Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Niezniszczalne
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2018, 18:41
A na drugą nóżkę Violent Pornography
Odpisz
1 grudnia 2018, 10:59
@Krzyniu: It's a violent pornography
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2018, 14:09
@Czuofiek_chyba: Choking chicks and sodomy
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:44
@gobo333: The kinda shit you get on your TV
Odpisz
26 listopada 2018, 18:28
tak w ogóle, to jak prawidłowo tlumaczy się nazwę System Of A Down? Zastanawiam się od dłuższego czasu.
Odpisz
26 listopada 2018, 22:36
@RedText: System Dałna
/s
Odpisz
1 grudnia 2018, 11:15
@RedText: Dosłowne tłumaczenie to "System Dołu", ale chodzi o system, ustrój świata w najgorszym wydaniu.
Odpisz
1 grudnia 2018, 12:32
@Amy666: dziękuję
Odpisz
26 listopada 2018, 17:58
Such a lonely day...
Odpisz
26 listopada 2018, 17:59
@Wielki_Cezarz_Kapust: And it's mine...
Odpisz
26 listopada 2018, 18:01
The most loneliest day of my life
Odpisz
26 listopada 2018, 18:03
@Ajgorak: Such a lonely day
Odpisz
26 listopada 2018, 18:04
Should be banned
Odpisz
26 listopada 2018, 18:06
@Wielki_Cezarz_Kapust: It's a day that I can't stand
Odpisz
26 listopada 2018, 18:07
The most loneliest day of my life
Odpisz
26 listopada 2018, 18:09
@Ajgorak: The most loneliest day of my life
Odpisz
26 listopada 2018, 18:10
Such a lonely day
Odpisz
26 listopada 2018, 18:13
@Ajgorak: Shouldn’t exist
Odpisz
26 listopada 2018, 18:18
I walk a lonely road
Odpisz
26 listopada 2018, 18:21
Musiałeś zje**ć co?
Odpisz
26 listopada 2018, 18:45
☞ ͜ʖ ☞
Odpisz
26 listopada 2018, 20:46
It's a day that I’ll never miss
Odpisz
1 grudnia 2018, 11:44
Przypadkowo dałem ci wgóregłos pie**ol się.
Odpisz
1 grudnia 2018, 11:47
@BOSS111: dlaczego tak słono, przyjacielu? ( □ ͜ʖ □ )
Odpisz
1 grudnia 2018, 11:52
Bo piosenkę mi zepsułeś przyjacielu
¯\_( ͠° ͟ʖ °͠ )_/¯ (ノ͡° ͜ʖ ͡°)ノ︵┻┻
Odpisz
1 grudnia 2018, 11:38
Stary,
to był mój oficjalny hymn na Walentynki 2015
a teraz na listopad tego roku, bo dziewczyna zerwała.
ch** jej w dupę.
Odpisz
1 grudnia 2018, 13:13
@Kideu: szkoda mi Cię
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2018, 13:34
@venomman: mi sobie samemu jest szkoda, tyle, że to nic mi nie daje.
Odpisz
1 grudnia 2018, 10:39
Strzałka w górę, bo System.
Odpisz
26 listopada 2018, 17:59
Odpisz
26 listopada 2018, 17:51
Odpisz
26 listopada 2018, 17:51
Odpisz