Przynajmniej się starałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie po oczach
Rel
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 listopada 2018, 08:10
Co ty gadasz, to śliczne jest!
Odpisz
20 listopada 2018, 08:55
@creeper_girl: inaczej nie dostałoby pewnie strzałek w górę
Odpisz
24 listopada 2018, 18:02
@creeper_girl: spokojnie to nie moje, to tylko przetlumaczony mem
Odpisz
24 listopada 2018, 18:03
@Ananas0104: moje "prace" sa nieco gorsze i rysuje wylacznie na lekcjach
Odpisz
24 listopada 2018, 19:55
@Ananas0104: pokazuj.
Odpisz
24 listopada 2018, 20:43
@creeper_girl: generalnie nie mam co pokazywać bo są to jakieś gryzmołki na kartkach, nie będę mówić, że jest źle, bo nawet się nie staram i mi nie zależy
Odpisz
25 listopada 2018, 01:34
@creeper_girl: pie**olenie
Odpisz
25 listopada 2018, 08:36
@Ananas0104: każdy ma gryzmołki na karrkach, pokaż
Odpisz
25 listopada 2018, 08:54
@creeper_girl: uh dobra czekaj
z tym że nie chce wyjść na atencjusza
Odpisz
25 listopada 2018, 09:02
@Ananas0104: jest jak jest
zadowolona?
Odpisz
25 listopada 2018, 09:31
@Ananas0104: bardzo ładne!
Odpisz
25 listopada 2018, 09:43
@creeper_girl: dobra, rzecz gustu
mi nic do tego
*podniesienie rąk w geście kapitulacji*
Odpisz
24 listopada 2018, 20:26
A ja tam umiem rysować XD W każdym razie wszyscy mi tak mówią
#Potrzebujęchwiliatencji
Odpisz
24 listopada 2018, 20:44
@LidkaskaPL: *udziela chwili atencji*
Odpisz
24 listopada 2018, 21:01
@Ananas0104: Ja:*Jest wdzięczna za atencję*
Odpisz
20 listopada 2018, 07:25
ktoś: ja brzydko rysuję
też ktoś; *rysuje ładnie*
???
Odpisz
20 listopada 2018, 07:32
@Windows_10: Nie cierpię takich ludzi.
Odpisz
20 listopada 2018, 08:06
@ToFFeXPL: mnie tam to lekko wnerwia. czemu nie powiesz że jeszcze ćwiczysz i cały czas idziesz do przodu? że chcesz lepiej i faktycznie do tego dążysz?
Odpisz
20 listopada 2018, 08:09
@ToFFeXPL: jeszcze dodam że ja też troche rysuje. chce sie poprawić ale nie będe pie**olić że robie coś brzydko bo jest ok. jest do poprawy i tego się trzymam, że mogę lepiej ale tak jak jest teraz to też dobrze
Odpisz
20 listopada 2018, 12:36
@Windows_10: Brzydko maluję
Odpisz
24 listopada 2018, 20:25
@Windows_10: też ktoś: poświęcił lata na naukę rysunku
Odpisz
24 listopada 2018, 20:09
Ktoś: *nigdy nie próbował rysować ani się tym nie interesował*
Ktoś: *próbuje coś narysować*
Rysunek: *nie wychodzi*
Ktoś:
Odpisz
20 listopada 2018, 18:42
Odpisz
20 listopada 2018, 10:47
Mój talent w rysowaniu opiera się na rysowaniu dziwnych szlaczków w zeszycie
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2018, 09:31
ktoś: Nie umiem rysować
ktoś: *Rysuje coś ładnego*
ja: nie umiem rysować
ja: *rysuje coś okropnego*
Odpisz
20 listopada 2018, 08:22
Odpisz
20 listopada 2018, 08:00
To dotąd moje najładniejsze dzieło.
Odpisz
20 listopada 2018, 07:36
To jest mój szczyt szczytów w rysowaniu niekomputerowym.
Odpisz
20 listopada 2018, 07:22
Tak się składa że ta narysowana rzecz jest ładna >__>
Odpisz