Wszystko by się udało, gdyby nie ci wścibscy Polacy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 listopada 2018, 17:45
czemu Polacy pomogli Anglikom i czemu nam nie pomogli?
Odpisz
21 listopada 2018, 17:56
@ruzwelt1: zapytaj się ich
Odpisz
21 listopada 2018, 18:41
@TraffiastyBOII: a ty?
Odpisz
22 listopada 2018, 08:58
@ruzwelt1: Powiedz mi po co marnować siły na jakiś kraj który i tak nie ma szans. Po prostu byliśmy tylko dodatkowym czasem dla króla aby uciekł do Kanady ale Churchill my wszystko spie**olił więc wzieli udział w tej wojnie
Odpisz
22 listopada 2018, 11:17
@ruzwelt1: A jak mieli nam pomóc? Byliśmy za daleko od UK. Bałtyk by miejscem niebezpiecznym dla royal navy. A sam sojusz między nami wszedł w życie kilka dni przed 1 września.
Odpisz
22 listopada 2018, 14:11
@Grewest: ale nie rozumiem, nasi piloci pomagali Anglikom przeciwko Niemcom i za to spotkała nas kara
Odpisz
22 listopada 2018, 14:25
@ruzwelt1: O której wojnie mówimy bo jak o 2 to tyś poyebany z historii bo polscy piloci dopiero po zajęciu Polski uciekli w stronę Jugosławii a z tamtąd do Anglii a jak o pierwszej to nie czuję aby w siłach lotniczych było dużo Polaków. I na koniec Polacy byli ch*jowymi pilotami porostu zostali przereklamowani.
Odpisz
22 listopada 2018, 14:27
@ruzwelt1: i Jeszcze połowa to nawet nie była Polakami
Odpisz
22 listopada 2018, 14:35
@Soldier69: co ty do mnie mówisz.... to faktycznie jestem zły z historii przez ten czas myślałem, że gdyby nie Polacy to Anglii by nie było , że nie było nas na paradzie itp.
Odpisz
22 listopada 2018, 14:46
@ruzwelt1: Anglia by była i było by jej się zajebiscie myślisz że uratowalismy coś? A na paradzie nie było bo połowa się schlała (może większość tego nie pamiętam) a reszta to jacyś mechanicy i Ukraińcy więc ich nie wypuścili. Czego się spodziewałeś? Że Polska uratuje cały świat ale jest gnębiona przez wszystkich? Monte Cassino mógł zająć każdy ale my z tego robimy jakieś wielkie nie wiadomo co. Polska do zwykły naród do do prowadzenia wojen na jego terenie i tyle.
Odpisz
22 listopada 2018, 14:57
@Soldier69: nigdy bym nie przypuszczał, że więcej historii dowiem się na jeja niż w szkole
Odpisz
21 listopada 2018, 20:48
Odpisz
21 listopada 2018, 17:24
Więc atakujesz Ruska i...znowu dostajesz w tyłek
Odpisz
21 listopada 2018, 18:14
@SongMan: I jeszcze pomagasz Włochom w afryce.
Odpisz
21 listopada 2018, 18:26
@SongMan: a Japoniec przegrał z Chinami
Odpisz
21 listopada 2018, 19:46
@ptasznik5: I włączył do wojny Stany zjednoczone.
Odpisz
21 listopada 2018, 18:26
kiedy zobaczyłem u kałacha jak niemcy sie przebili przez maginota to aż mi smutno sie zrobiło ;-;
Odpisz
21 listopada 2018, 17:55
A ja i tak tego nie przeczytałem
Odpisz
21 listopada 2018, 17:26
wścibscy*
Odpisz
21 listopada 2018, 17:14
*kaszle* to jeszcze nie koniec *kaszle* *kaszle*
Odpisz