Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar aibox666

4 sierpnia 2019, 21:28

Jak będzie się nazywać

Avatar xMacius

26 listopada 2018, 20:26

I co jest złego w diablo na komórki?

Avatar Shay_Cormac

26 listopada 2018, 20:50

@xMacius: Otworzyć bramę do połowy!

Avatar Desuv

28 listopada 2018, 18:38

@xMacius: Będzie wydany przez chińską firme (?)

Avatar Strex

13 listopada 2018, 00:57

zamurować bramę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar kot_astronauta

Edytowano - 28 listopada 2018, 05:29

@Koteczek_21: Wyrażenie opinii nie poszło zgodnie z planem...

Avatar Selkes

28 listopada 2018, 08:24

Avatar Janinek

26 listopada 2018, 21:49

Przecież to nic złego moim zdaniem nawet to dobrze

Avatar FURMON

26 listopada 2018, 18:05

Do teraz nie rozumieniem problemu. Fakt, że blizzard zamiast diablo 4 lub diablo 2 HD pokazał immortal mnie wku*wia, ale to jednak blizzard i mobilne czy nie pewnie będzie dobre, jak każda ich gra

Avatar drzefko

26 listopada 2018, 14:26

czemu wszyscy nie lubią gier na telefon?

Avatar
Krzakoslaw

26 listopada 2018, 14:36

@drzefko: W tym przypadku Blizzard narobił nadziei, mówił, że szykuje coś dużego z Diablo, szukał mnóstwa pracowników do tego działu... a tu gra mobilna, i to z firmą, która wcześniej zrobiła podróbkę- ludzie mają prawo być zawiedzeni. Boli też to, że zamiast godzin przygody przed komputerem będziesz tłukł demony 15 minut dziennie na kiblu.

Avatar Revant42

26 listopada 2018, 14:58

dodaj że to nowe ,,diablo' jest podróbką podróbki tych chinoli ze zmienionymi teksturami

Avatar
Krzakoslaw

26 listopada 2018, 16:26

@Revant42: O tym nie wiem, mogę link do takiej informacji?

Avatar Revant42

26 listopada 2018, 16:32

zobacz sobie crusaders of light

Avatar DiaxNinja

25 listopada 2018, 16:08

-Mają w planach zrobić Diablo 4
-Otworzyć trochę bramę

Avatar kacp80

26 listopada 2018, 15:28

@DiaxNinja: -będzie na telefony
-zamknąć bramę

Avatar mortzmargonem

26 listopada 2018, 16:25

@kacp80: Ale na telefony tylko companion app!

Avatar Dexterek

26 listopada 2018, 15:23

Dobry kawał czasu nie widziałem tego szablonu <3

Avatar BishopPL123

13 listopada 2018, 18:31

Mój panie, Blizzarda poje*ało

Avatar IllidanStormrage

12 listopada 2018, 23:46

D O Y O U G U Y S N O T H A V E P H O N E S

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Ładne rzeczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka