Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 grudnia 2018, 21:06
Ja: Mam GTA Chinatown Wars
Kuzyn: Co to za gówno? Dawej fortnajt
Odpisz
12 grudnia 2018, 23:12
@MarssPL: nOi dOBrZe poWIedZIał fOrtNiTE rZOnDZi
Odpisz
5 grudnia 2018, 13:43
Mojemu kuzynowi powiedziałem że fortnut jest na sklepie play to się zerwał uradowany, ale jak mu powiedziałem że to jest żart, to obraził się na mnie i przez resztę dnia robił mi na złość. Skarżył się na byle co, ogółem mały dupek.
Odpisz
28 listopada 2018, 11:40
Rozumiem jakby do kompa sie pchal ale na telefon?
Odpisz
2 grudnia 2018, 21:14
@Pikachu_fan_Subaru: Tak, wiem coś o tym
Odpisz
2 grudnia 2018, 21:28
@Pikachu_fan_Subaru: Kiedyś dałem tablet i jak pojechali był cały w smarkach więc coś w tym jest
Odpisz
3 grudnia 2018, 08:51
@RpLay: znam to uczucie, ale u mnie to 14 letni brat
Odpisz
3 grudnia 2018, 17:26
Ja mam 14 lat
Odpisz
3 grudnia 2018, 17:30
14 to dość dużo, powinien być ogarnięty
Odpisz
3 grudnia 2018, 17:32
@Jarzebina5: Szczerze mówiąc jak mały byłem tez tylko do kompa lecialem ale braciak miał gta sa
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2018, 17:33
@Pikachu_fan_Subaru: Tak, ale kyska24 mówi że Jego 14-letni brat chce do komputera
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:18
@Jarzebina5: Odpowiadałem RpLayowi
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:22
Jednak mam rację
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:24
@Jarzebina5: Chodziło mi o to, że za każdym razem jak dam telefon bratu, albo mi zabierze, bez wyraźnego powodu to od razu jest w smarkach
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:26
"znam to uczucie, ale u mnie to 14 letni brat"
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:28
@Jarzebina5: "dałem tablet, i jak pojechali był cały w smarkach"
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:32
Dobra, może nie rozumiem.
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:34
@Jarzebina5: on napisał, że miał tablet w smarkach, ja odpowiedziałem, że mój 14 letni brat robi tak samo
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:41
Że smarka na telefon/tablet?
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:48
@Jarzebina5: prawdopodobnie dłubie w nosie podczas korzystania
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:53
I twój brat też tak robi?
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:54
@Jarzebina5: tak, niestety
Odpisz
3 grudnia 2018, 20:54
To napisałem że 14 lat to dość dużo jak na takie zachowanie
Odpisz
3 grudnia 2018, 21:08
@Jarzebina5: nie wiem dlaczego dyskutujemy, ale "Tak, ale kyska24 mówi że Jego 14-letni brat chce do komputera"
Odpisz
3 grudnia 2018, 21:12
To Wszystko powiedziałem o co mi chodziło
Odpisz
4 grudnia 2018, 07:58
Takie zachowanie to nawet autystycznemu 14 latkowi nie przystoi
Odpisz
4 grudnia 2018, 08:45
@Pikachu_fan_Subaru: Racja
Odpisz
3 grudnia 2018, 16:02
Jak ja to dobrze znam
Odpisz
3 grudnia 2018, 11:31
nie słucham tylko rapu tak czarnego jak olej w golfie po 50 tys bez wymiany
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2018, 07:55
U mnie wczoraj leżę sobie oglądam fate i wchodzi kuzyn 8 letni i się pyta dasz pograć w fortnite mówię mu że nie i tak przez jakieś 6-7 min mu gadałem że nie dam mu grać. I tak jest prawie co tydzień a najgorzej jest gdy wchodzi akurat gdy gram i chce się pooglądać i tak siedzi chwilę cicho a później zaczynają się jego porady prosa żebym wziął snajpe albo ten karabin zamiast scara bo tak grał ktoś na YT
Odpisz
3 grudnia 2018, 06:35
Pie**ol się! Przeliterować ci?! P i e r d o l s i e
Odpisz
2 grudnia 2018, 21:41
jak by ktoś potrzebował obrazka to proszę bardzo:
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2018, 02:10
@theCPCK: No chociaż jedna normalna postać z anime
Odpisz
2 grudnia 2018, 22:21
>gry
>na telefonie
Wybierz jedno
Odpisz
2 grudnia 2018, 22:41
gry na telefonie
Odpisz
2 grudnia 2018, 23:30
dziecko skojarzy i telefon i komputer z grami
nie ma w tym nic dziwnego
Odpisz
2 grudnia 2018, 23:15
U mnie rzadko na szczęście bywają. Ostatnio na wigilii wszędzie się p hali byle znaleźć prezenty
Odpisz
28 listopada 2018, 14:45
Yhm
Odpisz
2 grudnia 2018, 21:13
@olobambolo: Jeb z oszczepa
Odpisz
28 listopada 2018, 13:29
Ja mam fortnite batlle royale.
Odpisz
28 listopada 2018, 13:56
@Julian_: współczuję
Odpisz
28 listopada 2018, 14:01
No. Codziennie muszę się użerać z ludźmi typu: "eEeCeCe FoRtNiTe DlA dZiEcI!!!!!111112222"
Odpisz
28 listopada 2018, 14:10
@Julian_: witamy na jeja
Odpisz
28 listopada 2018, 14:11
No witam witam.
Odpisz
28 listopada 2018, 14:35
@Julian_: całkiem fajna gra, ja muszę się użerać z moją klasą co mówi "uuuuu nie masz vdolców uuuuu bambik"
Odpisz
2 grudnia 2018, 21:14
@setinek2006_2: albo ,,uu grasz w fortnite szmulo uu"
Odpisz
3 grudnia 2018, 11:19
@Saaaaasuke: Wtedy pokazujesz im ten kanał
Odpisz
3 grudnia 2018, 14:00
@setinek2006_2: wracając do fortnite, ta gra wprowadziła na rynek system "pay to be cool". Takie coś działa w ten sposób np w mojej szkole. Masz podstawowy skin ale umiesz grać? hahaha co za bambik iksde lolololo
Masz legendarny skin? o ty jesteś pro mimo to że nie umiesz grać ale masz fajnego skina więc mam w dupie graczy co umieją grać ale mają podstawowego skina!!!
Odpisz
3 grudnia 2018, 18:35
@setinek2006_2: nie zgadzam się z stwierdzeniem pay to be cool zostało wprowadzone wraz z fortnitem wcześniej robił to cs, lol, minecraft itd. a co do fortnite to nawet spoko gierka ale do pogrania kilka razy potem staje się nudna (według mnie) ta sama mapa jeśli umiesz klikać LPM i spacje to już umiesz grać a skiny właśnie te je**ne skiny najbardziej mnie odpychają co chwilę widze jakiś dzieci wyzywających się o to że ktoś już ma jakiegoś żółtego różowego ch*jomowego skina(nie umiejąca grać) a inna osoba ma podstawowe sory za ten flame z mojej strony tyle elo
Odpisz
3 grudnia 2018, 21:41
@piotacy: moja klasa się jara jak ktoś kupi sobie tego misia różowego wtf
Odpisz
28 listopada 2018, 12:32
U mnie dwuletnia kuzynka pcha się do telefonu aby jej puszczać kotki na yt
Odpisz
28 listopada 2018, 12:34
@Kanda: Bardzo lubi kotki?
Odpisz
28 listopada 2018, 12:39
@Jasnowidz:
Odpisz
28 listopada 2018, 11:07
Odpisz