Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2018, 09:45
Wniosek:,, lubię orzechy i lubię masło, ale masło orzechowe?... Dziwne..."
Odpisz
25 listopada 2018, 23:57
i jest to najlepsza ocena w klasie
Odpisz
24 listopada 2018, 16:19
I już wiesz, że masz przeje**ne
Odpisz
24 listopada 2018, 16:12
"We we, Ajnsztajn też dostawał dwójki, jestem mondry we we"
Odpisz
24 listopada 2018, 16:11
u nas jak pewien kujon dostanie słabą ocene to zaczynają mu bić brawo
Odpisz
24 listopada 2018, 16:08
Dziwneee
Odpisz
24 listopada 2018, 16:04
Odpisz