Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2018, 10:41
Odpisz
28 stycznia 2019, 21:49
@Jedyny_LordGaben_Over9000: co to za gra
Odpisz
29 stycznia 2019, 06:48
@nirqm: Cod Advanced Warfare
Odpisz
29 stycznia 2019, 07:22
@Jedyny_LordGaben_Over9000: dzięki
Odpisz
21 listopada 2018, 07:13
Jaka była wasza nadroższa gra którą spiraciliście?
Odpisz
25 listopada 2018, 10:08
@DRparadox: rimworld
Odpisz
25 listopada 2018, 10:40
@DRparadox: fc4
Odpisz
25 listopada 2018, 10:43
@DRparadox: prawdopodobnie Resident Evil 7
Odpisz
25 listopada 2018, 12:31
@Tymek590: ets2 i dirt rally
Odpisz
25 listopada 2018, 15:33
@DRparadox: Total War Medieval II
Odpisz
25 listopada 2018, 23:10
@DRparadox: the sims 4 ze wszystkim
Odpisz
25 listopada 2018, 23:20
@Tymek590: chociaż może być też ETS 2 + 61 DLC
Odpisz
26 listopada 2018, 00:04
@Tymek590: no licząc wszystkie dodatki osobno ta tak ze 2-3 stówki bedzie
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2018, 22:59
ja i mój brat
edit: ale tylko te których już nie sprzedają, z wyjątkiem mgs v the phantom pain (moja ulubiona część)
Odpisz
21 listopada 2018, 08:26
ja jeszcze nigdy nie spiraciłem żadnej gry
Odpisz
25 listopada 2018, 15:45
@PierwszaPolskaCebula:
Odpisz
25 listopada 2018, 10:50
ja piractwo odziedziczyłem :v
Odpisz
25 listopada 2018, 10:30
W sumie prawda to
Gdyby inni nie kupowali gier, nie miałbym czego piracić
Odpisz
25 listopada 2018, 10:06
Black Sails <3 Mój ulubiony serial
Odpisz
20 listopada 2018, 21:57
Jakby ktoś był ciekawy to z serialu Black Sails.
Odpisz
20 listopada 2018, 23:58
Polecam. Bardzo fajny, chociarz trochę sprzeczny z pierwowzorem(ale w takich szczegółach o które tylko ja się czepiam)
Odpisz
20 listopada 2018, 23:09
jo ho jo ho
I'ts a pirate life for me
Odpisz
20 listopada 2018, 22:09
w przypadku takiego silent hilla 2 piracenie jest wręcz koniecznością (lub nawet obowiązkiem)
Odpisz
20 listopada 2018, 22:27
@Revant42: nie
Odpisz
20 listopada 2018, 23:05
@Avcio01: jedyny silent hill w dystybucji cyfrowej to homecoming na steam.
wersja pudełkowa (pc i ps2) osiąga poje**ne ceny.
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2018, 21:59
Kiedy gry da się nabyć nawet za dolara i lub twórcy zarabiają tylko na skinach, piracenie jest trochę żenujące
\_________/
Odpisz
20 listopada 2018, 22:01
@Boberek00: Kodeks piracki mówi jasno: "Bierz wszystko, nie oddawaj niczego - szczodrość to świetna cecha u innych". Nie mówię, że popieram, tylko cytuję kodeks.
Odpisz
20 listopada 2018, 22:09
@Boberek00: powiedz to mojej mamie ;-;
Odpisz
20 listopada 2018, 22:06
Spoczko. Tak uczynię
Odpisz
20 listopada 2018, 22:07
@Zephyrzjutuba: gut
Odpisz