Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Ostry ten sędzia
Niezniszczalne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2018, 21:10
dobry boże jak dobrze że nie mam znajomych którzy by mnie gdzieś wyciągnęli, a sama boję się wyjść
Odpisz
7 grudnia 2018, 22:00
@Ananas0104: Też jestem aspołeczny
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2018, 22:34
@Ananas0104: ale.... nie wolno ci jeszcze alkocholu
Odpisz
8 grudnia 2018, 07:30
@ruzwelt1: tak, ale ja wspominam o ogóle
Odpisz
8 grudnia 2018, 07:32
@Eranusieq: ja nie tyle co jestem aspołeczna, bo uwielbiam rozmawiać z ludźmi, po prostu się boję zacząć znajomości
Odpisz
8 grudnia 2018, 16:22
@Ananas0104: W sumie podobnie
Odpisz
8 grudnia 2018, 10:48
Znam to uczucie xD
Odpisz
1 grudnia 2018, 20:35
O tak ostatnia moja impreza u kumpla
Nikt ze mną nie gadał aż do czasu jak trzeba było uciszać pijany tłum...
Ehh uwielbiam się integrować
Odpisz
Edytowano - 1 grudnia 2018, 20:37
@cotthlette: mogłeś być razem z tym pijanym tłumem
Odpisz
1 grudnia 2018, 20:39
Nienawidzę zapachu alkoholu i nie jestem wstanie pić
Poza tym mógłbym wtedy przypadkiem powiedzieć coś czego bym nie chciał...
Odpisz
1 grudnia 2018, 21:09
@cotthlette: Czemu integrujesz się na takich imprezach? Czemu po prostu nie zostaniesz w domu i nie zagrasz z samym sobą w szachy jak ja?
Odpisz
1 grudnia 2018, 21:15
@samex: Kumpel mnie poprosił żebym ich przypilnował i się pobawił ale tylko pierwsze się udało
Normalnie wtedy bym sobie grał w Minecraft czy coś...
Odpisz
7 grudnia 2018, 22:36
@cotthlette: LOL jeszcze ktoś w to w ogóle gra ?
Odpisz
1 grudnia 2018, 20:52
A tam pie**olenie.
Odpisz
7 grudnia 2018, 20:18
@GalenMarek: W sumie racja
Odpisz
2 grudnia 2018, 06:37
Nice eyes
Odpisz
1 grudnia 2018, 21:16
wiecej żałowałem że gdzieś nie poszedłem
niż że gdzieś poszedłem
Odpisz