada 2018, 20:28
Raczej rąk, bo można nauczyć się czegoś drugą ręką.
Odpisz
11 listopada 2018, 10:12
Ale w sumie człowiek bez nóg nie będzie miał butów, ale człowiek bez ręki może mieć dziewczynę.
Odpisz
11 listopada 2018, 10:39
a żebyś wiedział, że jeśli kiedyś niestety stracę nogi, to zrobię sobie największą kolekcję butów na świecie
I tak w sumie to na protezach to się chyba nosi buty
Odpisz
16 listopada 2018, 20:23
W czasach Szekspira protezą mogłeś co najwyżej nazwać drewniany patyk przywiązany do kikuty.
Odpisz
11 listopada 2018, 12:09
ale z ustami?
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2018, 20:09
@MisterDomin35: robienie se loda jest dosyć trudne nie uważasz?
Odpisz
16 listopada 2018, 20:19
@ptasznik5: i gejowskie
Odpisz
11 listopada 2018, 11:17
ja płaczę że było
Odpisz