Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Przerwa na herbatkę
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 czerwca 2013, 16:45
Naprodukują ci takich rumuńskich po*ierdalaczy, a potem doklejają logo converse i do 20zł dopisują Ci jeszcze jedno zero.. Pier*olona komercha....
Odpisz
10 czerwca 2013, 22:18
Moze byś podał rozmiar?
Odpisz
10 czerwca 2013, 20:20
Te całe conversy i vansy mnie w***iają .. Takiego buta robią za jakieś 10 zł , nawet nie a sprzedawają za 250 . Nie wiem czy 200 , czy 250. Mnie te ' buty ' nie obchodzą .. Czekam na hejty ;)
Odpisz
10 czerwca 2013, 20:28
@TheNelsonPL: Biznes is biznes. :P
Odpisz
10 czerwca 2013, 21:22
@TheNelsonPL: Ależ jakie hejty? Toż masz całkowitą racje. Podobne buty, tylko niemarkowe sprzedają w tanim obuwniczym za rogiem, tylko za 15zł.
Odpisz
10 czerwca 2013, 21:24
Ja kupiłem sobie na ryneczku identyko buciki , za 10 ZŁ ! Oczywiście bez tego ' znaczku ' wartego ponad 200 zł ..
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2013, 20:19
Skąd on tego vana wziął? :P
Odpisz