Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zdeklasowani znowu
Pozdrawiam świetliki
Totalnie
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2023, 15:49
Fortnite:Nie jestem dziecięcą zabawką. Bo o mnie przynajmniej epic games dba, aktualizuje ciągle, podejmują współprace a nie tak jak z tf2 który został porzucony przez Valve, nie jest aktualizowany a jak jest to aktualizacje h**a zmieniają, i ma 100x mniej ode mnie współprac
Odpisz
20 stycznia 2023, 15:50
@Shrexbox: więc proszę cię społeczność żebyś wyjeła MOPa z dupy
Odpisz
24 listopada 2019, 07:18
TRUE TRUE TRUE
Odpisz
12 lipca 2019, 10:37
A chudy to powinien być minecraftem XD
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:54
Klamztwo
Odpisz
10 stycznia 2019, 18:19
@player203a8: yhym
Odpisz
10 stycznia 2019, 18:19
@player203a8: zdiagnozowałem że masz raka
Odpisz
16 listopada 2018, 08:39
Dokładnie. Większość społeczności to dzieci lecz znajdują się też dorośli którym się to podoba
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2018, 11:08
@zilwa1234: którzy chcą zbić kasę na nagrywaniu popularnej gry dla dzieci*
Odpisz
16 listopada 2018, 13:40
@benben7: nie koniecznie
Odpisz
17 listopada 2018, 16:31
@zilwa1234: Jak nie koniecznie? Nawet sami developerzy lecą na pieniądze i mają wyje**ne w grę wprowadzając co raz absurdalne rzeczy i nowe skiny.
Odpisz
17 listopada 2018, 19:49
@RobsonPlay: 1.Prawdopodobnie grasz w tą grę skoro wiesz co się w niej dzieje. 2.Jeśli nie to nie powinieneś się wypowiadać.
3.Nie wiecie czy wszyscy dorośli którzy grają w fortnite chcą robić pieniądze na dzieciach, bo znacie tylko tych co działają publicznie.
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2018, 21:46
@zilwa1234: Nie powinienem? Przecież to wystarczy popatrzeć na patch notsy albo screeny i widzisz że to wygląda jak gówno.
Idź popytaj na mieście dorosłych czy grają w fortnite i czy pograją z tobą.
Odpisz
17 listopada 2018, 21:48
@RobsonPlay: Jakieś kratery czy samochody gdzie kiedyś mówili że fortnite ma za małą mapę na jakiekolwiek auta.
Odpisz
18 listopada 2018, 09:29
@RobsonPlay: Nadal uważam że skoro nie grałeś to nie powinieneś się wypowiadać. To tak jakbyś zaczął jeść nie podgrzane ziarenka kukurydzy zamiast pop cornu i wkurzał się że to jest nie dobre. A jeśli chodzi o dorosłych to widziałem dużo graczy na PGA którzy grali właśnie w fortnite.
Odpisz
18 listopada 2018, 12:38
@zilwa1234: Grałem. I żałuję.
Odpisz
17 listopada 2018, 17:48
Jak niezmiernie dziwi mnie hejtowanie jakichkolwiek gier w ogóle..... ludzie, każdy ma inny gust, dajcie im robić co im się podoba. Zresztą, z moich znajomych w fortnite gra część ludzi, a większość jest dorosła. Za to ze znanych mi "dzieci" gra może pięcioro.
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2018, 12:38
Podoba mi się ta gra i nie zależy mi na fandomie. Po prostu gram
Odpisz
17 listopada 2018, 12:46
@Marie_: to jest nas dwoje
Odpisz
17 listopada 2018, 13:24
@Kurson: Trzech
Odpisz
17 listopada 2018, 13:53
@Marie_: czterech
Odpisz
17 listopada 2018, 15:17
@Marie_: pięciu
Odpisz
17 listopada 2018, 15:38
@Marie_: mi w szumie też trochę czyli 6,5
Odpisz
17 listopada 2018, 15:49
@Jcavatarr: Siedmiu.
Odpisz
17 listopada 2018, 13:45
gry zawsze są dla dzieci po prostu niektórzy nigdy nie wyrastają
Odpisz
17 listopada 2018, 12:10
*taniec intensifies*
Odpisz
15 listopada 2018, 22:05
No to Fortnite jest dla dzieci, ok
I co w związku z tym? Nie może być? Jest jakiś gorszy, bo się wam nie podoba?
Ja też nie lubię i nie gram, wow. Podobnie się czuję jak widzę ekhm "młodzieżowe seriale", które kiedyś oglądałem, bo byłem dzieckiem.
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2018, 12:16
@Tamron: Tak
Odpisz
17 listopada 2018, 22:02
@Tamron: więc kupa śmierdzi tak? I co w związku z tym jest gorsza bo wam sie niepodoba?
Jak patrzę na te ekchem czyste tolalety to nie moge uwierzyć że kiedyś do tego srałem.
Odpisz
18 listopada 2018, 00:09
@Yukiterku: może to jest moje odczucie, ale ludzie idą fala krytyki i mówią jakie to jest okropne i żałosne. Dla mnie wcale nie jest taka zła, po prostu nie chciałbym w nią grać z kilku powodów, ale totalnie nie rozumiem nagonki.
Choć przyznaję, źle napisałem komentarz wyżej, ech, taki jestem
Odpisz
15 listopada 2018, 17:28
Pamiętajcie, właśnie dla tej gry umarł reboot Unreal Tournament. :(
Odpisz
15 listopada 2018, 18:16
to czasem nie ta gra co blokowała zawartość za użycie kodu ale pozwalała ją zdobyć za użycie innego kodu?
\_/
Odpisz
15 listopada 2018, 20:26
Nie. To pół-klon Quake'a.
Odpisz
15 listopada 2018, 19:26
gra z ograniczeniami wiekowymi: *istnieje*
fandom: *powstaje*
dzieci poniżej dopuszczalnego wieku:wow świetna gra
fandom gry : *umiera*
Odpisz
15 listopada 2018, 16:54
Odpisz
15 listopada 2018, 17:19
@Slithey: XDDD AAA MEMY AAAAA A A A A AAAAA
Odpisz