Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ham22

8 listopada 2016, 21:53

Chyba że jesteście konsolowcami.

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2018, 14:51

@ham22: A jak jestem multiplatformowy?

Avatar joanna11198

10 czerwca 2013, 13:16

Słodkie :3 ale na tej stronie nie wszyscy się szanują ( napewno będe miała szczałki w dół )

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar lulul

13 sierpnia 2016, 16:17

A dla ciebie tabletki usypiające, siedzenie na jeja o północy nie jest normalne ;-;

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2016, 18:47

@lulul: Północ to normalna godzina.

Avatar roxy697

20 marca 2016, 16:58

taka prawda ale mnie i tak nikt nie akceptuje i dlatego zwariowałam

Avatar Pojewalnietaax3

28 września 2015, 21:13

Fajnie, że tak sądzisz, ja też to tak postrzegam, lecz nikogo tym nie zmienisz...

Avatar gabisoch

6 grudnia 2014, 19:20

i to ma sens!

Avatar Mini5356

8 lipca 2013, 16:30

taa na jeja.pl każdy uważa się za najlepszego, że ma najlepsze rzeczy, zwierzęta, ubrania, wygląd. Szczerze ta strona to kicz!

Avatar SharpNeedle

14 czerwca 2015, 16:56

@Mini5356: Nie strona, lecz niektórzy użytkownicy

Avatar flisek12343

26 czerwca 2013, 16:49

to prawda uzupelniamy sie

Avatar karslo2004

13 czerwca 2013, 13:55

wielka mądrość

Avatar Marik1234

10 czerwca 2013, 23:04

Plażo proszę, widzę ze adminowi brak humoru i brakuje mu pomysłów, takie COŚ wypuścić z poczekalni, brak honoru . Cofam suba i lajka skurczysyny, tak was lubiłem za codzienne żarty o osamie bin ladenie, a tu taki zawód. Parę obrazków na dzień i to denne, zwykłe dno i wodorosty, a nawet warstwa mułu. Kto to dodał? Kto był na tyle pobłażliwy dla dzieci, żeby pozwolić temu opuścić poczekalnie zamiast od razu przekierować do archiwum lub usunąć i zbanować autora, albo odciąć mu internet nożyczkami. dziękuję, proszę nie minusować, to tylko moje skromne zdanie, ale wiem... hejters gona hejt czy coś. Słabe, było i dno, pozdrawiam Marik1234

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar chupacabra001

11 czerwca 2013, 14:09

@Wiska2002: Nie widzisz, że on sobie w ch.ja leci? :D
Polecam zobaczyc odcinek Kapitana Bomby pod tytułem "Marik1234".

Avatar Wiska2002

Edytowano - 11 czerwca 2013, 14:11

@chupacabra001: Ile on ma w ogóle lat ? Bo widać w profilu że ma 11. :D ooo i mnie do rozmowy zaprosil :D

Avatar bloodasasin

10 czerwca 2013, 22:20

Święta prawda

Avatar moabrik

10 czerwca 2013, 21:12

...no chyba że jesteś muzumaninem

Avatar Zuziak

10 czerwca 2013, 16:26

marzę by była to prawda, ale poznając ten durny świat dochodzę do wniosku, że to jest najzwyczajniej niemożliwe;_;

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2013, 15:37

no właśnie szowinistki

Avatar darcus

10 czerwca 2013, 12:57

niekoniecznie. co z ludzmi lekko mówiąc wrednymi i hamskimi? oni też są tyle samo warci co normalni ludzie?

Avatar Stasiek121

10 czerwca 2013, 14:18

@darcus: Bo ludzie którzy są chamscy i wredni właśnie nie umieją zobaczyć tej równowagi

Avatar Marik1234

11 czerwca 2013, 01:03

@darcus: Nie ma wrednych i chamskich, są po prostu szczerzy, a ludzie nie umieją tego zdzierżyć, prawda w oczy kole jak to się mówiło za starych czasów, których nie pamiętam bo jestem gimbem jak większość tutaj, a uprzejmi to po prostu zakłamane skurczybyki, wymuszone uśmiechy, udawanie po to żeby coś wyegzekwować/dostać za takie zachowanie. Kiedyś polubisz szczerość, zamiast tej fałszywej uprzejmości, życzliwości, zakłamanych manipulantów. Trzymaj się. Pozdrawiam, wredny, chamski ale nie hejtujący przenigdy Marik1234, a propos, pisałem już, że obrazek to obraza użytkowników, a ponadto nienadająca się do publicznego oglądania farsa?

Avatar kicius23

10 czerwca 2013, 13:12

tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Żartownisie

Ładne rzeczy

Nigdy na to nie wpadną

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka