Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 listopada 2018, 15:25
Nigdy bym tak nie powiedziała do chłopaka...
Nie, nie oznacza to że będę w związku ze wszystkimi
Odpisz
15 listopada 2018, 21:36
@Marie_: a ze mną? kotuś ;*
Odpisz
15 listopada 2018, 22:31
@ReptilianJan: Słoneczko~~ <3
Odpisz
15 listopada 2018, 22:35
@Marie_: mrau ;*
ile masz lat właściwie, kotku?
Odpisz
15 listopada 2018, 22:38
@ReptilianJan: A 18 ^^
Odpisz
15 listopada 2018, 22:47
@Marie_: to za stara jesteś, wybacz... ehh
Odpisz
15 listopada 2018, 22:47
@ReptilianJan: *lekko tuli* Na pewno?~
Odpisz
15 listopada 2018, 22:49
@Marie_: *odwzajemnia przytulasa* nie przeszkadza Ci że jestem Młodym chłopakiem, gimnazjalistą?
Odpisz
15 listopada 2018, 22:50
@ReptilianJan: Wiek nie ma dla mnie znaczenia, kocham wszystkich ludzi ^^
Odpisz
15 listopada 2018, 22:52
@Marie_: kocham Cię <3
Odpisz
15 listopada 2018, 22:54
@ReptilianJan: Bardzo mi miło z tego powodu, ale nie uważasz że za nim kogoś pokochasz to nie powinieneś poznać chociaż imienia tej osoby? ^^;
Odpisz
15 listopada 2018, 22:55
@Marie_: eee Maria?
Odpisz
15 listopada 2018, 22:59
@ReptilianJan: Akurat to zgadłeś~
Odpisz
15 listopada 2018, 23:01
@Marie_: Jam jest Maćko z (...), miło mi Cię poznać ma piękności. Mam pytanie Ja do Ciebie, czy panienka ma już swego rycerza?
Odpisz
15 listopada 2018, 23:02
@ReptilianJan: Jeszcze nie posiadam
Odpisz
15 listopada 2018, 23:06
@Marie_: Zatem ślubuję Ci Ja, wierność, szczerość i miłość. Ja Ci będę Twym aniołem. Twą radością, smutkiem, żalem. Ja będę gwiazdką na Twym niebie. będę zawsze obok Ciebie.
Odpisz
15 listopada 2018, 23:09
@ReptilianJan: Zaintrygowałeś mnie, ale nie tak łatwo zdobyć moją prawdziwą miłość~
Odpisz
15 listopada 2018, 23:12
@Marie_: cóż mam uczynić, ma Pani, byś obdarzyła mnie takowym uczuciem?
Odpisz
15 listopada 2018, 23:13
@ReptilianJan: Cóż, na pewno musiałabym cię lepiej poznać~
Odpisz
15 listopada 2018, 23:18
@Marie_: jakie informacje o mnie potrzebujesz, skarbie
Odpisz
15 listopada 2018, 23:21
@ReptilianJan: Szczerze mówiąc to... Większość. Zresztą musiałabym z tobą pobyć dosyć długo, zdobyć do ciebie sympatię i polubić twoje cechy charakteru...
Odpisz
15 listopada 2018, 23:22
@Marie_: jakie województwo?
Odpisz
15 listopada 2018, 23:23
@ReptilianJan: Śląskie
Odpisz
15 listopada 2018, 23:27
@Marie_: Trochę daleko... :c
Odpisz
15 listopada 2018, 23:30
@ReptilianJan: Miłość wymaga poświęceń <3
Odpisz
16 listopada 2018, 07:20
@Marie_: czy mógłbym ja prosić o to byś ty ma ukochana mogła ukazać mi swoje oblicze? (xD)
Odpisz
16 listopada 2018, 08:17
@ReptilianJan: Może nie teraz, musiałbyś na to zapracować~
Odpisz
16 listopada 2018, 13:55
@Marie_: cóż mam zrobić?
Odpisz
16 listopada 2018, 14:10
@ReptilianJan: Już ci powiedziałam ^^
Odpisz
16 listopada 2018, 15:41
@Marie_: masz może Facebook lub coś w tym stylu? jeśli chcesz pogadać to ten... nie specjalnie lubię wiadomości na jeja.
Odpisz
16 listopada 2018, 17:46
@ReptilianJan: Mam discorda jeżeli to ci pomoże~
Odpisz
13 listopada 2018, 20:53
Czyżby nowy szablon?
Odpisz
13 listopada 2018, 20:59
@rozwalgo: proszę nie
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2018, 21:01
@Jarzebina5: proszę tak
Odpisz
13 listopada 2018, 21:02
@rozwalgo: hej
Odpisz
13 listopada 2018, 21:03
hej
Odpisz
13 listopada 2018, 21:04
@Tosterchlebowy: haha, na hej odpowiada gej!
Odpisz
13 listopada 2018, 21:06
@Misieeek04: o nie (płaczący piątoklasista)
Odpisz
13 listopada 2018, 21:07
@Tosterchlebowy: Ku*wa 7 powiadomień
Odpisz
13 listopada 2018, 21:08
@rozwalgo: Miło
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2018, 21:09
@Jarzebina5: Ku*wa 7 powiadomień
Odpisz
13 listopada 2018, 21:10
@rozwalgo: chcesz powiadomienie?
Odpisz
13 listopada 2018, 21:11
nie zaprzeczył, czyli tak
Odpisz
13 listopada 2018, 21:33
@rozwalgo: no cześć
Odpisz
13 listopada 2018, 21:38
@ReptilianJan: witam
Odpisz
13 listopada 2018, 22:29
@Tosterchlebowy: witam
Odpisz
14 listopada 2018, 06:45
@Larwa694: cześć
Odpisz
14 listopada 2018, 06:45
@Tosterchlebowy: whaasup
Odpisz
14 listopada 2018, 07:10
@rozwalgo: właśnie co tam
Odpisz
14 listopada 2018, 07:12
bardzo fajnie, właśnie wstałem
Odpisz
14 listopada 2018, 15:11
@ReptilianJan: wróciłem ze szkoły żywy
Odpisz
14 listopada 2018, 15:17
@Larwa694: ja też :33
Odpisz
14 listopada 2018, 15:23
@Jarzebina5: gratulacje
Odpisz
14 listopada 2018, 15:28
@Tosterchlebowy: Dzięki <3
Odpisz
14 listopada 2018, 17:07
@Jarzebina5: a jak było?
Odpisz
14 listopada 2018, 17:11
@rozwalgo: halo żyjesz?
Odpisz
14 listopada 2018, 17:13
@ReptilianJan: Poprawiłem matematykę, porozmawiałem o problemach z przyjaciółmi, było spoko
Odpisz
14 listopada 2018, 17:14
Pewnie zrobił to
Odpisz
14 listopada 2018, 17:25
@Jarzebina5: no to... możemy się rozejść Panowie..
Odpisz
Edytowano - 14 listopada 2018, 17:33
@ReptilianJan: Miłego wszystkim
Odpisz
14 listopada 2018, 17:35
@Jarzebina5: papa
Odpisz
14 listopada 2018, 17:42
@Tosterchlebowy: Gościu, bawi cię to?
Odpisz
14 listopada 2018, 18:07
@Jarzebina5: ale jak odpowiadam do niego a nie na komentarz w wątku to dostaje on powiqdomienie
Odpisz
14 listopada 2018, 18:07
@rozwalgo: jak najbardziej mnie to bawi a co kolego
Odpisz
14 listopada 2018, 18:11
No tak
Odpisz
14 listopada 2018, 18:58
@rozwalgo: ale co go bawi?
Odpisz
14 listopada 2018, 21:09
@rozwalgo: wyjaśnij
Odpisz
15 listopada 2018, 06:13
@ReptilianJan: robimy mu spam rozmową
Odpisz
15 listopada 2018, 06:40
@rozwalgo: jaki spam?
Odpisz
15 listopada 2018, 14:19
@Larwa694: ok
Odpisz
15 listopada 2018, 14:30
@Tosterchlebowy: heil
Odpisz
15 listopada 2018, 14:38
@rozwalgo: Co tu się dzieje
Odpisz
15 listopada 2018, 15:21
nie wiem
Odpisz
15 listopada 2018, 15:37
@NaNaMA: ja też
Odpisz
15 listopada 2018, 15:45
@kacp80: takie tam komentarze
Odpisz
15 listopada 2018, 16:21
jakie?
Odpisz
15 listopada 2018, 16:22
Rozwalgo: Srakie
Odpisz
15 listopada 2018, 16:23
@Jarzebina5: co?
Odpisz
15 listopada 2018, 17:08
jajco, idź
Odpisz
15 listopada 2018, 17:09
@Jarzebina5: nie
Odpisz
15 listopada 2018, 17:11
Ok ^^ w głębi duszy tegi nie chciałem
Odpisz
15 listopada 2018, 17:13
@Jarzebina5: co?
Odpisz
15 listopada 2018, 17:14
Umiesz czytać?
Odpisz
15 listopada 2018, 17:16
@Jarzebina5: a ty pisać?
Odpisz
15 listopada 2018, 17:22
popełniłem litrówkę w słowie "tego" ale domyśleć się co oznacza "tegi" przy zdaniu nie jest trudno zrozumieć
Odpisz
15 listopada 2018, 17:44
@Jarzebina5: to zmienia postać szeczy
Odpisz
15 listopada 2018, 17:45
kek
Odpisz
15 listopada 2018, 17:51
@Jarzebina5: nabrawde teyaz będziemy pizać z literwkami?
Odpisz
15 listopada 2018, 18:28
kek to nie literówka
Odpisz
15 listopada 2018, 18:40
@Jarzebina5: wieam
Odpisz
15 listopada 2018, 18:43
W takim razie - nie. nie będziemy pisać z literówkami
Odpisz
15 listopada 2018, 18:44
@Jarzebina5: xzemu?
Odpisz
15 listopada 2018, 18:51
bo to idiotyczne i dziecinne
Odpisz
15 listopada 2018, 18:55
@Jarzebina5: no dobra, przekonałeś mnie
Odpisz
15 listopada 2018, 20:54
63 odpowiedzi
dobijmy do 100
Odpisz
15 listopada 2018, 20:59
@NaNaMA: nyet
Odpisz
15 listopada 2018, 21:02
@Jarzebina5: yass
Odpisz
15 listopada 2018, 21:03
@NaNaMA: dobra
Odpisz
15 listopada 2018, 21:04
dobijmy
Odpisz
15 listopada 2018, 21:04
@NaNaMA:
Odpisz
15 listopada 2018, 21:04
do
Odpisz
15 listopada 2018, 21:05
100
Odpisz
16 listopada 2018, 12:21
tak
Odpisz
16 listopada 2018, 12:29
@kacp80:
Odpisz
16 listopada 2018, 12:33
@Jarzebina5: tak
Odpisz
16 listopada 2018, 15:43
@kacp80: Jeszcze jak!
Odpisz
13 listopada 2018, 22:15
Przykro mi, zostało panu tydzień życia.
Odpisz
13 listopada 2018, 20:54
Mogę prosić o szablon?
Odpisz
13 listopada 2018, 21:18
@Misieeek04: czyli że nie?
Odpisz
13 listopada 2018, 21:21
@Misieeek04:
Odpisz
13 listopada 2018, 21:22
dziękuję
Odpisz