Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie znoszę kleszczy
Dwa oblicza
To będzie bolało
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 czerwca 2015, 08:51
Mam go.. ;-; Tylko że nie w lodzie xDD
Odpisz
23 lipca 2014, 09:11
jak ja bym takie coś miała w lizaku to bym to od razu żuciła na ziemię
Odpisz
17 listopada 2015, 21:07
@gabisoch: Rzuciła*
Odpisz
18 listopada 2015, 06:35
@hejt123: Przepraszam.
Odpisz
10 czerwca 2013, 14:07
Nie! Znowu ten minidinozaur?
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:19
To nie lody tylko ' lizaki ' . Kiedyś w Niemcach takie widziałem , 7,50 euro podajże , robaczek to taki żeluś C:
Odpisz
9 czerwca 2013, 16:07
@TheNelsonPL: Niemcach? Relly? ;-;
Odpisz
9 czerwca 2013, 16:13
tracę wiarę w ludzkość ;_;
Odpisz
9 czerwca 2013, 16:26
Tak , w niemcach. Musiałem przez nie przejechać bo bym się nie dostał C:
Odpisz
9 czerwca 2013, 16:35
@TheNelsonPL: A nie w niemczech?
Odpisz
9 czerwca 2013, 16:42
@Serphis: Nie.
Odpisz
9 czerwca 2013, 17:34
@kulujulu: ja też
Odpisz
9 czerwca 2013, 17:56
to jest analfabeta czy kto?
Odpisz
9 czerwca 2013, 17:58
@kulujulu: ktoś kto nie słucha ani mnie ani polonistki. Analfabeci nie piszą, nie ogarniają ani alfabetu ani klawiatury.
Odpisz
9 czerwca 2013, 18:10
@TheNelsonPL: Boże,jakie drogie.Na polskie wychodzi ok.30 zł za jednego lizaka.
Odpisz
9 czerwca 2013, 21:13
@kj323: No , ponad :) Ja sb ich kupiłem chyba 5 , 3 dzieciakom sąsiada, i 2 dla mnie ;) Warto wydać , bo są naprawde pyszne ;)
Odpisz
14 lutego 2017, 16:39
@TheNelsonPL: Warto wydać 150 zł za 5 lizaków? Twoi rodzice płakali jak płacili.
Odpisz
9 czerwca 2013, 19:44
i tu teraz wpier.. cały
Odpisz
9 czerwca 2013, 18:37
i tera go wyliż xd
borze co ja pisze :O
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:41
bear grylls by go od razu pogryzł :D
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:16
lizaki bear gryllsa xD
Odpisz
9 czerwca 2013, 15:06
Lody z gumą o smaku mięsa, czy tam skorupy
Odpisz