Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2018, 18:44
Ten jej jest tak mały, że dopóki nie zobaczyłem kafelków do oceniania itd t9 myślałem że to reklama Maka...
Odpisz
29 listopada 2018, 15:11
A mnie raz w. McDonald's zabrali jedną paczkę nuggetsów i oddali typowi bo miał mieć i zamiast 2 paczek miałem 1!
Odpisz
29 listopada 2018, 09:44
Dlatego nie jem Burgerów w mc bo są ch*jowe
Odpisz
29 listopada 2018, 08:03
Za to karton smakuje jak wykwintny hamburger.
Odpisz
29 listopada 2018, 07:17
Macdonald w pigułce
Odpisz
27 listopada 2018, 19:25
Tak to jest jak się mieszka w kartonie
Odpisz
27 listopada 2018, 19:28
@Jasnowidz: Jak mieszkasz w ceglanym domu to jeż glinę, a jak w drewnianym to deski?
Odpisz
27 listopada 2018, 19:29
Tak to działa
Odpisz
27 listopada 2018, 19:45
dlatego ja mieszkam w hamurgerze
Odpisz
27 listopada 2018, 19:46
@crazyboner: a ja w ananasie pod wodą mam dom
Odpisz
27 listopada 2018, 19:53
@Tymek590: W tym samym mieście mieszkasz? Moje miasto to Bikini Dolne
Odpisz
27 listopada 2018, 20:04
@crazyboner: moje też :O
Odpisz
27 listopada 2018, 20:07
@Tymek590: Spongebob?!
Odpisz
27 listopada 2018, 20:09
@crazyboner: no! :oooo
Odpisz
28 listopada 2018, 21:34
@Tymek590: (*)
Odpisz
28 listopada 2018, 22:00
jeż gline
Odpisz
28 listopada 2018, 22:11
@KapitanKokosel: Kurde, jak ja mogłem tego nie zauważyć
Odpisz
28 listopada 2018, 21:36
Następnym razem polecam jeść bez opakowania
Odpisz
28 listopada 2018, 21:15
Stefan, przecież ty jesz obiad w tartaku, nie maku
Odpisz
27 listopada 2018, 19:53
Hanka Mostowiak approves
Odpisz
27 listopada 2018, 20:02
ile kanapek
Odpisz