Mikropłatności ją wykończą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2018, 13:48
Obi Wan:I remember times before EAmpire.
Odpisz
26 listopada 2018, 16:14
Bethesda
Odpisz
26 listopada 2018, 16:32
@Jarzebina5: Bethesda nie jest taka zła.
Odpisz
Edytowano - 26 listopada 2018, 16:33
@allduckslikewater: F76
Wiem jedna gra, ale jednak
Zamiast Bethesdy też Ubisoft
Odpisz
26 listopada 2018, 17:14
@Jarzebina5: tak samo Blizzard
Odpisz
26 listopada 2018, 17:14
@SongMan: Też ale nie tak bardzo
Odpisz
26 listopada 2018, 17:15
@Jarzebina5: czekaj bo zatraciłem kontekst, w Falloucie 76 są mikropłatności?
Odpisz
26 listopada 2018, 17:23
@SongMan: Chyba, nie ale jest gra jedną z najsłabszych
Odpisz
2 grudnia 2018, 08:03
@allduckslikewater: Bethesda ciągle produkuje jakieś zabugowane parodie gier, w które bez modów nie da się grać
Odpisz
2 grudnia 2018, 08:19
@SongMan: Są
Odpisz
2 grudnia 2018, 08:20
@Jarzebina5: Skyrim 2 ma być na starym silniku...
Odpisz
2 grudnia 2018, 11:53
@allduckslikewater: chyba już ludzie zdążyli zapomnieć, że bethesda jako jedyna każe płacić za mody
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:15
akurat ostatnio EA nie jest takie złe
Odpisz
2 grudnia 2018, 11:51
@Pindorek: na tle Bethesdy, to nie jest aż tak źle
Odpisz
2 grudnia 2018, 09:14
Odpisz
2 grudnia 2018, 09:41
@AmericanBall: Jestem kaczką, nie osobą
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:41
@Jarzebina5: no i? widziałem kaczki geje
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:44
@AmericanBall: "This person"
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:46
@Jarzebina5: haha zabawane po jestes kaczka bo avek hahahah
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:46
@AmericanBall: Okey inaczej; Czemu mnie obrażasz :<
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:20
@Jarzebina5: czemu ciebie obrażam ?
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:20
@Jarzebina5: nie wiem jak u ciebie ale strzałka nie wskazywała ciebie ?
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:30
@AmericanBall: U mnie wskazywała, a kto miał być wg Ciebie?
Odpisz
2 grudnia 2018, 16:38
@Jarzebina5: nie ty
Odpisz
2 grudnia 2018, 17:59
@AmericanBall: um ok
Odpisz
2 grudnia 2018, 22:23
@Jarzebina5: Właściwie to jesteś jarzębiną
Odpisz
2 grudnia 2018, 22:25
@Desuv: Już na jeja się przyjęło że jestem kaczką
Odpisz
2 grudnia 2018, 22:31
@Jarzebina5: A to spoko
Odpisz
26 listopada 2018, 16:11
olać ro, chcę móc wygrać Champions League Legią Warszawa
Odpisz
26 listopada 2018, 16:50
@SongMan: FiFA dZiEwIEtnAścIE
Odpisz
26 listopada 2018, 17:13
nIe Bo BaTtLeFiElD, oczywiście, że FIFA
Odpisz
26 listopada 2018, 17:20
@SongMan: batyrfilt*
Odpisz
26 listopada 2018, 17:33
A może NFS: PAYback
Odpisz
26 listopada 2018, 16:03
Akurat anthem zapowiada się nieźle
Odpisz
26 listopada 2018, 16:38
@Boberek00: F76 też
Odpisz
26 listopada 2018, 16:11
olać to, chcę móc wygrać Ligę Mistrzów Legią
Odpisz
26 listopada 2018, 16:01
Pamietam czasy jak gralem star wars battlefront z 2015 roku i jak wydalem 400 zl na dlc pajiety itp
Odpisz