Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2019, 21:28
Jak będzie się nazywać
Odpisz
26 listopada 2018, 20:26
I co jest złego w diablo na komórki?
Odpisz
26 listopada 2018, 20:50
@xMacius: Otworzyć bramę do połowy!
Odpisz
28 listopada 2018, 18:38
@xMacius: Będzie wydany przez chińską firme (?)
Odpisz
13 listopada 2018, 00:57
zamurować bramę
Odpisz
13 listopada 2018, 01:07
@Strex: I zalać fosę gorącym ołowiem.
Odpisz
13 listopada 2018, 09:02
@ZdzisioKoniobijca: *podbiega malutki posłaniec* WPROWADZĄ BATLLE ROYAL!
Odpisz
13 listopada 2018, 10:21
zalać fosę kwasem i napalmem!
Odpisz
26 listopada 2018, 14:11
@jacekpoz: *kolejny posłaniec*
będą mikropłatności!
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2018, 14:20
@RayGuy_Player: Wykopać wilcze doły z minami przeciwpancernymi na dnie.
Odpisz
26 listopada 2018, 14:34
@ben1794: *Kolejny posłaniec* Będzie P2W
Odpisz
26 listopada 2018, 15:07
@Koteczek_21: Zatrudnić młodych chemików by lali wodę do kwasu
Odpisz
26 listopada 2018, 15:17
@Selkes: *nadbiega kolejny*
Będą lootboxy że skinami!
Odpisz
26 listopada 2018, 15:42
Zakopać kapsułę czasu, by w przyszłości ją znaleźli, się cofnęli do naszych czasów i nam pomogli.
Odpisz
26 listopada 2018, 15:50
@Strex: a może zaczekać aż wyjdzie? Nikt jeszcze w nie nie zagrał więc do tego momentu po prostu zostawmy bramę w połowie otwarta do premiery.
Odpisz
26 listopada 2018, 15:53
@kot_astronauta: Brać odmieńca!
Odpisz
26 listopada 2018, 15:54
Na krzyż z nim!
Odpisz
26 listopada 2018, 16:28
@kot_astronauta: Zabić Heretyka !!!
Odpisz
26 listopada 2018, 16:34
@Miaoo:
Odpisz
26 listopada 2018, 16:37
@Strex: Na pal go! Jak kozaka!
Odpisz
26 listopada 2018, 18:58
@kot_astronauta: Na stos!
Odpisz
26 listopada 2018, 19:42
Rzuciliśmy!
Odpisz
26 listopada 2018, 19:45
@Selkes: Nasz, życia los.
Odpisz
26 listopada 2018, 19:46
Na stos!
Na stos!
Odpisz
Edytowano - 28 listopada 2018, 05:29
@Koteczek_21: Wyrażenie opinii nie poszło zgodnie z planem...
Odpisz
28 listopada 2018, 08:24
@kot_astronauta:
Odpisz
26 listopada 2018, 21:49
Przecież to nic złego moim zdaniem nawet to dobrze
Odpisz
26 listopada 2018, 18:05
Do teraz nie rozumieniem problemu. Fakt, że blizzard zamiast diablo 4 lub diablo 2 HD pokazał immortal mnie wku*wia, ale to jednak blizzard i mobilne czy nie pewnie będzie dobre, jak każda ich gra
Odpisz
26 listopada 2018, 14:26
czemu wszyscy nie lubią gier na telefon?
Odpisz
26 listopada 2018, 14:36
@drzefko: W tym przypadku Blizzard narobił nadziei, mówił, że szykuje coś dużego z Diablo, szukał mnóstwa pracowników do tego działu... a tu gra mobilna, i to z firmą, która wcześniej zrobiła podróbkę- ludzie mają prawo być zawiedzeni. Boli też to, że zamiast godzin przygody przed komputerem będziesz tłukł demony 15 minut dziennie na kiblu.
Odpisz
26 listopada 2018, 14:58
dodaj że to nowe ,,diablo' jest podróbką podróbki tych chinoli ze zmienionymi teksturami
Odpisz
26 listopada 2018, 16:26
@Revant42: O tym nie wiem, mogę link do takiej informacji?
Odpisz
26 listopada 2018, 16:32
zobacz sobie crusaders of light
Odpisz
25 listopada 2018, 16:08
-Mają w planach zrobić Diablo 4
-Otworzyć trochę bramę
Odpisz
26 listopada 2018, 15:28
@DiaxNinja: -będzie na telefony
-zamknąć bramę
Odpisz
26 listopada 2018, 16:25
@kacp80: Ale na telefony tylko companion app!
Odpisz
26 listopada 2018, 15:23
Dobry kawał czasu nie widziałem tego szablonu <3
Odpisz
13 listopada 2018, 18:31
Mój panie, Blizzarda poje*ało
Odpisz
12 listopada 2018, 23:46
D O Y O U G U Y S N O T H A V E P H O N E S
Odpisz