Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Oskiii

26 czerwca 2015, 08:51

Mam go.. ;-; Tylko że nie w lodzie xDD

Avatar gabisoch

23 lipca 2014, 09:11

jak ja bym takie coś miała w lizaku to bym to od razu żuciła na ziemię

Avatar hejt123

17 listopada 2015, 21:07

@gabisoch: Rzuciła*

Avatar gabisoch

18 listopada 2015, 06:35

@hejt123: Przepraszam.

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2013, 14:07

Nie! Znowu ten minidinozaur?

Avatar TheNelsonPL

9 czerwca 2013, 15:19

To nie lody tylko ' lizaki ' . Kiedyś w Niemcach takie widziałem , 7,50 euro podajże , robaczek to taki żeluś C:

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2013, 16:07

@TheNelsonPL: Niemcach? Relly? ;-;

Avatar kulujulu

9 czerwca 2013, 16:13

tracę wiarę w ludzkość ;_;

Avatar TheNelsonPL

9 czerwca 2013, 16:26

Tak , w niemcach. Musiałem przez nie przejechać bo bym się nie dostał C:

Avatar Serphis

9 czerwca 2013, 16:35

@TheNelsonPL: A nie w niemczech?

Avatar TheNelsonPL

9 czerwca 2013, 16:42

@Serphis: Nie.

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2013, 17:34

@kulujulu: ja też

Avatar kulujulu

9 czerwca 2013, 17:56

to jest analfabeta czy kto?

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2013, 17:58

@kulujulu: ktoś kto nie słucha ani mnie ani polonistki. Analfabeci nie piszą, nie ogarniają ani alfabetu ani klawiatury.

Avatar kj323

9 czerwca 2013, 18:10

@TheNelsonPL: Boże,jakie drogie.Na polskie wychodzi ok.30 zł za jednego lizaka.

Avatar TheNelsonPL

9 czerwca 2013, 21:13

@kj323: No , ponad :) Ja sb ich kupiłem chyba 5 , 3 dzieciakom sąsiada, i 2 dla mnie ;) Warto wydać , bo są naprawde pyszne ;)

Avatar Archeologwinternetach

14 lutego 2017, 16:39

@TheNelsonPL: Warto wydać 150 zł za 5 lizaków? Twoi rodzice płakali jak płacili.

Avatar DArsTon

9 czerwca 2013, 19:44

i tu teraz wpier.. cały

Avatar mrklorens

9 czerwca 2013, 18:37

i tera go wyliż xd
borze co ja pisze :O

Avatar Patryk933

9 czerwca 2013, 15:41

bear grylls by go od razu pogryzł :D

Avatar jacek1s

9 czerwca 2013, 15:16

lizaki bear gryllsa xD

Avatar Agent00Kurczak

9 czerwca 2013, 15:06

Lody z gumą o smaku mięsa, czy tam skorupy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie znoszę kleszczy

Dwa oblicza

To będzie bolało

Dobrze czasem się oderwać

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka