memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 listopada 2018, 14:41
3 rąbane lata w gimnazium tak miałem :/ xD
Odpisz
11 listopada 2018, 19:54
Wtedy możesz czuć się doceniony bo nauczyciel wie że jesteś ogarniętym człowiekiem i zamiast tobie stawiać dobrą ocenę woli "wesprzeć" kogoś innego, ja to tak widzę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 listopada 2018, 14:41
3 rąbane lata w gimnazium tak miałem :/ xD
Odpisz
11 listopada 2018, 19:54
Wtedy możesz czuć się doceniony bo nauczyciel wie że jesteś ogarniętym człowiekiem i zamiast tobie stawiać dobrą ocenę woli "wesprzeć" kogoś innego, ja to tak widzę
Odpisz