Nikomu się nie chce na tym siedzieć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2018, 13:06
Tymczasem ja na religii:
Oglądał ksiądz klera?
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:57
@ponczeq: U mnie też tak było (ale nie było "ksiądz", tylko "pan", bo nas ksiądz nie uczy), a akurat najbliższe kino u nas zakazało wyświetlania, więc jak odpowiedział "nie", to ta sama osoba dodała "No to pan raczej nie zobaczy"
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:37
@ponczeq: u mnie kolega o to spytał na zastepstwie jakąś zakonnice i odpowiedziala ze nie ogląda klamstw
Odpisz
1 grudnia 2018, 20:59
@wskii2: Je**ć to, że puentą tego filmu było to, że księża również popełniają błędy i że też są ludźmi.
Odpisz
1 grudnia 2018, 23:56
@BardzoOryginalnaNazwa: No niech zgadnij, jesteś z Ostrołęki.
Odpisz
2 grudnia 2018, 00:26
@Amaday: Nie, ale tam akurat mam najbliżej do kina.
Odpisz
28 marca 2020, 01:26
@ponczeq: kler- dobry film fantazy
Odpisz
7 marca 2020, 08:32
A mam taki zeszyt w którym piszę "książki" (książki są w cudzysłowie,bo to raczej protoplasty książek) i gdy jeszcze chodziłam na religię,a był nudny film,to w nim (w zeszycie,nie filmie) pisałam. Polecam założenie takie zeszytu
Odpisz
30 listopada 2018, 18:05
To jest fajne mam czas na rysowanko.
Odpisz
1 grudnia 2018, 10:21
A ja na spanko
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:18
@Matixo: A ja na czytanko
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:54
Ja też
Odpisz
1 grudnia 2018, 17:44
Ja gram wtedy z kolegą w takie przenośne, miniaturowe szachy.
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:17
Ja na granko z kolegą w Free Fire Battlegrounds, ale to na każdej religii.
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:48
mozemy kiedys pograc
Odpisz
30 listopada 2018, 13:15
nasz puszczał nam katyń i kamienie na szaniec.
nie wiem czy dobrze czy zle
Odpisz
2 grudnia 2018, 08:01
@CzeresniakPl: nam tez kamienie i kazał zasłaniać oczy jak rudego polewali wrzątkiem
Odpisz
2 grudnia 2018, 10:46
@gorbaczow123: to u nas kazdy zamykal jak chcial ale tak czy tak tylko pare osob zostalo
Odpisz
30 listopada 2018, 18:44
My na religii oglądaliśmy "Chatę". Naprawdę spoko film
Odpisz
2 grudnia 2018, 00:29
@rozwalgo: U mnie też, ale fabuły nie pamiętam i na filmie nie uważałam (tym bardziej że miałam taką sytuację, że na poprzednich lekcjach nie było mnie w szkole i kiedy odpalał film to od środka, przez co ja nie kumałam fabuły)
Odpisz
1 grudnia 2018, 21:07
My ostatnio oglądaliśmy ,,wonder" czy jakoś tak
Odpisz
2 grudnia 2018, 00:27
@Cola_is_ebola: U mnie najwyżej w szkole na WDŻ.
Odpisz
1 grudnia 2018, 23:25
U mnie to nie tylko katecheta jest.
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2018, 13:58
U nas ksiądz lubi pokazywać filmy, na których jeździ na motocyklu, albo po prostu jak podróżuje, na przykład wczoraj puścił film o tym jak był w Zonie... nikt nie wie po co.
Odpisz
1 grudnia 2018, 23:12
może chciał głosić boga trzygłowym wiewiórką
Odpisz
1 grudnia 2018, 22:24
U nas ksiądz zawsze zasypia na filmie.
Zawsze.
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:46
Rok temu jak mieliśmy księdza jako nauczyciela powiedział, że obejrzymy film o egzorcyzmach. Byłam zaciekawiona bo myślałam że puści "Egzorcyzmy Emily Rose" czy coś w tym guście. A on zamiast tego puścił krótki "dokumentalny" film o dziewczynce która bawiła się tarotem
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2018, 17:07
My mamy normalne tematy.Ostatnio mieliśmy na Religii o różnicach i podobieństwach religi Nie-ChrześcijańskiNie-ChrześcijańskNie-ChrześcijańskiNie-Chrześcijańskich
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:55
Najgorzej jak puści ci jakiś film religijno-propagandowy który za wszelką cenę wciśnie ci do buzi jak matka swojemu kilkuletniemu dziecku zupkę gerber że bóg istnieje...
Odpisz
1 grudnia 2018, 17:04
@BishopPL123: AaAaAAaAAaaA GłUpI wIeRzĄcY pRzEcIeż BóG nIe IsTnIeJe gŁuPi ChRzEśCiJaŃsTwIe
Odpisz
1 grudnia 2018, 17:10
Co jest kurła przecież ja tylko raz napisałem Nie-Chrześcijańskich
Odpisz
1 grudnia 2018, 17:19
@BishopPL123: To po co chodzisz na lekcje Religi?
Odpisz
1 grudnia 2018, 17:47
;)
Odpisz
1 grudnia 2018, 18:19
@BishopPL123: SZOK! Na lekcji religii promuje się wiarę.
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:17
@ToFFeXPL: Po bierzmowanie
Odpisz
1 grudnia 2018, 19:42
:O
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:44
Nam puszczał Jasia Fasolę praktycznie na każdej lekcji.
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:07
Oglądaliśmy film gdzie twierdzili że rewolucja październikowa i wygrana bitwa pod Stalingradem była dzięki Matce Boskiej
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:19
@RuskiPedau: . intensives
Odpisz
1 grudnia 2018, 16:25
@RuskiPedau: pytam o link
Odpisz
30 listopada 2018, 16:23
a nas już od 5 lat katecheta straszy o Halloween i puszcza filmy typu "dlaczego chrześcijanin nie powinien obchodzić Halloween" i to chyba już nawet tradycja
Odpisz