Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ronan

26 lipca 2023, 18:57

Za każdym razem czytam to jako R2D2

Avatar Kaibeq

14 marca 2019, 15:31

mokey

Avatar player203a8

29 grudnia 2018, 00:53

Rdr2 to gunfwo

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2018, 20:04

Czy tylko ja cały czas RDR2 czytam jako R2D2?

Avatar panlogin

22 listopada 2018, 22:38

nie ty jedyny

Avatar shadowbio

23 listopada 2018, 09:44

nie tylko

Avatar SongMan

20 listopada 2018, 00:06

Niedługo będą podsumowania 2018 roku, więc proponuję wypisać tytuły warte uwagi, które wyszły w 2018 roku.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Khons

23 listopada 2018, 04:27

@SongMan: Celeste, czyli actual GotY

Avatar Tryusznik

23 listopada 2018, 07:23

@setinek2006_2: nie, bo Fohtnet

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2018, 00:12

ludzie którzy wybrali fortnite na najlepszą grę roku byli pijani albo niespełna rozumu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar czarnysmok2010

Edytowano - 22 listopada 2018, 18:22

Fortnite został wybrany a nie R2D2 ponieważ został zbyt późno wydany aby ubiegać się o tytuł gry roku i kwalifikować się w tej kategorii. Po prostu nie można było na niego głosować

Avatar SoMuchMLG

22 listopada 2018, 21:08

@michaolekYT: Tryb wybrany jako gra roku to Battle royale, a ratowanie świata to nudne i bardzo przeciętne pve które nudzi się po jakiejś godzinie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 listopada 2018, 19:47

Ludzie nie hejtujcie ludzi którzy grają w fortnite bo to są takie same artykuły jak antyszczepionkowców

Avatar komizi1734

22 listopada 2018, 19:36

Fortnite to shit *spluwa*

Avatar dolares97

22 listopada 2018, 19:03

Trzeba było wydać w tym samym czasie na PC to byśmy razem z konsolowcami obronili RDR2 w rankingach.

Avatar ruzwelt1

22 listopada 2018, 19:09

@dolares97: taa ty byś napewno obronił

Avatar sucharek1203

22 listopada 2018, 18:04

Ale to postanowione, że "God of war" na rywalizować z Fortnite.
RDR2 Dostało tylko nagrodę krytyków

Avatar olobambolo

20 listopada 2018, 10:46

Właśnie jak świecie...?

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

20 listopada 2018, 08:19

Biorąc pod uwagę, że cała społeczność pctowców jest r*chana w grotę nestle, to sam bym zagłosował na Fortnite, by RS wiedział jak bardzo ch*jowo się zachował.

Avatar Yoda_MLG

20 listopada 2018, 08:33

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Ale będzie tak samo jak z GTA V więc gra za rok dostanie tytuł gry roku jak wyjdzie na pc

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

20 listopada 2018, 08:46

@Yoda_MLG: No i bardzo źle zrobili i nigdy więcej nie powinni tak robić, tymczasem dosłownie w następnej grze znów mają gdzieś fanów.

Avatar Yoda_MLG

20 listopada 2018, 08:55

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: nie mają gdzieś fanów no chyba, że odpowiadają ci takie porty z konsoli jak ostatni Batman. Dzięki temu nie wydadzą zbugowanego gówna tylko dobrą dopracowaną grę, która jest no po prostu zajebista

Avatar bongos

Edytowano - 20 listopada 2018, 00:14

Szczerze mówiąc, premiara rdr2 mnie średnio obchodzi, ponieważ nie mam konsoli, a nawet jakby było na pc, to i tak mój gruchot i tak nie spełnia wymagań.

Avatar setinek2006_2

Edytowano - 20 listopada 2018, 07:05

@bongos: ja sobie pieniędzy nie odłożyłem, a ta gra mi się bardzo podoba i za jakieś 6 tygodni dopiero uzbieram. A może lepiej odłożyć sobie na the division 2?

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2018, 07:33

@setinek2006_2: the division 2 opłaca się nieco bardziej, w szczególności jeśli grałeś w jedynkę

Avatar setinek2006_2

20 listopada 2018, 08:10

Chyba masz rację, bo lubię bardziej takie tematy jak w The Division, Ale o dwojce prawie zapomniałem. Jak jeszcze nie wyszła to muszę sobie uzbierać na edycję specjalną czy coś

Avatar setinek2006_2

Edytowano - 20 listopada 2018, 08:12

sprawdziłem i jednak mam dużo czasu. wychodzi 15 marca 2019
kupie sobie prawdopodobnie edycję dark zone. zawartość wyśle jak przyjdzie

Avatar Mysz_Komputerowa

Edytowano - 20 listopada 2018, 06:54

Fortnite jest jest gównem bez fabuły, don't change my mind

Avatar matix044

Edytowano - 20 listopada 2018, 07:13

@Mysz_Komputerowa: bo jest gównem, ale wiesz, psy lubią jeść gówno, to działa jak weeby

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

20 listopada 2018, 07:38

@matix044: *Patrzy na profilowe*

Avatar matix044

20 listopada 2018, 07:41

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ostry ten sędzia

Co za przypadek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jakby trochę nie fair

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka