memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 października 2019, 17:20
9876 7042 8219 kod frienda
Odpisz
23 listopada 2018, 12:36
Najgorsze jest to, jak kończyłem walke z wielką czwórką na końcu pokemonów i ledwo wygrałem używając wszystkich potionów a tam jeszcze "rival"
23 listopada 2018, 13:29
@Maciej271104: najgorzej ja wtedy grindowałem na nich, za pokonanie 2 dostawało się więcej niż traciło, a ich pokemony dawały dużo expa
24 listopada 2018, 10:51
@staszko: ja na nich jeszcze expie aby cały pokedex zrobić
23 listopada 2018, 16:50
czemu w pokemon y wygrałem walkę z dianthą zbijając każdego z jej pokemonów w pierwszej turze
23 listopada 2018, 19:30
@One_punch_man: Spójrz na swój nick
23 listopada 2018, 22:49
@Landark: Oh...
18 listopada 2018, 22:30
Gym leader z potionami - koszmar każdego szanującego się gracza pokemonów.
23 listopada 2018, 12:27
@Sonarcha: Misty i je**niutkie leczenie Starmie
23 listopada 2018, 13:14
@qwerty41: Nie miałem z nią problemów. Pikachu bardzo.
23 listopada 2018, 13:36
@Sonarcha: Fire Red
23 listopada 2018, 15:13
@Sonarcha: Jak grałem pierwszy raz specjalnie złapałem Oddisha na Misty
23 listopada 2018, 15:20
@Landark: ja brałem bulbasaura
23 listopada 2018, 15:31
@qwerty41: Ja tam grałem już każdym i najlepiej grało mi się Bulbasaurem
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 października 2019, 17:20
9876 7042 8219 kod frienda
Odpisz
23 listopada 2018, 12:36
Najgorsze jest to, jak kończyłem walke z wielką czwórką na końcu pokemonów i ledwo wygrałem używając wszystkich potionów a tam jeszcze "rival"
Odpisz
23 listopada 2018, 13:29
@Maciej271104: najgorzej
ja wtedy grindowałem na nich, za pokonanie 2 dostawało się więcej niż traciło, a ich pokemony dawały dużo expa
Odpisz
24 listopada 2018, 10:51
@staszko: ja na nich jeszcze expie aby cały pokedex zrobić
Odpisz
23 listopada 2018, 16:50
czemu w pokemon y wygrałem walkę z dianthą zbijając każdego z jej pokemonów w pierwszej turze
Odpisz
23 listopada 2018, 19:30
@One_punch_man: Spójrz na swój nick
Odpisz
23 listopada 2018, 22:49
@Landark: Oh...
Odpisz
18 listopada 2018, 22:30
Gym leader z potionami - koszmar każdego szanującego się gracza pokemonów.
Odpisz
23 listopada 2018, 12:27
@Sonarcha: Misty i je**niutkie leczenie Starmie
Odpisz
23 listopada 2018, 13:14
@qwerty41: Nie miałem z nią problemów. Pikachu bardzo.
Odpisz
23 listopada 2018, 13:36
@Sonarcha: Fire Red
Odpisz
23 listopada 2018, 15:13
@Sonarcha: Jak grałem pierwszy raz specjalnie złapałem Oddisha na Misty
Odpisz
23 listopada 2018, 15:20
@Landark: ja brałem bulbasaura
Odpisz
23 listopada 2018, 15:31
@qwerty41: Ja tam grałem już każdym i najlepiej grało mi się Bulbasaurem
Odpisz