Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2018, 22:34
Szkoda mi tego węża
Odpisz
18 listopada 2018, 00:01
@panPepe: Niby czemu? Węże pochłaniają w całości swoje ofiary, które są o wiele większe od tego buta i nie przeszkadza im to
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2018, 00:06
czyli mówisz że but jest łatwy do strawienia hm?
Odpisz
18 listopada 2018, 00:17
@BUBER: Nie, ale wąż na memie widać, że jest pod opieką, a mówiąc, że nie przeszkadza im za bardzo miałem na myśli to, że dalej mogą normalnie funkcjonować np. poruszać się
Odpisz
18 listopada 2018, 08:59
No dobra ale ofiary mogą strawić a takiego buta nie i trzeba go pewnie wyjąć hirurgicznie i zapewne jest to duży stres dla takiego węża
Odpisz
19 stycznia 2019, 14:45
@panPepe: Nie będzie się stresować jeżeli nie wie co go czeka
Odpisz
18 listopada 2018, 00:03
Odpisz
12 listopada 2018, 21:03
w moim wężu jest but
Odpisz
17 listopada 2018, 21:09
W moim bucie jest wąż!
Odpisz
17 listopada 2018, 22:57
@DinoSummer: w moim bucie jest but!
Odpisz
17 listopada 2018, 23:08
@SevenGaming27PL: W moim wężu jest wąż!
Odpisz
17 listopada 2018, 23:13
w moim wucie jest bąż
Odpisz
17 listopada 2018, 23:15
w moich gaciach jest wąż!Bo wiecie....peniz xDDDXDDD /s
Odpisz
17 listopada 2018, 21:52
Odpisz