Do której godziny oni tam pisali!?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Nie idź!
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2018, 18:31
U mnie na grupie klasowej jest 6 osób z klasy (w klasie jest 24) i 2 osoby z innego miasta
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2020, 13:32
@Mr_Oguras: U mnie „zapraszam” do grupy tych którzy wyszli
Odpisz
11 listopada 2020, 13:31
Ja mam klasowego hangoutsa
Odpisz
21 listopada 2018, 08:09
Ja tam wchodzę rzadko jak cholera,ostatnio tylko po to by zmienić sobie nazwę na grupie
Odpisz
20 listopada 2018, 22:16
u mnie na razie jest afera o nauczycielkę od angielskiego i nie wiem, co zastanę jutro rano xD
Odpisz
20 listopada 2018, 20:52
xd mój też jak Hitler w 45 xdd...eh
Odpisz
20 listopada 2018, 09:16
mój klasowy messenger jest martwy
Odpisz
20 listopada 2018, 09:18
@benben7: A mój niestety nie, a szkoda.
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2018, 19:07
@benben7: mój cały messenger jest martwy (klasowy też)
Odpisz
20 listopada 2018, 19:31
@benben7: A mnie na nim nie ma lol
Odpisz
20 listopada 2018, 19:26
ja jestem tam adminem więc mogę im tą całą grupkę rozpieprzyć
Odpisz
20 listopada 2018, 19:13
Klasowy disсord pozdrawia.
Odpisz
20 listopada 2018, 19:12
Klasowy discord pozdrawia.
Odpisz
20 listopada 2018, 18:34
Mnie wywalili bo spytałem się kto idzie na wagary
#nbc
Odpisz
20 listopada 2018, 10:43
Czy tylko u mnie klasowa konwersacja wygląda normalnie?
Odpisz
20 listopada 2018, 16:35
@stalamed: Nie zawsze konwersacja musi być nienormalna żeby był spam, mogli rozmawiać ze sobą normalnie ale trochę długo i jeśli się miało wyłączony telefon to potem też może być dużo nieodczytanych wiadomości
Odpisz
20 listopada 2018, 10:18
U mnie spam emotikonkami od początku roku do usranej śmierci.
Odpisz
20 listopada 2018, 10:03
U mnie w dzień jest cicho a za to w nocy jak chcę być cicho by nie obudzić nikogo zaczynają ostro srać wiadomościami i jest głśno...
Ciągle zapominam wyciszyć..
Odpisz
20 listopada 2018, 09:22
Psst, wycisz konwersację, to pomaga
Odpisz