Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar maciek380

4 grudnia 2018, 23:35

Avatar KapitanKokosel

21 listopada 2018, 22:12

Az mi się przypomniało co kiedyś robiłem na grupę klasowa

Avatar Krzyniu

21 listopada 2018, 22:49

Avatar KapitanKokosel

21 listopada 2018, 23:08

@Krzyniu: bo kiedyś babcia naszego kolegi go nie puściła na boisko bo nie zjadł zupy

Avatar hesa656

2 grudnia 2018, 09:48

@KapitanKokosel: trzeba było jej wyje**c w mordę i spi***alac

Avatar hesa656

30 listopada 2018, 22:26

Też tak robiłem
Już tego zęba nie mam bo mi się skruszyl przez dziurę w tym zębie...

Avatar porazony

1 grudnia 2018, 23:10

@hesa656: same. Raz wziąłem 4 ibupromy w ciągu godziny i nadal bolało, a na dodatek jeszcze miałem taki metaliczny posmak w ustach

Avatar Yoshiko_Chan

1 grudnia 2018, 07:45

I po czasie trafiasz do szpitala bo przedawkowałeś

Avatar Jcavatarr

Edytowano - 30 listopada 2018, 21:29

Mi właśnie wyrastają jakieś żeby mądrości czy inne gówno i bóli jak sku*wesyn w ciągu dnia wziąłem 2 tabsy przeciwbólowe i pomogły ale teraz znowu zaczęło mnie napi**dalac...

Avatar Dark_Dante

30 listopada 2018, 20:15

Kiedy koledzy cię przynoszą do dentysty, bo na trzeźwo nie byłeś w stanie pomimo bólu.

Avatar introman

22 listopada 2018, 07:21

Jeżeli ząb kwalifikuje się do kanałowego i zacznie mocno boleć, to może się okazać, że leki przeciwbólowe nie dadzą rady zlikwidować bólu. Przekonałem się kiedyś o tym na własnej skórze.

Avatar Zephyrzjutuba

30 listopada 2018, 20:03

@introman: Ja mam prawdopodobnie do kanałowego i nie boli wcale ._.

Avatar Rudymaciek05

21 listopada 2018, 21:54

A potem "AAA MAME CZEMU POŁOWY TEGO ZEBA NIE MAM I TAKI CZARNY TROCHE"

Avatar xmrocznax

21 listopada 2018, 21:54

No to dużo zabawy ci życzę z zepsutymi, wypadającymi i chorymi zębami.

Avatar cotthlette

21 listopada 2018, 21:53

Fajnie a przy okazji można sie zabić
2 w 1

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Jakby trochę nie fair

To by wystarczyło

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka