Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Ikony
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 kwietnia 2019, 18:52
Mój rekord to 73
Odpisz
29 listopada 2018, 20:16
moja najdłuższa to 5 godzin z civ 5
Odpisz
30 listopada 2018, 08:12
@Revant42: ale słabiak
Odpisz
29 listopada 2018, 21:23
35 godzin? pfff, ja gram siedząc w piwnicy 3 dni pod rząd
Odpisz
29 listopada 2018, 21:10
Mój rekord to 42h więc całkiem spoko
Odpisz
21 listopada 2018, 16:41
ta, 35 godzinną...
Odpisz
21 listopada 2018, 19:37
@JaToTen: Człowieku uspokój się z tym graniem
Odpisz
29 listopada 2018, 18:15
@JaToTen: czo to za gra?
Odpisz
29 listopada 2018, 18:17
@MarssPL: crusaders of the lost idols - taki idle game
Odpisz
29 listopada 2018, 18:18
@JaToTen: Nie wyobrażam sobie takiej sesji
Chyba że to bardzo dobry idle
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2018, 18:23
@MarssPL: taki 8,5/10
Odpisz
29 listopada 2018, 18:34
@JaToTen: Ja jestem amatorem jeśli chodzi o sesje
Najdłuższa to 10 godz w Postal 2
Odpisz
29 listopada 2018, 18:36
@MarssPL: W tamtej doszedłem to tylu, potem zrobiłem przerwę i obecnie mam 5700.
Odpisz
29 listopada 2018, 18:57
@JaToTen: Jak można grać aż przez 252 h (10,5 dnia) bez przerwy?
Odpisz
29 listopada 2018, 19:06
@TrueStoryGuy: Jak? Nawet przyjemnie.
Odpisz
29 listopada 2018, 19:08
@JaToTen: Ty mi powiedz jak. Przecież ty się na tym znasz.
Odpisz
29 listopada 2018, 19:10
@TrueStoryGuy: Tajemnym składnikiem jest bezsenność.
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2018, 19:12
@JaToTen: Co np. ze szkołą lub pracą, przyjaciółmi, rodzicami, "dziewczyną", jedzeniem, piciem, toaletą? Jak do tego przyszykować grunt?
Odpisz
29 listopada 2018, 19:14
@TrueStoryGuy: Trzeba umiejętnie robić krótkie przerwy.
Odpisz
29 listopada 2018, 19:17
@JaToTen: Czyli po prostu nie wyłączasz gry, ani komputera, ale przerwy robisz dość długie. Na własnym utrzymaniu byłoby to możliwe.
Odpisz
29 listopada 2018, 19:24
@TrueStoryGuy: No, skoro już rozumiesz, to zabieraj się do grania.
Odpisz
29 listopada 2018, 18:55
Środowisko gamerskie jest dla mnie zbyt rakowe. Ciągle tylko gry, gry i gry. A tu na jeja jest nawet za dużo memów o grach, aż się rzygać chce.
Odpisz
29 listopada 2018, 20:42
@Broski: to chyba normalne, że jeśli ktoś ma hobby to będzie chciał rozmawiać o tym z innymi. A memowe community na stronach w większości lubi gry.
Odpisz
29 listopada 2018, 18:39
bardziej powinno byc: kiedy grasz rankeda
Odpisz
21 listopada 2018, 08:25
po co lol
Odpisz
21 listopada 2018, 08:29
@jasnib: bo matka smaży sól i nie może
Odpisz
21 listopada 2018, 14:16
@Soldier69: Komentarz śmieszniejszy od obrazka
Odpisz
21 listopada 2018, 14:19
@czarny111: czekaj czemu dostaję strzałki w górę?
Odpisz