Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jasamista

15 czerwca 2013, 12:23

uśmiecha się bo mu nogą coś masuje... jak się przyjżycie :D

Avatar Ziomexik

11 czerwca 2013, 16:54

Franek to człowiek z prawdziwego zdarzenia. Papież, który wyszedł do ludzi, anie liczył tylko na to, że przyjdą do niego. Chwali mu się to, jego postawa jest warta naśladowania :)

Avatar oguras

10 czerwca 2013, 19:28

Papież to też człowiek do ***y nędzy, nie rozumiem dlaczego traktują go jakby posąg ze złota widzieli, jest człowiekiem jak każdy z nas, zwyczajnie jego, że tak powiem "profesja" jest powodem do dumy, ale sam sobie to nadal człowiek, chociaż bardzo dobry człowiek

Avatar chihuahua111

10 czerwca 2013, 18:27

Pisze autograf na gipsie, i co w związku z tym?

Avatar malaho2000

10 czerwca 2013, 19:20

@chihuahua111: To że inni byli zbyt sztywni aby w ogóle takie coś zrobić (Może mieli choroby kręgosłupa)

Avatar chihuahua111

11 czerwca 2013, 08:34

@malaho2000: Poprosili go to napisał. To nawet dobrze że nie jest taki sztywny i nie zachowuje sie jak posąg grecki.

Avatar malaho2000

11 czerwca 2013, 14:00

@chihuahua111: I dlatego jest niby człowiekiem

Avatar chihuahua111

12 czerwca 2013, 10:04

@malaho2000: Gdyby był sztywny też by był człowiekiem. I o to mi właśnie chodzi - czy zgadza sie na autografy, czy stoi jak słup soli ignorując ludzi i tak zawsze będzie człowiekiem. No bo czym innym? Ten obrazek, jak dla mnie, jest pozbawiony sensu.

Avatar chihuahua111

Edytowano - 12 czerwca 2013, 10:15

@malaho2000: Piep*rzona blokująca sie przeglądarka, 2 razy mi komentarz wysłało =.=

Avatar Kosmita123

10 czerwca 2013, 18:54

chyba pozostał -.-

Avatar Mataertest

10 czerwca 2013, 18:26

no tak, bo przecież papież to nie człowiek tylko ku... kosmita

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie znoszę kleszczy

Trzeba brać osobną torbę

To musiało być męczące

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka