Nie każdy bohater nosi pelerynę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Brawo za czujność!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Taktycznie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2025, 04:02
No dzięki
Odpisz
1 listopada 2019, 22:48
Właśnie takich ludzi nam potrzeba
Odpisz
27 marca 2019, 12:23
o 3 W NOCY
Odpisz
30 czerwca 2019, 03:34
ta. Pacz na date
Odkopman kontratakuje
Odpisz
22 września 2019, 21:41
@ProMoruxBax: no nie
Odpisz
30 lipca 2019, 00:01
Można i tak
Odpisz
27 grudnia 2018, 23:37
Kc
Odpisz
25 listopada 2018, 03:55
Dziękuję ci.
Odpisz
13 listopada 2018, 08:51
Jeja.pl która miałaby możliwość włączenia ciemnego trybu to by było coś...
Odpisz
13 listopada 2018, 23:58
@Kociomaniak: Taki Tryb nocny
Odpisz
18 listopada 2018, 17:23
@pawlikok: Ja zawsze używam trybu nocnego więc to by była dla mnie perfekcja.
Odpisz
14 listopada 2018, 12:21
O.O o tej godzinie to ja wstaje
Odpisz
16 listopada 2018, 20:56
@guniov: Nbc
Odpisz
15 listopada 2018, 16:38
Dziękuję dobry człowieku
Odpisz
13 listopada 2018, 22:38
dla takich ludzi jest miejsce w niebie.
Odpisz
13 listopada 2018, 00:10
Istnieje coś takiego jak sciemniacz i rozjaśniacz ekranu.
Odpisz
13 listopada 2018, 14:32
@Weffer: Ale on czasem za mało ściemnia, ja mam nawet aplikacje a i tak na tego mema łatwiej się patrzy
Odpisz
13 listopada 2018, 03:36
Danke schon
Odpisz
13 listopada 2018, 07:12
@polandball1: Dankeschön*
Nie szkaluj mi niemieckiego ty polski człowieku!
Odpisz
13 listopada 2018, 07:46
@polandball1: Co mi tu ku*wa szwabie jeden po niemiecku szprechcisz? Zdrajco pozerze jeden, nawet polską flage masz na avatarze a po języku wroga biadolisz!
Odpisz
13 listopada 2018, 07:16
dziękuję, mości panie.
Odpisz
13 listopada 2018, 07:10
dzięki wielkie :*
Odpisz
13 listopada 2018, 06:22
dziękuję<3
Odpisz