Niezniszczalne
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Phi!
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy podsłuchujesz współlokatora podczas masturbacji i słyszysz czołówkę Tabalugi.
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2019, 16:36
Odpisz
11 listopada 2018, 13:24
co to jest openig?
Odpisz
11 listopada 2018, 14:45
@VimeroTV: Piosenka rozpoczynająca serial
Odpisz
11 listopada 2018, 17:16
@Piechara: nie wiem, może jestem idiotą, ale piosenka rozpoczynająca serial nazywa sie openiNg
Odpisz
Edytowano - 12 listopada 2018, 16:56
@VimeroTV: Bardziej czołówka, jesteśmy w Polsce~
Odpisz
12 listopada 2018, 19:57
@Marie_: każdy wie o co chodzi ok?
Odpisz
13 listopada 2018, 00:41
@VimeroTV: Jestem pewna że nie każdy
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2018, 00:41
Ku*wa tytuł wygrał XD
Odpisz
12 listopada 2018, 22:58
Ja mam Ukraińca za współlokatora. Całkiem spoko gość ale lubię go trolować. Jest fanem Arsenalu więc dla zabawy w google tłumaczu pisze "Arsenal to gówno". Tłumacz robi czary Mary i tłumaczy to na ukraiński. Ja włączam kamerę i nagrywam go z ukrycia, on w tym czasie gra albo robi inne rzeczy. Klikam na głośniczek aby tłumacz wypowiedział po ukraińslu "Arsenal to gówno". Jego reakcja jest zajebista, ostatnio powiedział mi "Ku*wa, dograsz się kiedyś" XD Albo tak z nikąd pytam go, oczywiście przy włączonej kamerze, "Andryi, jesteś gejem?" a on na to "Poje**lo cie?!" XD Generalnie beka
Odpisz
12 listopada 2018, 18:21
JAKUBIE
zrób mi loda
Odpisz
11 listopada 2018, 10:12
Oto Tabaluga, dzielny Tabaluga
Zuch i chwat
Choć taki maleńki, chce ocalić wielki świat
Skory do pomocy, nawet w ogień wskoczy
Nigdy się nie lęka, zwalcza zło,
A gdy go potrzebujesz, przybędzie raz dwa
Nasz mały Tabaluga zawsze sobie radę da
Zły bałwan chce zamienić w śnieg
Co tylko wokół trwa
Lodowe kule wystrzeliwuje,
By czynić zło, sposoby zna
Wkrótce będziesz duży,
Każdy ci to wróży z nas
Nie bój się i tyle
To dzięki swojej sile fruniesz sam aż hen do gwiazd
I między planetami nie będziesz nigdy sam
Choć bardzo to daleko
Dopełni się twe szczęście gdzieś tam
Odpisz
11 listopada 2018, 10:15
@Raspootis: Najdziwniejsze jest to że pamiętam go na blachę, po dobrych 10 latach
Odpisz
11 listopada 2018, 10:38
@Raspootis: równie dziwne jest to że zaśpiewałem zamiast normalnie przeczytać
Odpisz
11 listopada 2018, 10:44
@Raspootis: Uwaga, chwalę się: autorem tego tekstu jest mój szkolny pedagog, p. Rześniowiecki
Odpisz
11 listopada 2018, 10:44
@Raspootis: Zaśpiewałam w głowie głosem tego faceta.
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2018, 10:47
@Raspootis: Nie mam co robić w życiu
Odpisz
12 listopada 2018, 16:37
@xmrocznax: ja również
Odpisz
12 listopada 2018, 17:52
@Raspootis: mój ziomek z jeja to fanatyk tabalugi...
Odpisz
12 listopada 2018, 17:20
Nothing is pure, nothing is sacred anymore
Odpisz
11 listopada 2018, 22:38
Oto Tabaluga, dzielny Tabaluga
Odpisz
11 listopada 2018, 13:39
Może futrzak.
Odpisz
11 listopada 2018, 10:17
Jakubie zrób mi loda
Odpisz