memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 listopada 2018, 07:18
Ktoś się za niesporczaka przebrał. Nie rozumiem mody.
Odpisz
12 marca 2019, 18:04
*sztuka
6 grudnia 2018, 10:07
Jedyna rzecz jaką bym założył z wybiegu mody
5 grudnia 2018, 22:13
5 grudnia 2018, 16:14
5 grudnia 2018, 15:04
5 grudnia 2018, 14:52
Mi i tak byłoby zimno XD
5 grudnia 2018, 13:36
5 grudnia 2018, 13:25
26 listopada 2018, 06:17
"MODA"
25 listopada 2018, 23:54
chce to
25 listopada 2018, 23:44
Gdybym miała taki strój to nawet łóżka bym nie potrzebowała
25 listopada 2018, 23:39
wygląda ciekawie
Edytowano - 25 listopada 2018, 23:36
Ani to ładne, ani mądre, ani praktyczne, a nawet nie tanie
25 listopada 2018, 23:38
@SongMan: Czyli idealne.
25 listopada 2018, 23:32
Ktoś musiał byś nieźle nafrukany, gdy to tworzył. Albo maszyna do szycia źle zszyła.
25 listopada 2018, 23:34
@Kosa_W_Nosa: Coś ewidentnie jest nie tak
Edytowano - 25 listopada 2018, 23:32
śmiejcie się, ale tam musi być bardzo cieplutko w zimie
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 listopada 2018, 07:18
Ktoś się za niesporczaka przebrał. Nie rozumiem mody.
Odpisz
12 marca 2019, 18:04
*sztuka
Odpisz
6 grudnia 2018, 10:07
Jedyna rzecz jaką bym założył z wybiegu mody
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:13
Odpisz
5 grudnia 2018, 16:14
Odpisz
5 grudnia 2018, 15:04
Odpisz
5 grudnia 2018, 14:52
Mi i tak byłoby zimno XD
Odpisz
5 grudnia 2018, 13:36
Odpisz
5 grudnia 2018, 13:25
Odpisz
26 listopada 2018, 06:17
"MODA"
Odpisz
25 listopada 2018, 23:54
chce to
Odpisz
25 listopada 2018, 23:44
Gdybym miała taki strój to nawet łóżka bym nie potrzebowała
Odpisz
25 listopada 2018, 23:39
wygląda ciekawie
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2018, 23:36
Ani to ładne, ani mądre, ani praktyczne, a nawet nie tanie
Odpisz
25 listopada 2018, 23:38
@SongMan: Czyli idealne.
Odpisz
25 listopada 2018, 23:32
Ktoś musiał byś nieźle nafrukany, gdy to tworzył.
Albo maszyna do szycia źle zszyła.
Odpisz
25 listopada 2018, 23:34
@Kosa_W_Nosa: Coś ewidentnie jest nie tak
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2018, 23:32
śmiejcie się, ale tam musi być bardzo cieplutko w zimie
Odpisz