Jak wyglądałby świat dziś...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Pozdrawiam świetliki
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Deal życia
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2013, 16:06
Mnie bardziej interesuje to jaki klimat wtedy by panował w Polsce :)
Odpisz
25 kwietnia 2014, 11:10
@Shauni: Pewnie taki jak teraz w płn. Afryce
Odpisz
5 listopada 2014, 15:00
@Shauni: sądząc po rozmieszczeniu tak jak teraz :)
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:14
@Shauni: Sądząc po rozmieszczeniu kontynentów, historia całego świata potoczyła by się zupełnie inaczej...
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:13
Wszędzie pustynie...
Odpisz
13 czerwca 2013, 19:46
A jeżeli to Chiny byłyby blisko biegunów, toby było u nich zimno i powstałby zimny ryż XD
Odpisz
14 czerwca 2013, 21:58
dawniej na biegunach rosły dżungle...
Odpisz
29 grudnia 2013, 18:25
wow !
Odpisz
13 czerwca 2013, 12:06
Blisko USA jesteśmy :)
Odpisz
12 czerwca 2013, 21:06
POŁOŻENIE BIEGUNÓW JEST UMOWNE !!!
Odpisz
12 czerwca 2013, 15:13
Dla Polski nic nowego:)
Odpisz
12 czerwca 2013, 14:48
Na pewno granice państw byłyby takie same...
Odpisz
12 czerwca 2013, 08:17
Przecież Pangea( ten superkontynent) nie miała kształtu takiego, jak dziś wszystkie kontynenty do kupy. Z czasem kontynenty nie tylko się przemieszczały, ale i deformowały, więc kraje musiałyby być inaczej porozkładane. Zwłaszcza te na wybrzeżach
Odpisz
11 czerwca 2013, 21:45
Hej hej hej, nie tak prędko z analizą. Przecież wiadomo, że bieguny magnetyczne zmieniają położenie, więc wtedy mogły być zupełnie inaczej położone bieguny. Np Brazylia była by na biegunie. Ale możliwe , że wszystko mi się po***iło i gadam bez sensu. Ale mi się wydaje, że to o te bieguny chodzi ;/ Tyle z mojej strony.
Odpisz
11 czerwca 2013, 22:51
@AvEsOmEquS: to chodzi o ruchy płyt tektonicznych. a co do biegunów: bieguny magnetyczne się zmieniają, a takie bieguny nie mają prawie żadnego związku z tymi biegunami, które znasz ze śniegów i zimnych temperatur.
Odpisz
11 czerwca 2013, 21:18
Najgorzej Indie: sąsiadowałyby z Antarktydą, ale na pocieszenie Antarktyda wtedy była troszkę cieplejsza.
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:32
Tylko nie wiem ile państw utrzymało by się w samym środku pustyni...
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:27
Łał, Hiszpania na równiku xd
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:17
fajnie wymyślone i narysowane, lecz nie oszukując się wojny by podzieliły inaczej troche te kraje :/
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:16
Być może, ale polityka też ma na to wpływ.
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:13
jak dla mnie jeden podzia by wystarczył (Laurazja i Gondwana). 2 kontynenty byłyby ok
Odpisz